Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Е нали от 5 почваше

 

Ами на такъв пост попаднах, влезнах в официалния сайт да проверя за всеки случай, но имаше некви тъпни една страница за координация и мерки против заразата, около предстоящата контрола.

 

Нямах повече време да ровя, че все пак бях на бачкане и без да искам съм подвел положението с дезинформация. Счетох, че ще е вярна, защото беше качено от един пич, който си живее на Острова и има сезонна карта, най-вероятно има хора тук, които го познават, но няма значение кой е пред свършен факт. Извинявам се за заблудата, вземи да дойдеш на Кърджали есента, да сме живи и здрави, ще почерпя за причинения дискомфорт. :drinks:

Link to comment
Сподели другаде

Нямах повече време да ровя, че все пак бях на бачкане

Ай ся,оправдания.Да не се повтаря :D

вземи да дойдеш на Кърджали есента, да сме живи и здрави, ще почерпя за причинения дискомфорт. :drinks:

Ще се постарая,щом ще идваш с армаганите :melbon1:
Link to comment
Сподели другаде

 

 

Стана ми интересно и се разтърсих да видя ще открия ли нещо.

 

"Yeah! They're the team I always look out for when I'm at home. Back in 1988 I was in London on a promotional tour with NWA, and one night we were watching TV and these cool cats in red came on the box. They whupped some poor dudes four or five zip."

 

Ето и цялата статия : https://www.liverpoo...e-lfc-by-dr-dre

Link to comment
Сподели другаде

Така като гледам, в този контрола вчера, участие не са взели Салах(титуляр е бил Минамино) и Робъртсън(Милнър), но пък Клоп нищо не казва за тях в интервюто след мача, така че се надяваме да са малки проблеми, за каквито и самият Юрген говори.

Link to comment
Сподели другаде

Толкова много пари за добавяне на 3 000 допълнителни места :D пак ги е налегнал комплекса, ама като им се дава за модерни изгъзици - да дават. Интересно къде ше играят през тезу 3 години, да не се нанесат в дома на Атлетико :D

Link to comment
Сподели другаде

Пичове погубих си всички отметки. Може ли някой да помогне с намирането на руски сайтове за стрийминг. Помня че имах един с домейн ws но не мога да го намеря сега.

Мерси

 

https://livesport365.ws/live-footbal

Link to comment
Сподели другаде

На тренировъчно си игрище от 5000 човека, малкото Коматево :D/>

До края на сезона ще играят там,но никак не ми се вярва,че и през следващите 3 години ще играят на 3 хилядния Алфредо ди Стефано.Най-малкото за Европа няма да е оторизиран
Link to comment
Сподели другаде

Това стадионче едва ли ще получи лиценз в ШЛ, те пишат, че само до края на сезона ще са на тренировъчния стадион. Може да извършват ремонта както при нас, когато се реконструира централната трибуна и се играеха мачове. Все пак няма да строят нов стадион, общо взето ще му модернизират фасадата отвън и отвътре, конструкцията няма да я бутат.

Link to comment
Сподели другаде

Това стадионче едва ли ще получи лиценз в ШЛ, те пишат, че само до края на сезона ще са на тренировъчния стадион. Може да извършват ремонта както при нас, когато се реконструира централната трибуна и се играеха мачове. Все пак няма да строят нов стадион, общо взето ще му модернизират фасадата отвън и отвътре, конструкцията няма да я бутат.

Цялостеб ще е ремонта, чак след 3 години ще се върнат на Бернабеу.

 

По някакви новини бях чул да казват за игрището, иначе не знам как ще процедират.

 

Ако не е Атлетико, Хетафе или Райо все ще намерят къде.

Link to comment
Сподели другаде

Е значи на Уанда Метрополитано ще се нанесат при комшиите, няма друг голям стадион в Мадрид и региона. На Хетафе и Райо са малки, 15-20 хиляди.

Макар че сега прочетох, че септември или октомври се връщали на Бернабеу, сега сменят седалките и терена, явно ще е на етапи, за това започват с терена.

Link to comment
Сподели другаде

В днешното време е невъзможно според мен, тогава ШЛ е била далеч по-лесна за печелене, Реал Мадрид са били без почти никаква конкуренция в ранните години от създаването й.

Link to comment
Сподели другаде

Горното е вярно, играч едва ли ще я спечели 5 пъти, но например Зидан вече има като играч 1 и като треньор 3 ШЛ,

така, че има още много време пред себе си и "малко" му остава да ги направи 5 или дори повече.

Link to comment
Сподели другаде

В днешно време, Реал Мадрид спечелиха ШЛ 4 пъти от 5 години - 2014, 2016, 2017, 2018.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

Супер случайно стана това, все едно ти и аз да уцелим 6 от 49 с помощ от комисията.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...