Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Малко да помечтаем:

If City are stripped off their titles and relegated, things will be hilarious:

- Steven Gerrard will receive a PL medal and make it his profile picture on Instagram. Imagine that  meltdown 🤣🤣
- Luis Suarez is a PL winner. So is Philipe Coutinho.
- Liverpool are invincible in 18-19 PL seaon
- The "Aguerooooo" moment never happened. It will be deleted from official Premier League YouTube channels.
- Liverpool did the domestic treble last year and missed a quadruple by 1 game.
- Iago Aspas and Joe Allen have more Premier League medals than Kevin De Bruyne, Kompany and Aguero combined.
- Harry Kane is NOT trophyless, he won the 2021 League Cup as captain. Sunderland won the 2014 League Cup and played Europa League 2015.
- Chelsea won the UCL final in 2021 and Pep is a massive fraud. Oops? 🤔
- FSG won 4 PL, 1 UCL  in 10 years for peanuts in net spend.
- Phil Foden's career never happened.
- Haaland is a Championship player, the new Andy Carroll.
- City's greatest ever player is a man called Collin Bell. Not Aguero or David Silva or De Bryune.
- Top 4 and Bellingham race is wide open
- Klopp is the 2nd best manager in Club Football history after Sir Alex Ferguson.
- Liverpool scored 99 points in a PL season, highest ever.

Link to comment
Сподели другаде

Вие бихте ли приели таквиа титли ако се случи ? Футболът е най-вече емоция, щом не сме празнували на момента и не сме изпитали радостта каква титла - 5-10 години по-късно, даже ми звучи нелепо 😄 но знам ли, поне аз така виждам нещата. А това за Стиви е даже абсурдно, моля ви.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, poolbg said:

Вие бихте ли приели таквиа титли ако се случи ? Футболът е най-вече емоция, щом не сме празнували на момента и не сме изпитали радостта каква титла - 5-10 години по-късно, даже ми звучи нелепо 😄 но знам ли, поне аз така виждам нещата. А това за Стиви е даже абсурдно, моля ви.

Това си е карма  😄

Link to comment
Сподели другаде

8 hours ago, poolbg said:

Вие бихте ли приели таквиа титли ако се случи ? Футболът е най-вече емоция, щом не сме празнували на момента и не сме изпитали радостта каква титла - 5-10 години по-късно, даже ми звучи нелепо 😄 но знам ли, поне аз така виждам нещата. А това за Стиви е даже абсурдно, моля ви.

Приемам много ясно...и е нормално след като са спечени с измама да им ги вземат. Сега много ясно че няма нищо общо с реалното печелене и радостта, но в статистиката ще си останат.

Link to comment
Сподели другаде

Доколкото четох, разследват ги за нарушения в периода 2009-2018 г., което нас ни засяга пряко от гледна точка на борба за първо място само за сезон 2013/2014, така че ако се стигне до най-драстичната мярка, ще закръглим поне титлите на 20.

Link to comment
Сподели другаде

9 hours ago, poolbg said:

Вие бихте ли приели таквиа титли ако се случи ? Футболът е най-вече емоция, щом не сме празнували на момента и не сме изпитали радостта каква титла - 5-10 години по-късно, даже ми звучи нелепо 😄 но знам ли, поне аз така виждам нещата. А това за Стиви е даже абсурдно, моля ви.

Все едно един ден да ти донесат съдебно решение, че шефът, за когото си работил преди 10 години е мамил работниците си, но сега вече е осъден и ще ти се изплати обезщетение равно на една или няколко годишни заплати.

Ще приемеш ли парите? Или ще си кажеш "Е, аз едно време, ако разполагах с тия пари какви коли щях да карам и какви мадами щях да забърша... сега за какво ми са тези пари?!"

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, low said:

Доколкото четох, разследват ги за нарушения в периода 2009-2018 г., което нас ни засяга пряко от гледна точка на борба за първо място само за сезон 2013/2014, така че ако се стигне до най-драстичната мярка, ще закръглим поне титлите на 20.

Те Манчо повече ще захлебят май...

Link to comment
Сподели другаде

Ама вие наистина ли вярвате, че ще им вземат титли? Ще им наложат някаква глоба и ще им вземат вероятно 10 точки тоя сезон и толко. Единствените, които ще намажат, ще са Арсенал.

Link to comment
Сподели другаде

Там е работата, че този път ги "съди" Висшата Лига, а тя както знаем е сдружение на всички отбори в нея.

Няма нищо общо с ФА, УЕФА, ФИФА и тем подобни. Ако отборите в нея не са доволни от Ман Сити, а те очевидно не са, може да се стигне до нещо по-сериозно, като например да им кажат "ние не искаме повече да играем с вас, защото мамите" и да ги изгонят. 

Link to comment
Сподели другаде

Снощи май по БНТ казаха че ако се стигне до отнемане на титли манчо и ние ще намажем по 3, как си мислите дали останалите отбори ще са навити ние и ония да дръпнем още повече. Друго заради което няма как да стане е че обявят ли друг за шампион ще трябва и финансовите облаги да му се изплатят, че и на всички след тях щото и те се изкачват с място на пред. Абсурд да стане това, или пък ако им ги отнемат няма да обявят следващият за шампион. В Тура когато отнеха на Армстронг победите не ги дадоха на вторите.

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, vencifcl said:

ако им ги отнемат няма да обявят следващият за шампион.

Именно! 

Така стана в Италия, когато отстраниха Юве. Без шампион за сезона.

В Англия, ако изобщо приемат някакво решение за отнемане на точки, то ще е да почнат бъдещия сезон с минус няколко точки. Шити имат над 100 обвинения и все пак право да оспорват и да се защитават. Това изисква много време и евентуалното решение може да бъде обявено чак през лятото.  Арсенал няма да намаже от него, но може да спечели титлата на терена, ако не падне два пъти от тях, след като играчите и щаба на ония са вече разколебани и ще се хвърлят повече за ШЛ.

 Каквото и да стане, този сезон нас не ни засяга, ние ще се борим за шесто място.

 

Link to comment
Сподели другаде

9 minutes ago, baivan said:

Именно! 

Така стана в Италия, когато отстраниха Юве. Без шампион за сезона.

В Англия, ако изобщо приемат някакво решение за отнемане на точки, то ще е да почнат бъдещия сезон с минус няколко точки. Шити имат над 100 обвинения и все пак право да оспорват и да се защитават. Това изисква много време и евентуалното решение може да бъде обявено чак през лятото.  Арсенал няма да намаже от него, но може да спечели титлата на терена, ако не падне два пъти от тях, след като играчите и щаба на ония са вече разколебани и ще се хвърлят повече за ШЛ.

 Каквото и да стане, този сезон нас не ни засяга, ние ще се борим за шесто място.

 

На Ювентус им отнеха две титли - 2005 и 2006.. 2005 беше обявена за нулева и нямаше шампион, но 2006 служебно връчиха титлата на Интер. 

Така че такива случаи е имало в миналото и е интересно какво ще се случи със Сити. Да намажем ние и юнайтед по три титли изглежда нереалистично, а и по интересното е че ние и в трите сезона, в които бяхме зад сити бяхме на 1-2 точки зад тях и борбата беше до последно, а мю само сезон 2011-2012 бяха реално в борбата за титлата, другите два сезона разликата беше двуцифрена, ако не се лъжа.

Link to comment
Сподели другаде

Да ги натирят в по-долна дивизия и минус точков пасив, който е сумата от точките, в сезоните с измама.

Примерно, ако ги разследват за 5 години и всеки от тези сезони имат по 80 точки, то точковия пасив става -400.

Нека си кютат в това чистилище, докато си платят греховете!

Обаче този пасив не трябва да води до изпадане. Да бъде като заем и докато не го изплатят да не помирисват промоция. Разбира се, ако съберат точки за изпадане, нека си изпадат! Станал си първи? Ок, много се радвам за теб, ама имаш точки да връщаш. За да върнат толкова точки трябва да завършат 5 сезона в плейофната зона.

Пито, платено.

 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Chinaski said:

Това послание май е в стил "Говоря ти дъще, сещай се снахо". Да не се окаже, че ние пак ще "духаме супата" докато Хенрю се накуми и науми да продава или да стиска.

Link to comment
Сподели другаде

Ама мислите ли, че Сити ще бъдат строго наказани? Според мен ПЛ просто иска да се нагушят с подкупи и затова така ги натиснаха.  Иначе защо позволиха СА да купи Нюкасъл. 

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, blunt said:

Иначе защо позволиха СА да купи Нюкасъл. 

Джордита в момента спазват баси и благоприличието, за което похвала, но иначе горчивината си остава, че са собственост на онзи сенчест принц

Link to comment
Сподели другаде

Quote

Хъдърсфийлд Таун уволниха старши треньора Марк Фотерингам след само четири месеца начело.  Бившият помощник-шеф на Херта Берлин спечели само пет от своите 21 мача начело.  Асистентът на Фортерингам Кени Милър също напусна клуба, а Нарцис Пелах беше назначен за временен отговорник.

„Хъдърсфийлд Таун може да потвърди, че е прекратил договора на старши треньора Марк Фотерингам с незабавен ефект“, гласи изявление на клуба.

"Неговият помощник Кени Милър също напусна клуба. Нарцис Пелах ще поеме контрола върху отбора като временен старши треньор."

Фотерингам бе назначен през септември и издържа само 134 дни на поста, след като замени Дани Скофийлд, чийто собствен мандат продължи само 69 дни.  

Уволнението на Фотерингам идва, след като той беше критичен към своите играчи след късен крах срещу Блекпул във вторник в това, което се оказа последния му мач начело.

След като Terriers два пъти изпуснаха преднината, за да направят равенство 2-2 срещу отбора на Seasiders, който игра цялото второ полувреме с 10 човека, Fotheringham обвини своите играчи в "неприемливи пропуски в концентрацията в защита".

 

Ето още една причина Клоп да не обвинява играчите си  🙂 

 

Link to comment
Сподели другаде

Започва световния финал:    Ал Реал - Ал Хилал

Може да се следи текстово тук

https://www.flashscore.bg/match/CIWb6bTj/#/match-summary/match-summary

 

или да се гледа чрез някой стрийм от тук

http://livetv.sx/bg/eventinfo/113674716_real_madrid_al_hilal_riyad/

 

 

Знаете, че само след 10 дни ония пристигат на Анфийлд.

 

Link to comment
Сподели другаде

Quote

Атлетико Мадрид ще отдаде почит на Атлетик Билбао в предстоящия мач между двата отбора от Ла Лига. По случай 125-ата годишнина на баския клуб, “дюшекчиите” ще позволят на своите гости да са с домакинските си екипи на мача на “Mетрополитано”, пише “Марка”.

Уважението между двата клуба е голямо предвид историята им. Атлетико Мадрид е основан през 1903 г. от трима баски студенти, живеещи в Мадрид. Те разглеждат новия клуб като младежки клон на любимия им отбор от детството им Атлетик Билбао, който току-що са видели да печели финала на Копа дел Рей през 1903 г.

Явно за това имат еднакви имена и екипи 

https://sportal.bg/news-2023021317271338295

 

Link to comment
Сподели другаде

Чешки национал обяви: Аз съм хомосексуалист

https://gong.bg/football-sviat/drugi/cheshki-nacional-obiavi-az-sym-homoseksualist-video-720314

Хайде сега нежно, дружно за ръчичка, да ги последват всички швестъри от:

еФеЙ, секва съдийска измет на, около и извън терена, включая тази по тъмните стаички, ония от другата страна на Стенли парк, заедно със сичкото орки 36 мили североизточно - давайте смело, зад вас сме.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...