Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

И аз изгледах мача и отново ми направи впечатление колко противен и гнусен футболист е Меси.Той сега ще се опита със цената на всичко да спечели златната топка.Хвърля се като обезумял за всяка топка,а обикновено се пази като ощипана осмокласничка във повече от половината мачове на Аржентина и Барселона.А и е много бъзлив когато срещу него се изправи футболист като Фабиньо.

Link to comment
Сподели другаде

Мисълта ми е че Меси във почти всички мачове на Аржентина от квалификациите се пести пази от контузии,а сега понеже се гласува за златната топка се прави на голям биткаджия и колко много се раздава за Аржентина.

Link to comment
Сподели другаде

Пъни се в контроли, пълни кошниците на гигантите Ейбар, Леганес, Хетафе и накрая със Златна топка. Какво са там ШЛ, Суперкупа на Европа, Световно клубно, безапелационен лидер в първенството изкарало 4 финалиста в европейските клубните турнири, друго си е да бележиш дузпички в контролите и на Ейбар.

Link to comment
Сподели другаде

Аз помня един сезон, дето напълни кошниците на всички отбори в Ла Лига. В поредни мачове, че взе и да ги повтаря. Реал, Атлетико, Валенсия, Севиля, всички подред. Това никой друг няма да го направи. А Златната Топка тая година не са му я дали още, че да си правим "такива изводи". И не разбирам "мисълта" на колегата, че щом тази вечер се е раздавал на терена, това го прави противен и гнусен. Да уточня, че не ми е любимец!

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Link to comment
Сподели другаде

Аз помня един сезон, дето напълни кошниците на всички отбори в Ла Лига. В поредни мачове, че взе и да ги повтаря. Реал, Атлетико, Валенсия, Севиля, всички подред.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

Не споря за качествата му и това, което е направил в миналото, коментирам настоящето и то е, че ако има справедливост на тая Земя, футболист на Ливърпул трябвя да е със Златната топка.

Link to comment
Сподели другаде

Аз бих я дал на Мане тая умряла Златна топка, ама знам, че няма шанс. Кощунство ще е да не е трети след Върджил и Меси.

 

Нашият е фаворит според букмейкърите, но имам чувство, че ще я дадат на Меско.

Link to comment
Сподели другаде

Разбира се! Не знаете ли, че тази награда е резервирана за Меси и Роналдо до живот. Мпдрич беше едно голямо изключение и намаза след като Роналдо напусна реал. Иначе познайте, ако бе останал при тях, кой щеше са получи ЗТ.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Аз помня един сезон, дето напълни кошниците на всички отбори в Ла Лига. В поредни мачове, че взе и да ги повтаря. Реал, Атлетико, Валенсия, Севиля, всички подред. Това никой друг няма да го направи. А Златната Топка тая година не са му я дали още, че да си правим "такива изводи". И не разбирам "мисълта" на колегата, че щом тази вечер се е раздавал на терена, това го прави противен и гнусен. Да уточня, че не ми е любимец!

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Аз ще те помоля да изгледаш още един път мача Барселона-Ливърпул3:0 итогава виж колко е гнусен Меси.А това,че като футболист е гениален няма спор.
Link to comment
Сподели другаде

Това,че направи срещу Фабиньо фаул за червен картон.На повторенито ясно се вижда,че Меси блъска и удря със двете ръце Фабиньо във главата,а съдията свири тогава фаула срещу Фабинньо след който падна третия гол,но явно ти не си го гледал този мач.

Link to comment
Сподели другаде

Малко го ударихте на футболен форум Барселона. Хубаво е да се уважават големите играчи, но сега да се сипва и върху наши, защото някой в обидил чужд играч, не го приемам за нормално.

Link to comment
Сподели другаде

Абсолютно всеки голям футболист е правил гнусотии. Включително Дел Пиеро, включително Тоти, включително Меси.. Включително и Джерард.

 

 

И кво от тва?

 

 

Не може заради отделни негативни проблясъци да се обобщава цялостния характер на играча. Той е 15 години нон стоп под прожекторите и целият му живот минава пред очите ни. Няма как да е перфектен през цялото време. Никой не е. Всеки се поддава понякога

 

 

"Който е безгрешен, той пръв да хвърли камък", нали така беше приказката

Link to comment
Сподели другаде

Това е фаула срещу Меси след който вкара гола.Сега разбра ли какво имах предвид като го нарекох "гнусен"

 

Нищо не разбрах. Дори да приемем, че Меси е извършил нарушение, което според мен не е така, това прави ли го гнусен?

Всеки вратар тогава трябва да е гнусен, понеже те скачат с коляното напред, ловейки топката във въздуха. Честичко нападателите страдат от това.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...