Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

2010-а Барселона и Меси бяха на извънземно ниво. Спря ги Интер на Моуриньо, след като на каталунците се наложи да пътуват с автобус за гостуването в Италия, заради изригването на исландския вулкан и отменените полети, и заради отвратителен защитен футбол на реванша, плюс голяма доза спортно щастие. Това за Осасуна и Малага, специално за онзи период, е несериозно да се пише. Вече дали Меси трябваше да вземе тогава Топката си остава дискусионно.

 

2015

2016

2019

2020

 

Това са годините в които се/ще се проведе Копа Америка,Някой сеща ли се защо са толкова на често ;)

2015 и 2019 са си редовните издания на турнира. 2016-а се проведе юбилейното стогодишно издание (Сентанарио), което беше с 16 отбора и стана страхотен турнир между другото. Помня, че вървеше паралелно с Евро-то и латиноамериканците ми бяха в пъти по интересни за гледане. 2020-а ще правят нова Копа, защото вече ще се провеждат на всеки 4 години, на четна година. Ако се загледаш в историята на Копа-та, досега няма някакъв точен времеви период, през който се прави турнира. Явно искат да въведат някакъв ред.

Link to comment
Сподели другаде

Когато Салах направи феноменален сезон, наградата отиде при Роналдо заради трофея в ШЛ, после разбирачите да ми обясняват как наградата била "индивидуална" и не се гледали отличията на отбора, а индивидуалното представяне, бля бля.

Дадоха я сега на Меси, защото знаят, че повече той и Роналдо няма да я вземат, а Меси трябва да остане с една повече еднолично.

 

Mного се бъркаш тук.

Взе я Модрич тогава, след сезона на Салах и изобщо календарната година, в която потроши бая рекорди, но не спечели нищо.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Mного се бъркаш тук.

Взе я Модрич тогава, след сезона на Салах и изобщо календарната година, в която потроши бая рекорди, но не спечели нищо.

 

Да Модрич, обърках се, мислех за Реал. Модрич след Световното не знам дали си го гледал, много безлични и посредствени мачове, понеже тук някой подчерта, че я дали на Меси, защото бил направил силна есен за сметка на Ван Дайк..

Link to comment
Сподели другаде

2010-а Барселона и Меси бяха на извънземно ниво. Спря ги Интер на Моуриньо, след като на каталунците се наложи да пътуват с автобус за гостуването в Италия, заради изригването на исландския вулкан и отменените полети, и заради отвратителен защитен футбол на реванша, плюс голяма доза спортно щастие. Това за Осасуна и Малага, специално за онзи период, е несериозно да се пише. Вече дали Меси трябваше да вземе тогава Топката си остава дискусионно.

 

 

2015 и 2019 са си редовните издания на турнира. 2016-а се проведе юбилейното стогодишно издание (Сентанарио), което беше с 16 отбора и стана страхотен турнир между другото. Помня, че вървеше паралелно с Евро-то и латиноамериканците ми бяха в пъти по интересни за гледане. 2020-а ще правят нова Копа, защото вече ще се провеждат на всеки 4 години, на четна година. Ако се загледаш в историята на Копа-та, досега няма някакъв точен времеви период, през който се прави турнира. Явно искат да въведат някакъв ред.

Какъв отвратилен футбол са играли Интер след като цялото второ полувреме играха с двама човека по малко заради двата червни картона.Да тръгнат да се надиграват с 9 човека на Ноу Камп ли?Във първия мач тотално ги надиграха.Тогава Интер си бяха по добрия отбор.Тогава Меси през целия първи мач пак беше със стойка на буквата"Ф"
Link to comment
Сподели другаде

Не знаех, че Тиаго Мота е двама човека. За Бога, на реванша Шави имаше повече пасове от целия отбор на Интер, а Виктор Валдес обираше около централната дъга изританите от Интер топки. Валдес! Такова нещо аз не съм виждал. Това беше не футбол, а антифутбол.

Link to comment
Сподели другаде

Анти или не! Имали са два мача да ги отстранят. И аз съм бил за тях, но е факт, че не успяха. Така стана и на Световното с Аржентина. Както колегата спомена 0 голове и 1 асистенция. Ами при все, че си се провалил на 2та най-важни футболни турнира за годината, за какъв "извънземен" Меси ми говориш?

 

Веднъж се гледат постигнатите успехи, а друг път индивидуалното представяне. И вкрайна сметка едни и същи почелят. През годините е имало играчи с по-силни сезони от Роналдо и Меси, но са оставали в сянка, заради медиини и маркетингови цели. Все пак тази награда се дава за текущата година, не за цялостно творчество или за брой последователи в Социалните мрежи.

Link to comment
Сподели другаде

Не знаех, че Тиаго Мота е двама човека. За Бога, на реванша Шави имаше повече пасове от целия отбор на Интер, а Виктор Валдес обираше около централната дъга изританите от Интер топки. Валдес! Такова нещо аз не съм виждал. Това беше не футбол, а антифутбол.

Как може колега да кажеш ,че Интер са играли отвратилен футбол след като имаха преднина от 2 гола от първия мач.Много ясно е че ще се защитават.Те сигурно и през първия мач са вкарали 3 гола със отвратителен футбол.
Link to comment
Сподели другаде

Защо Мане ще спечели вота в Африка?

Защото е по-черен от Салах и Марез, които са мургави, а гласуващите черни журналисти от континента са доста повече на брой от мургавите такива, които са само в северна Африка.

Link to comment
Сподели другаде

Айде на още един фронт трябва да се борим :sarcastic: .

Третодивизионен тим с немислимо предизвикателство към Ливърпул и Ювентус (ВИДЕО)

 

https://www.sportliv...TdtwEDjUUiO6s5s

 

п.п. Сега видях че Юве вече са загубили :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...