Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Толкова ми е безинтересна ЗТ, че даже съм я пропуснал. Мислех си, че ще е тази седмица някъде :sarcastic:

Още 2005 когато не я получи Джерард, си знаех, че поредната комерсиална простотия, а не награда според заслуги към отбора и лични постижения.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

On 12.12.2021 г. at 17:36, Сиймор said:

Еба си маниаците са тия аржентинци. Направо настръхнах докато гледах трибуните. Наистина знаят как да обичат отбора си. Почти колкото нас... 😉

На теб, ако ти разкажат какви са им условията по стадионите, ще настръхнеш не, ами направо ще ти се изправи косата.

За Бомбонера-та са ми разказвали, че като водят туристи и чужденци всичко е ОК и намират готино място на първа линия до терена. Да, ама е наклонен стадиона и на тераси. И за да идеш до тоалетна трябва да чакаш голяма опашка...  така че  всичко, което се изпикае от по-горните тераси се стича надолу.  И това го правели като за бойно кръщене на туристите 🙂

А за по-обща картинка за стадионите са ми разказвали, че по принцип, за да хванеш място трябва да идеш няколко часа по-рано.  Ама то човешките нужди не разбират от футбол. Та вместо да ходиш да се разправяш по тоалетни и да губиш място е по-лесно да се изпикаеш в кесийка и да го хвърлиш надолу. Красота, само трябва сапун да си вземеш.

Аржентинци са ми го разказвали.

Link to comment
Сподели другаде

Е, то в Ла Бока живеят приматите на Аржентина, разбираемо за Бомбонера да е така. На Монументал трябва да е една идея по-добре положението, Ривър нали са отборът на богатите :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, Plovdiv_1926 said:

Е, то в Ла Бока живеят приматите на Аржентина, разбираемо за Бомбонера да е така. На Монументал трябва да е една идея по-добре положението, Ривър нали са отборът на богатите :sarcastic:

Ползват подаръчни торбички, а не плебейски найлонови пликчета. Сувенир за спомен за туристите балъци...

Link to comment
Сподели другаде

On 11.12.2021 г. at 21:47, baivan said:

Самуел Ето'о официално бе избран за президент на Камерунската футболна федерация.

Той получи 43 гласа срещу 31 за действащия ръководител.

( Баси колко малко делегати са имали в сравнение с БФС )

Още през януари той ще получи тежката задача  да организира Купата на африканските нации, на която страната му е домакин.

В момента водят преговори да го отлагат или да се проведе без футболист играещи в Европа.

Link to comment
Сподели другаде

Може да бъде изображение с 11 души и спортуващи

През 2001 по време на мач от Шампионската лига между Байерн Мюнхен🇩🇪 и Манчестър Юнайтед🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿, фен на червените дяволи, облечен в екип успява да се промъкне на терена и дори да се снима в общата снимка, като част от стартовия състав!😂

Link to comment
Сподели другаде

Christmas Day 1937, Chelsea v Charlton at Stamford Bridge. The game was called off in the second half due to the fog. Charlton keeper Sam Bartram began to lose sight of his team-mates. “We were on top at this time,” he said in his autobiography, “and I saw fewer and fewer figures as we attacked steadily.” Bartram paced up and down his goal, assuming that his side had the opposition pinned in their own half. Several minutes later, a figure emerged from the fog. “What on Earth are you doing here?” asked a puzzled policeman. “The game was stopped a quarter of an hour ago. The field’s completely empty.”

FB-IMG-1640530519870.jpg

You'll Never Walk Alone!

Link to comment
Сподели другаде

От историите на бат Стан

Quote

През 1998 на Коледа играят Астън Вила и Арсенал. Шефовете на Вила наемат трима парашутисти, да скочат на полувремето на терена. Този, който е с костюм на дядо Коледа, обаче не успява да отвори както трябва парашута си, пада с много висока скорост, като се удря в козирката на Вила парк и тупва тежко на земята... Откаран е в болница, където му преливат 177 сака кръв и му отрязват десния крак... В крайна сметка обаче се оженва за медицинската сестра, която му ражда две деца, а самият той с други инвалиди от военно-въздушните сили се заема с кану-каяк. Такива ми ти работи.

https://www.facebook.com/stanil.yotov/posts/10224649875413082

Link to comment
Сподели другаде

On 19.12.2021 г. at 14:24, Bellamy said:

Знаех си, че има нещо гнило. В дясно е Сталин на младини

a5e37d3caaa318c41e47c65abeb2a40a.jpg

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
 

 

Приличат, ама това е Рамос след операции. Ето го оригиналният Рамос, а Сталин определено не прилича на Серхио Дивия Кон от племето Мапуче.

https://secure.static.goal.com/28000/28006_gallery.jpg

 

Sergio Ramos
Link to comment
Сподели другаде

4 hours ago, cyberfan said:

Christmas Day 1937, Chelsea v Charlton at Stamford Bridge. The game was called off in the second half due to the fog. Charlton keeper Sam Bartram began to lose sight of his team-mates. “We were on top at this time,” he said in his autobiography, “and I saw fewer and fewer figures as we attacked steadily.” Bartram paced up and down his goal, assuming that his side had the opposition pinned in their own half. Several minutes later, a figure emerged from the fog. “What on Earth are you doing here?” asked a puzzled policeman. “The game was stopped a quarter of an hour ago. The field’s completely empty.” emoji1787.png

FB-IMG-1640530519870.jpg

You'll Never Walk Alone!
 

Тва се оказа фейк. 

Link to comment
Сподели другаде

19 hours ago, Dacheff said:

Тва се оказа фейк. 

Смешничка си е историята, макар че ме усъмни факта, че вратаря мислел че играят пък 15 минути бил сам на стадиона и не му е направило впечатление, че се чуват само гаргите (може би).

Link to comment
Сподели другаде

В темата за последния ни мач някои пишат  за  Тафарел  и  Бразилия - Италия

съставите  тогава

https://www.fifa.com/tournaments/mens/worldcup/1982spain/match-center/788

 

и пълен запис на този ВЕЛИК мач, на който тогава се изкефих безкрайно като европеец

 

Link to comment
Сподели другаде

Бившият английски национал Стивън Коулкър бе включен в състава на Сиера Леоне за Купата на африканските нации. 30-годишният бранител, който бе определян като един от най-талантливите английски централни защитници дълго време и игра за отбори като Тотнъм и Ливърпул, ще дебютира за Сиера Леоне - родината на неговия баща.

 

 За западноафриканската страна участието за Купата на африканските нации ще бъде първо от 1996 година, а в групата на тима от 28 футболисти, на която ще разчита старши треньорът Джон Кайстър, е и 17-годишният вратар Ибрахим Сесай, който се очаква да бъде най-младият играч на първенството в Камерун. 

За националния отбор на Англия Стивън Коулкър, който в момента рита в турския Газиантепспор, има един мач през 2012 година. Той игра и за Великобритания на Олимпийските игри в Лондон същата година.

Link to comment
Сподели другаде

On 26.12.2021 г. at 21:40, Dacheff said:

Тва се оказа фейк. 

Истина е - https://www.espn.com/soccer/columns/story/_/id/1025378/the-mavericks:-sam-bartram - тук има изваден цитат от автобиографията му, по вестниците тогава също е отбелязано 
WOdt2IQ.jpg

Единственото невярно е, че това е той на снимката. Това е вратарят на Арсенал от мача им с Вила през 54-та.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...