Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Дали си с шампион с 80 или 101 нали си пак с титла? ШЛ си остава най-авторитетният клубен турнир и най-уважаваният. Така, че дубъла е най сладко.

 

 

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Хах, точно същия въпрос щях да пусна като анкета тия дни. На мен пък непобедими + центуриони в един сезон ми звучи доста яко. Никой не го е правил досега наведнъж и вероятно няма да го направи още 30 години. Автоматично оставаш в историята на английското първенство като най-силният евър. Като че ли маааалко повече ме блазни от дубъл с ШЛ.

Арсенал не го ли правиха с Бергкамп и Анри навремето?

Link to comment
Сподели другаде

Ето каква специална златна купа са получили гънарите за непобедимостта си,

(нещо, което се е случвало само веднъж през 1889 )

 

800px-GoldInvinciblesTrophy.jpg

 

Яко си е. Какво ли бихме получили ние и какво биха написали, иска ми се да видим.

Този сезон сме с добър шанс да го постигнем, втори подобен едва ли ще доживеете.

 

Друго - да погледнем хронологически - поредността на постигане на целите

Ако сме непобедени 49 мача, това включва точно изхода от мача на Етихад!

Тогава вече и официалното обявяване на титлата ни става само аритметична формалност.

В такъв случай при оставащите ни още 6 мача, 3 "лесни" и 3 по-трудни ще търсим 55 небити.

После идва ред на финала за ФА, ако сме стигнали и чак тогава финала за ШЛ, ако сме се класирали.

 

Тъй като не знаем дали ще играем и спечелим финал за ФА и ШЛ, които са след края на ПЛ,

затова предлагам да устискаме да сме непобедени, а другото ще дойде само,

особено ако смятаме и постигнем от днес НЕПОБЕДЕНИ ВЪВ ВСИЧКИ ТУРНИРИ до юни++

Link to comment
Сподели другаде

 

Арсенал не го ли правиха с Бергкамп и Анри навремето?

Непобедени да, но с 26 победи и 12 равни и общо 90 точки. Сити направиха 100 точки 2018,но имаха 2 загуби (нас + Юнайтед). Но отбор да го направи всичко в един сезон, в тази ера на футбола, ще е нечувано.

Link to comment
Сподели другаде

Тоз е лимка,не че не го знаехме,ама...

 

 

 

https://otzasada.com/zhoze-nay-posle-potvardi-naistina-se-skrih-v-kosh-za-prane-za-da-se-izmakna-ot-pazachite-na-uefa-prez-2005

 

Т ЗАСАДА

Жозе най-после потвърди: Наистина се скрих в кош за пране за да се измъкна от пазачите на УЕФА през 2005

 

Ивайло Вачев

 

Публикувана на: 27.06.2019

Начало Европейски Турнири

Жозе най-после потвърди: Наистина се скрих в кош за пране за да се измъкна от пазачите на УЕФА през 2005

Жозе най-после потвърди: Наистина се скрих в кош за пране за да се измъкна от пазачите на УЕФА през 2005

В едно интервю за телевизия BEIN Жозе Моуриньо потвърди слух, който се носи от 2005 г. насам. Че бившият наставник на Челси е използвал невероятна хитрост за да заобиколи наказание да не стъпва на “Стамфорд Бридж” по време на мач от 1/4-финалите на Шампионската лига срещу Байерн Мюнхен. Ето какво разкри самият Моу, запитан дали слуховете са верни:

Водещ:

“Беше ли скрит в коша за пране по време на двубоя?”

Жозе:

“Да! Да! Не помня от къде дойде идеята, но помня най-важното. Челси трябваше да играе срещу Байерн Мюнхен в мач от Шампионската лига! Мач от голямо значение! Аз трябваше да бъда с играчите си! И за това го направих!”

Португалецът обясни точно как е изпълнил плана си, който сякаш е задигнал от поредицата “Бандата на Оушън”:

“Стюарт Банистър ми помогна. Той е човекът, който отговаря за екипите в клуба. Аз отидох в съблекалнята на Челси рано през деня и се скрих там, а мачът бе вечерта. Аз просто стоях там и чаках играчите да пристигнат. Никой не ме видя да влизам. Проблемът ми беше как да се измъкна след края. И така Стюарт ме сложи в подвижния кош за пране. Един от тези големите, металните. Знаете за кой говоря? Аз скочих вътре, но Стюарт ми остави капака леко отворен за да мога да дишам. Но като започна да бута количката извън съблекалнята, той затвори капака, за да не ме видят официалните лица на УЕФА. Те бяха разположили свои хора, които да следят за присъствието ми из стадиона. Отчаяно искаха да ме заловят! Когато Стюарт най-после отвори коша за да изляза на свобода бях пред умиране! Задушавах се!”

Важно е да отбележим, че по време на двубоя камерите уловиха как треньорът на вратарите Силвиньо Лауро на няколко пъти изчезна в тунела на стадиона, а малко след връщането му “сините” правеха нова смяна. Интересно “съвпадение”.

Двубоят завършва с победа за Челси с 4:2 над "баварците".

Link to comment
Сподели другаде

Сега погледнах, че не сме допускали гол във ВЛ от първото полувреме на мача с Евертън, с други думи сме 4.5 мача "сухи" или 405 мин.

 

 

П.П. Само не знам дали в тези класации с минутите влизат и добавените за полувремената.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Сега погледнах, че не сме допускали гол във ВЛ от първото полувреме на мача с Евертън, с други думи сме 4.5 мача "сухи" или 405 мин.

 

 

П.П. Само не знам дали в тези класации с минутите влизат и добавените за полувремената.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Добавените минути не се броят, защото реално те се дават за време в което не се е играло футбол. Така че си се броят по 90 минути на мач, дори и да е имало +7 минути продължение.

Link to comment
Сподели другаде

Те и миналия сезон изпуснаха промоцията в Чемпианшип така, след като бяха дори първи дълго време. Този сезон въпреки, че от време на време правят опити за нови глупости като онова 3:3 от 3:0 до 75-тата минута с човек повече срещу Кардиф, засега успяват да държат сериозна преднина пред третия и ако пак се провалят, ще са абсолютни идиоти.

Link to comment
Сподели другаде

Да припомня и нещо от края на миналия сезон за Лийдс и Биелса - честна игра.

 

https://btvnovinite.bg/sport/bielsa-lishi-lijds-ot-promocija-v-imeto-na-fearpleja-video.html

 

Чакам ги догодина в ПЛ, ще стават луди мачове и ще притискаме заедно мангалските отбори.

Link to comment
Сподели другаде

Заради истории като тези дълги години Евертън ми бяха вторият най-симпатичен отбор в Англия.

 

В последните 5 години играят като безобразни рендета срещу нас и много съм им насъбрал обаче.

Link to comment
Сподели другаде

Заради истории като тези дълги години Евертън ми бяха вторият най-симпатичен отбор в Англия.

 

В последните 5 години играят като безобразни рендета срещу нас и много съм им насъбрал обаче.

 

Заради факта, че семействата в града са буквално смесени и реално Евертън не са ни конкурент за нищо в последните години, наистина ми бяха симпатични. Обаче от 2014 насам си промених мнението за тях. А и според мен си играят като рендета срещу ЛФК от много повече от 5 години. Просто по традиция по-слабият отбор се хвърля на кръв срещу по-силния, за да си осмисли сезона. Да не се лъжем - ние бяхме така срещу Юнайтед преди време. Бая балтии изядоха :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

1000 пъти по-добре от така наречената статистика, дето някои тук я набиват все едно наистина доказва нещо.

Без да злословя, ако Хендо я завари, ще лъсне, къв пасаджия, дрибльор и шутьор е, Ама наистина ще се види. Само дето той ще приключи преди да навлеза в спорта тая далавера.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...