Jump to content

Европейско първенство 2020


Препоръчан пост

  • Replies 984
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Е ок, ама след това има и втори.

 

Който също е 1 мач в София :D шансовете пак са малки, знаем че България може да падне от почти всеки, но дори един тотален песимист би казал, че жребият е перфектен.

Link to comment
Сподели другаде

Не го разбирам този възторг от жребия. Гледах с половин око епохалната победа над Чехия. В мач без значение за тях, те ни надиграха и само пропуските им пред гола им попречиха да ни бият.

Дори и тази безумна система с плейофи в един мач да ни прати на европейското, там какви ще ги дялкаме? Макар че ми се струва, че дори и домакинството няма да ни помогне в плейофите.

Link to comment
Сподели другаде

Като вземем предвид къде е футбола ни в момента,може би наистина само срещу Гибралтар,Сан Марино и Фарьорски о-ви примерно бихме били фаворит.Унгарците за мен са една енигма като държава,като футбол и изобщо.Имаме известен шанс,но дори срещу тях да успеем някак си,след това не виждам как ще продължим.

Link to comment
Сподели другаде

От една страна е добре, че щеиграем някакви плейофи, в които ще срещнем сравнително равностоен, поне на книга противник.От друга страна обаче на практика над 98 процента от отборите на континента ни превъзхождат.Тука единствено можем да се надяваме на домакинския фактор и на "автобуси", щото футболни аргументи нямаме кой знае колко.И участието ни на тия плейофи не трябва да се приема като някакъв фундаментален успех защото проблемите само ще се заметат под килима.

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък се надявам пияниците да отпаднат. Може да съм хейтър, но не виждам нищо в тях, което да ме кара да ги подкрепям. Иначе, предпочитанията ми да се класират са Унгария/ Исландия, Босна, Норвегия, от поток Д нямам претенции. Бошняците са ми най- симпатични като отбор от всички, отиващи на плейофи.

Link to comment
Сподели другаде

Тоест ако не подкрепяш някого, задължително искаш той да отпадне?

 

Не е задължително - може да не харесваш националността "българин" да се свързва с футболен цирк, обидно корумпиран футболен съюз, позволяването на 100 говеда да отпраща нацистки салюти и да очернят представата на цял свят за това какви хора сме.

 

Резонни причини има. Достатъчно.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Не разбирам енергията и емоциите които се хабят по "българския национален отбор". Тия несретници практикуват всеки друг спорт, но не и футбол! През оная работа ми е дали ще се класират. Да се друсат по чалготеки и с други субстанции ,за футбола са "персона нон грата" .

Link to comment
Сподели другаде

Резонни аргументи. Но не виждам как отпадането ще промени каквото и да е от тези неща.

 

Най-малкото излагацията, фарса, че имаме национален "футболен отбор" ще спре.

 

Нали не очакваме някакво чудо да се случи?

Link to comment
Сподели другаде

Ако го закрият националния отбор при отпадане - да, но това няма как да стане, за това аз не виждам как фарсът и излагацията ще спре като ни бие още Унгария насред София, англичаните първи ще излязат с осмиващи заглавия в пресата си.

При всички положения и 1% да имаме шанс, въпреки че според мен след жребия са около 25%, по-добре да се представи достойно тоя отбор като резултат ако ще с всичкия късмет на света като тоя жребий, отколкото пак да ставаме за присмех на този и онзи.

Също така очаквам съдиите да удрят рамо на Унгария, тъй като техният нов 600-милионен стадион е домакин на 4 мача от Евро 2020, така че сме си аутсайдери и като нищо при закучен мач съдиите да се намесят. Ние няма с какво да се похвалим, дори националният ни стадион е социалистическа отживелица, единственият що годе модерен стадион у нас е за 7 000 с три завършени трибуни за 7 години, унгарците за по-малко от 2 години вдигнаха стадион за 70 000..

Link to comment
Сподели другаде

Аз не виждам причина съдиите да удрят рамо на Унгария, сигурен съм, че като отбор са по-силни от нас.Просто нивото ни е толкова слабо, че няма накъде.

Като например, че са дали 600 милиона за стадион домакин на Европейското, нас за какво да ни искат там?

Link to comment
Сподели другаде

Като например, че са дали 600 милиона за стадион домакин на Европейското, нас за какво да ни искат там?

 

Те тия неща не трябва да се използват като оправдание в случай на евентуален неуспех.Щото на нас все някой друг ни е виновен.

Link to comment
Сподели другаде

Проблема е, че дори да се класираме, нямаме аргументи и ще ни напълнят кошницата още я групите. А и самото класиране не е от най-сигурните неща за нас.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Нова Броудкастинг Груп и Българската национална телевизия ще излъчват съвместно всички мачове от Европейското първенство по футбол – УЕФА Евро 2020.

Телевизионните канали на двете медии ще покажат на живо всички мачове от УЕФА ЕВРО 2020, което започва на 12 юни 2020 г. и ще продължи 1 месец.

Нова Броудкастинг Груп ще предава на живо мачовете от УЕФА Евро 2020 по DIEMA и NOVA, както и в каналите на DIEMA XTRA. Българската национална телевизия ще излъчи двубоите по БНТ1 и БНТ3. Окончателната схема на мачовете, предавани на живо и на запис в каналите на Нова Броудкастинг Груп и Българската национална телевизия ще стане ясна след жребия на 2 декември 2019 г.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...