Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Ще кажа нещо ще се отприщи пак огъня,ама ше рискувам.

Никой не изисква от Хендерсън да е напред в подобна статистика,въпреки това си мисля,че не би бил много назад,ако излезе от някъде за нашия отбор такава класация

Link to comment
Сподели другаде

Ще кажа нещо ще се отприщи пак огъня,ама ше рискувам.

Никой не изисква от Хендерсън да е напред в подобна статистика,въпреки това си мисля,че не би бил много назад,ако излезе от някъде за нашия отбор такава класация

предпоследен. От уважение не слагам последен

Link to comment
Сподели другаде

Защото тази статистика “показва” кой футболист колко допринася за преминаването на противников играч или група от играчи - изострянето на играта. По-точно е насочена към пасовете на футболистите, които оставят противников играч или играчи зад линията на топката.

 

Футболът е слаборезултатна игра и е нечестно да оценяваш 11 играчи въз основа на головете в дадена среща. Стефан (Райнарц - един от изобретателите на статистиката) не е изключителен дрибльор, но умее да прави страхотни подавания, които не бяха анализирани както би му се искало на него.

 

И къде остават статистиките във фаза защита? Ще революционизират оценките във футбола ама през призмата на нараненото его на въпросния Стефан Райнарц. Колко точки ще получи според тази система Ван Дайк за гола, който предотврати при онази контраатака 2 на 1 още от центъра (срещу Тотнъм)?

Link to comment
Сподели другаде

 

Клоп преди няколко дни точно по темата Хендерсън. Това е човека чието мнение всъщност има значение.

В рамките на минутка, мисля че той обяснява всичко.

 

Иначе всеки може да си има лично мнение за Хендо и за който си иска друг, но мнението да си е лично, а не представящо се като абсолютната истина.

Link to comment
Сподели другаде

Не знам дали някой от вас гледа Барса и Атлетико. Вместо да е 4-1 за първите, сега е 2-2 след отсъдена дузпа за Атлетико.

 

ВАР е най-лошото нещо, което се е случвало на футбола.

Link to comment
Сподели другаде

Не знам дали някой от вас гледа Барса и Атлетико. Вместо да е 4-1 за първите, сега е 2-2 след отсъдена дузпа за Атлетико.

 

ВАР е най-лошото нещо, което се е случвало на футбола.

 

Какъв е бил спорния момент, за да си недоволен от ВАР? Г;едах сега бърз хайлайтс специално заради твоето мнение и дузпата си беше 100%. Явно е заради нещо друго.

 

Иначе ВАР е най-хубавото нещо, което се е случвало на футбола в последните много години.

 

mataaa.jpg?quality=90&strip=all&zoom=1&resize=644%2C568&ssl=1

 

 

Dl6quWS.png

Link to comment
Сподели другаде

Барселона счупиха АМ и изядоха дървото и ВАР-а наедно . "Засадата" на Видал беше никаква и покрита от гъза на защитника. Ама кеф, сега Атлетико ще играят още един важен мач.

Link to comment
Сподели другаде

Говоря за двата им отменени гола.

 

Намерих ги сега в по-дълъг хайлайт.

 

Първият - абсолютно резонно отменен.

 

Вторият - хич даже, изглежда си като съвсем редовен. Тук са моментните проблеми на ВАР, които с времето ще бъдат изчистени. По-добре известно време да гледаме такива отменени голове (този, този на Уулвс срещу нас, нашите срещу Уотфорд и Вила, ...), отколкото цял живот да тъпчем на едно място и да гледаме голове като тези на картинките, които съм дал по-горе.

Link to comment
Сподели другаде

ВАР е най-лошото нещо, което се е случвало на футбола.

 

И да се върна малко на тази твоя теза. Хубаво ли щеше да е тези двата гола да бъдат отменени? Защото ако нямаше ВАР, щеше да стане точно това.

 

NINTCHDBPICT000526910929.jpg?strip=all&w=960&quality=100

 

Mings-bizzarely-fails-to-celebrate-goal-against-Man-United-after.jpg

Link to comment
Сподели другаде

И накрая кво се оказа ? И двата отбора спечелили Купа на краля и лигата, няма да играят финал за суперкупата на Испания. Ебати кретенския ("нов") турнир.

Link to comment
Сподели другаде

Ебати кретенския ("нов") турнир.

 

Ти недей, че току виж бритишите решат да копират и Комюнити Шийлд да стане турнир с 4 отбора, който да се играе на някоя екзотична дестинация.

Link to comment
Сподели другаде

Имат си Карабао Марабао, мисля че е достатъчно, на испанците просто им е тъпо и скучно първенството, чудят се как да го популяризират още и са измислили начин топ отборите им да се срещат повече пъти с тоя турнир за Суперкупата.

Link to comment
Сподели другаде

Имат си Карабао Марабао, мисля че е достатъчно, на испанците просто им е тъпо и скучно първенството, чудят се как да го популяризират още и са измислили начин топ отборите им да се срещат повече пъти с тоя турнир за Суперкупата.

 

Испанската федерация не си популяризира първенството, а си пълни гушата и джобовете

Link to comment
Сподели другаде

Да почива в мир! Истинска легенда на Берое!

Първият българин шампион с чужд клубен отбор - Аустрия Виена в случая. Не съм го гледал никога, но всичките ми роднини говорят с голяма страст и възхищение за него. Поне за града на правите улици, поетите и липите е бил голямо вдъхновение. Да почива в мир!

Link to comment
Сподели другаде

Какви прави улици и липи? Той е от Търново не от Стара Загора.

 

Прави улици.. май само пиян си бил по тея баири

Когато човек не е достатъчно информиран или не разбира значението на думите или смисъла на подредбата им, не е нужно да пише. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Петко Петков израства в село Синитово, община Пазарджик. Като ученик заиграва футбол в Локомотив (Септември). Впоследствие играе за отбора на Акумулаторния завод-Пазарджик, Родопа (Смолян), Миньор (Рудозем) и Горубсо (Мадан). На 29 октомври 1967 г., в деня на своята сватба, Петков бележи 5 гола за победата на Горубсо с 5:0 срещу Арда (Кърджали) в мач от „Б“ група, като изявите му са забелязани от ръководството на Берое (Стара Загора). и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...