Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Ако Ван Дайк беше направил есен като миналия сезон едва ли някой щеше да се замисли, но призът е за цялостна година, а Меси беше по-постоянен за този период. Не ми е приятно, но какво да го правя?!

1992-а Ван Бастен как взе в последния момент ЗТ направо от ръцете на Стоичков...

Те да вземат мундиала, ВЛ и ШЛ пък Златната топка ще я забравим.

Link to comment
Сподели другаде

1992-а Ван Бастен как взе в последния момент ЗТ направо от ръцете на Стоичков...

 

Отново наредена работа.Дават я на Ван Бастен на прощаване,че се отказва от футбола преждевременно

Link to comment
Сподели другаде

Ако Ван Дайк беше направил есен като миналия сезон едва ли някой щеше да се замисли, но призът е за цялостна година, а Меси беше по-постоянен за този период. Не ми е приятно, но какво да го правя?!

1992-а Ван Бастен как взе в последния момент ЗТ направо от ръцете на Стоичков...

Те да вземат мундиала, ВЛ и ШЛ пък Златната топка ще я забравим.

 

Tе са гласували преди месец-два сигурно. Каква ти есен.

 

Меси е гениален играч, това няма кой да му го отрече.

Но и на него много му върви, че попадна в отбор и първенство където всичко да работи за него.

Ако се гледаха само мачовете му за Аржентина, нито една ЗТ нямаше да има до момента, при все цялата му гениалност.

 

Аз лично залагам 50 ст. на това, че следващата година отново победител ще е играч на реал или барселона. Марк май уърд.

Link to comment
Сподели другаде

Напълно очаквано беше това.Естествено,че щеше да е епично Върджил да я вземе,но шанса беше минимален.Със сигурност не беше по-малко заслужил след Модрич например.

 

Няма спор,че Меси е гениален футболист и заслужаваше наградата.Цифрите му са впечатляващи,дори за неговите стандарти.

Еми живи и здрави,дано да продължават нашите така,пък да видим догодина какво ще измислят..

 

А най-смешното е,че Роналдо е на 3то място,а реално трябва да е на 8мо сигурно.

Link to comment
Сподели другаде

Бе той Ван Дайк да беше направил 10-15 мача на нивото от миналата година пък тогава друга птичка щеше да гласува.

Пак нямаше да му я дадат, Модрич беше кръгла нула след Световното, но му я дадоха, защото е от Реал

Link to comment
Сподели другаде

Щом няколко човека от манафа даже мислият,че нашия заслужаваше,няма ко да се каже повече

 

 

Погледнато като неутрален фен, орка заслужава 10 пъти повече от месията тази година.

 

Тая можеше и да я дадат на орка

 

Може да е от орките, но за мен Ван Дайк я заслужаваше повече златната топка от Меси особено след фиаското на Анфийлд, а и на Копата ботълнаха отново. Холандецът им беше ебати стълба в защитата на орките и може би най-важният играч за изминалия сезон. Не знам не знам...

Link to comment
Сподели другаде

Да не се ядосваме за глупости като тая Златна топка, защото отдавна е глупост поне за мен и загуби стойността си от едно време.

Да си печелим ние трофеите пък да я дават Златната топка на когото искат, хич не ми дреме, ако искат и на кучето на Меси да я дадат.

Ние да си спечелим световното клубно, титлата и да защитим ШЛ, това ме интересува, а там после на Меси или който е от Реал и Барса една Лайняна топка и да се кефят.

Link to comment
Сподели другаде

Не се съмнявах. Тази глупост трябва да я закрият. Не знам колко пъти са взимали незаслужено. 2005 я взе Роналдиньо пред Джерард. Още от там си дадох сметка, че е пълна пародия тази класация. 2010 и 2014 пак май я взе Меси без да е бил Н1 за годината. Сега пак. Какво толкова постигна? Вкара 12344 гола на Малага и Легалес. Копа Америка ли спечели? ШЛ ли взе?

 

Не съм Меси хейтър. Напротив предпочитам го пред Роналдо, но мисля, че не трябваше да спечели тази година.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

След като Барса загуби финала за Купата на Краля срещу Прилепите, все си мислех, че Меско тая година Златна нанайци, ама явно шампион на надпревара с един кон е достатъчно за тази награда.

 

П.П. Върдж като го загледам верно бие малко на Дуротан от клана на Северните вълци. Това с орките БГ патент ли е, нещо както ние си ги зовеме съвокупно мангалите, или така ни викат и на острова?

Link to comment
Сподели другаде

А Фифа какво общо имат, че я споменавате? Наградата се връчва от Франс футбол, партньорството с Фифа приключи през 2016.

 

ФИФА даде наградата на Меси за най-добър футболист преди 2 месеца, това повлия на гласуването и предопредели кой ще вземе ЗТ, сега разбра ли?

Link to comment
Сподели другаде

ФИФА даде наградата на Меси за най-добър футболист преди 2 месеца, това повлия на гласуването и предопредели кой ще вземе ЗТ, сега разбра ли?

Тази награда се гласува от фенове, треньори, капитани и журналисти, всички имат по 25% от общия вот или ти твърдиш, че ФИФА са манипулирали резултатите в полза на Меси?

Link to comment
Сподели другаде

 

Тази награда се гласува от фенове, треньори, капитани и журналисти, всички имат по 25% от общия вот или ти твърдиш, че ФИФА са манипулирали резултатите в полза на Меси?

 

Когато ФИФА каже кой трябва да е номер 1, няма как това да не повлияе на всеобщото настроение при гласуването. Това е голяма индивидуална награда, а ФИФА я закачи на Меси, за да му постели за Златнага топка, още тогава разбрахме, че шансовете на ВВД стават малки, дано сега разбра, ама надали, дай нещо за Байерн и Рибери.

Link to comment
Сподели другаде

Как промиват мозъците на феновете със тези измислени златни топки,просто не е истина.Меси златни топки,Меси бил живата легенда на Барселона.Глупости на търкалета..Бащи ми жевее в Испания повече от 34г.Има приятели фенове който гледат мачове на отбора им повече о 30г.Та те му казват,че за феновете на Барселона трите футболни легенди са Шави,Иниеста и Пуйол.Без тях Барселона е щяло да си останат само със КЕШ-а от времето на Стоичков.Те са били мозъка и гръбнака на отбора.То това се вижда,след отказването им вече Барселона тихичко и леко угасва.

Link to comment
Сподели другаде

Без Меси Барса е ниво Уулвърхемптън. Класа е. Малкият Великан!

 

 

Ама реално за 2019 има 41 гола и 15 асистенции. Не е нещо съвсем нечувано. Докато Ван Дайк беше буквално перфектен цели 6 месеца! През новия сезон е колеблив.... На база перфектната му игра досега. Иначе, в сравнение с другите футболисти, продължава да поддържа топ ниво. Заслужаваше я на 100%.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...