Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Авторитетното френско издание "Франс футбол" изготви класация на 10-те най-големи изненади на осминафиналите на шампионска лига. В престижната класация място намира българският ЦСКА, който през сезон 1973/74 отстранява Аякс и по този повод е класиран на трето място при топ сензациите, пише "Меридиан мач".

"Аякс бе тоталният господар в Европа в началото на 70-те преди неочаквано да си намерят майстора в София. ЦСКА бяха стигнали до полуфинал за КЕШ шест години по-рано, но никой не чакаше чудеса от тях.

Link to comment
Сподели другаде

Каталунския футболен тумор пак се разчу с мизерия.Сериозно ли мислят,че с трансфера на Братвайте нещо ще се промени?Не виждам разлика с това и трансфера на Боатенг миналата година,даже сега дадоха и не малко пари.

Беше им разрешено да направят трансфер и взеха най-добрият играч на Леганес,а на тях не им бе позволено да направят трансфер и така увисват... пълен цирк.

Link to comment
Сподели другаде

Гледаха за засада. Първоначално съдията даде гола, после гледаха с ВАР и съдията свири засада и махнаха 1-цата от таблото и малко след това явно му казаха окончателно, че няма засада. Може да е било проблем в комуникацията.

Link to comment
Сподели другаде

Колеги, предстои ми да си подписвам нов договор за ТВ а аз я имам само заради Диема общо взето.Друго не гледам на ТВ.

Та искам да попитам някой да ме/ни светне за ТВ антени или декодери или хора които осигуряват декодиране.Начини така че да си гелдам международни тв където дават вишата лига.

Не искам със стриймове да гледам затова питам за такива чалъми ,че да спра А1-то.

Link to comment
Сподели другаде

някой да ме/ни светне за ТВ антени или декодери или хора които осигуряват декодиране.Начини така че да си гелдам международни тв където дават вишата лига.

Не искам със стриймове да гледам затова питам за такива чалъми ,че да спра А1-то.

 

Ще ти струва повече пари и то без никаква сигурност колко дълго ще работи, а после още пари.

Link to comment
Сподели другаде

Колеги, предстои ми да си подписвам нов договор за ТВ а аз я имам само заради Диема общо взето.Друго не гледам на ТВ.

Та искам да попитам някой да ме/ни светне за ТВ антени или декодери или хора които осигуряват декодиране.Начини така че да си гелдам международни тв където дават вишата лига.

Не искам със стриймове да гледам затова питам за такива чалъми ,че да спра А1-то.

Бих ти предложил да се абонираш за един IPTV сървър. Става без бокс, ако имаш смарт телевизор, но предимството на бокса е по-бързата работа и по-улесненото меню.

Link to comment
Сподели другаде

Преди години плащах 10 евро(ако предплатиш за 3 или 6 месеца излиза по-изгодно) и имах около 6000 канала,в които влизаха почти всички български барабар с диемите, Sky, BT и т.н и някакво VOD съдържание.

Link to comment
Сподели другаде

На въпрос Марадона или Меси, Кико Нарваес отговаря "Ако съм зрител и трябва да купя билет за един мач - то Марадона, ако съм мениджър и търся постоянство за 15 сезона - Меси“

Link to comment
Сподели другаде

Масово се отлагат мачове в Италия, там вече не е ясно дали ще завърши първенството им, във Франция също плъзнала епидемията. При това положение ШЛ става под въпрос. Не я ли овладеят тая епидемия до 1-2 месеца, няма да има Европейско, лично мое мнение. Не виждам как ще се проведе при такава ситуация с фенове пътуващи из цяла Европа.

 

Във вторник УЕФА ще проведе годишния си конгрес в Нидерландия и тогава ще бъде проведена спешна среща с представителите на всички 55 членки на централата. Основният въпрос е бъдещето на евротурнирите и Евро 2020 в условията на опасната зараза. Ще бъде засегната и темата с плейофите за класиране на Европейското, а един от тях е именно мачът България – Унгария.
Link to comment
Сподели другаде

Е нали патока Доналд обещава, че ей-така изведнъж и като се стопли времето, ще спре заразата, че даже и пламенни молитви отправя :)

Инак сериозно - уж вирусът жегата не го кефела и над 26 градуса не оцелявал.

И сега като заклет конспиратор т.е. пак несериозно, ще попитам откъде Тръмп знае, че с топлото време ще спре заплахата от този вирус, а? :)

Link to comment
Сподели другаде

Е нали патока Доналд обещава, че ей-така изведнъж и като се стопли времето, ще спре заразата, че даже и пламенни молитви отправя :)

Инак сериозно - уж вирусът жегата не го кефела и над 26 градуса не оцелявал.

И сега като заклет конспиратор т.е. пак несериозно, ще попитам откъде Тръмп знае, че с топлото време ще спре заплахата от този вирус, а? :)

Ами не знам,ппц едва ли има от къде да познава,някой или друг учен на високо ниво,който да знае как действа вируса :)
Link to comment
Сподели другаде

Спокойно, то Европейско ще има дори и на затворени врати, важното е народът да е пред телевизорите. Иначе до тогава ще измислят вълшебната ваксина и ще я слагат на всеки желаещ да влезе на стадиона. Даже може да я включат в цената на билетите, та да се избият да ги изкупуват на черния пазар. А Бай Дончо на тоя вирус не му отдава особено внимание, да не кажа, че направо го има за подривно действие

 

Помпео пък не отрича, че е hoax

Link to comment
Сподели другаде

Puskas Arena in Budapest, Hungary will host the 2022 Europa League final.

 

Uefa also announced Helsinki in Finland and Kazan in Russia as hosts of the Super Cup in 2022 and 2023 respectively.

 

Дано участваме в някой от тези финали :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...