Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Такава нарисувана дузпа не дадоха сега на Аталанта ... Крайно време е отборите да могат да искат ВАР поне по веднъж на полувреме.

 

И аз ги гледах тия типчета снощи. Доста приятно ме изненадаха. Интер играха 20-30 минути и после дебнеха късмет само. Тия Аталанта ги разнасяха из терена яко 90 минути. В последствие им дадоха дузпа и Анданович я изкара, така че имаха своя шанс. Не бях гледал италианско с години, ама снощи ме спечелиха с тоя мач.

Link to comment
Сподели другаде

Гледам сега Реал - Атлетико / финала / от 25 мин. до края на първото полувреме. Атлетико са гола - вода, точно колкото Евърфън, Ривал ги разкостват, ама и те слабаци... Общо казано: Реал са слаби, а Атлетико - ниво Евъртън и Уотфорд, т.е. - ниво под нас :yes:

Link to comment
Сподели другаде

И аз гледам и поне първото не видях Реал да ги разкостват.

Не знам какво гледаме двамата, но Атлетико от 25-тата/ от тогава гледам мача/ нямат НИТО ЕДО положение пред вратата на Реал! А, владението е най-малко 70-30 :ppp6:

Link to comment
Сподели другаде

Владението е 56:44 и статистиката не е толкова фрапираща в полза на Реал, влез и я виж в бета ако искаш. Не знам какво си изненадан, това е играта на Атлетико, дори когато станаха шампиони, в дербитата се затваряха и чакаха контра, това е стилът на Симеоне, те постигат успехите си така и никога не са били атакуващ отбор. Сега искат да приспят Реал и с някоя контра ако им върже да ги бият.

Link to comment
Сподели другаде

Пич, ти май не четеш, а само пишеш! 3 пъти писах, а вече 4 - от 25 мин натам... :ppp6:

 

Добре пич, ама да знаеш, че един мач не започва от там от където ти си започнал да го гледаш. От къде да ти извадя статистика без първите 25 минути, обясни ми?

Link to comment
Сподели другаде

Добре пич, ама да знаеш, че един мач не започва от там от където ти си започнал да го гледаш. От къде да ти извадя статистика без първите 25 минути, обясни ми?

За какво ми е статистика??? Гледам мача и ти казвам че откакто го гледам Атлетико НЯМАТ НИТО ЕДНА сериозна атака! Какво повече, а за процентите, може и да греша, но не много...все пак гледам, като неутрален, а не с Червените очила :c035:

Link to comment
Сподели другаде

Няма голямо значение процента на владеена на топката. По-важни са броя голови положения, но и те са относителни, още много по-важно е брой точни удари във вратата или спасявания на вратаря и разбира се най-важното - отбелязани голове. По тези показатели са почти наравно, само леко превъзходство за Реал.

Гледам от 55та мин и чакам продължения, искам и дузпи за радост на публиката.

Link to comment
Сподели другаде

П.С, Гледахте ли Реал-Атлетико , фаулът на Валверде - много правилно решение, евала на момчето, ето спечелиха трофея.

 

Гледах. Да, съгласен съм, че в този момент трябваше да го стори и не го направи чак толкова грубо.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Гледах. Да, съгласен съм, че в този момент трябваше да го стори и не го направи чак толкова грубо.

 

Кой е тоя Валверде и какво е направил, че не гледах мача освен дузпите?

 

На Рома- Ювентус става як мач, ромите ги мачкат второто, ама дали ще им стигне да изравнят

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...