Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Не беше чак такава разликата между Байерн и останалите, но от пандемията насам не знам какво се случи, имам чувството, че Байерн са тренирали тайно заедно през цялата карантина :D Е*аси убийствената форма, не знам на какъв зоб са, ама това тяхното вече е нечовешко, карантини, паузи и формата им не мърда грам, а всички останали след пандемията са леш..

Сега ще видим и нашият Тиаго дали няма да оре терените от началото ;)

Link to comment
Сподели другаде

То да беше само Бундес лигата. Мача им с Барса е в изторияра вече. Биха убедително Лион, Челси и в груповата фаза бяха 2 класи над останалите. Просто в момента са N1 като отбор. Не мисля, че някой би го отрекъл към днешна дата.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Не знам защо не броите Кени и съра, като в тях шотландско е само уискито където пият.

Нито манталитета,нито сленга, нито живота им е шотландски.

А в крайна сметка са и британци, което е едно и също.

Родени са там и след гимназията горе долу в Англия.

На колегата от горния пост ще му кажа, че наистина са сред най-простите и мързеливи нации в света.

Споменатите 50% от световния растеж се дължат на мозъци дошли от България, Русия, Индия, Азия като цяло, дори и щатите.

Отишли са или като филиал към дадена компания или за money.

От истинските британци на дали има и 5% работещи свястно с главите си и още толкова наистина трудолюбиви хора.

Останалото е леж. Пияници от класа, с бира при това.

Всички големи компании имат офиси или филиали в юк, но това не означава, че англичани са мозъците.

Така е и с "месните фабрики и компании".

Без да съм засичал над 50% е на някой индиец, пакистанец или друг. Това за хранителният или шивашкият сектор да речем.

Мисля (без да съм сигурен), че някакъв пак такъв им е грабнал металургията и той прави желязо, арматура и всякакви такива.

Демек са прости, ако наистина са го допуснали. Дърводобив въобще нямат.

С това не казвам, че тези босове не са англичани, повечето са родени там и са живяли там, учили са.

Но като националност са си мангали.

Истинският британец (рижавия, с луничките) е тъп, за това говоря.

 

Link to comment
Сподели другаде

Балонът и на Байерн се спука, Хофе ги препарира. Да не се окаже накрая, че сме им взели най-важния играч :)

А още по-интересно е, че треньора на Хофенхайм /Себастиан Хьонес/ е племенник на Ули Хьонес

Link to comment
Сподели другаде

Чак пък да са балон. Просто слаб мач. Ние като паднахме от Уотфорд да не ни се спука балона? Ясно, че все някога ще ги бие някой, както се случи и с нас.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Стига с тез Байерн, не са кой знае какво, да направиха добър сезон и бяха в най-добра форма след пандемията, ама това че почнаха да ги изкарват някаква извънземна сила, малко вече почна да идва в повече. Цяла седмица се говореше с колко гола щели да бият Севиля и някакви такива, скоро ще им сверим часовниците и на тях в ШЛ.

Link to comment
Сподели другаде

Техният много силен сезон е требъл. Нашият много силен сезон е само титлата. Да като е за първи път от 30 години има специфична стойност за нас феновете, но за неутралните не е чак толкова невероятно постижение. А и БМ взеха доста убедително ШЛ без да остават съмнение или да са били на крачка от отпадане, както сме били ние когато сме я печелили.

 

Не ме разбирай погрешно. Не обичам, когато даден отбор се издига в култ, дори да е Ливърпул, защото това винаги предшества падение. Няма непобедими и извънземни оъбори. Но за един определен момент БМ си извоювана да са на това ниво. Мисля, че и ние имаме качествата и класата да бъдем в същата позиция. Времето ще покаже.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Е в Германия могат и 20 трофея да вземат в един сезон, ако си направят още толкова турнири, състезания с 1 кон. Взеха убедително ШЛ в елиминации от 1 мач, защото другите отбори бяха много умрели след ковид паузата, а Байерн някак си са намерили решение да не губят формата си, мисля че започнаха тренировки доста по-рано от всички. Пак казвам много добър сезон, силни са, но им се надуваше балона все едно са някакви извънземни и това е най-силния отбор играл някога на тази планета, всеки мач едва ли не щели да вкарат по 8 гола, който хванат.

Link to comment
Сподели другаде

Стига с тез Байерн, не са кой знае какво, да направиха добър сезон и бяха в най-добра форма след пандемията, ама това че почнаха да ги изкарват някаква извънземна сила, малко вече почна да идва в повече. Цяла седмица се говореше с колко гола щели да бият Севиля и някакви такива, скоро ще им сверим часовниците и на тях в ШЛ.

Кой спечели мача Байерн- Севиля? Другите подценявания на Байерн дори не заслужават коментар, доста несериозно звучи като цяло.

Link to comment
Сподели другаде

Техният много силен сезон е требъл. Нашият много силен сезон е само титлата. Да като е за първи път от 30 години има специфична стойност за нас феновете, но за неутралните не е чак толкова невероятно постижение. А и БМ взеха доста убедително ШЛ без да остават съмнение или да са били на крачка от отпадане, както сме били ние когато сме я печелили.

 

Не ме разбирай погрешно. Не обичам, когато даден отбор се издига в култ, дори да е Ливърпул, защото това винаги предшества падение. Няма непобедими и извънземни оъбори. Но за един определен момент БМ си извоювана да са на това ниво. Мисля, че и ние имаме качествата и класата да бъдем в същата позиция. Времето ще покаже.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

добре, представи си, Байерн във ВЛ, дали биха взели толкова точки преднина срещу тези силни съперници в лицето на Сити, Челси, Лестър, Арсенал, Тотнъм, Ман Ю и д.р. ?

Link to comment
Сподели другаде

Отворила се е, да, но за разлика от Примера пропастта е само игрова, а не и финансова, което за радост или съжаление значи, че рано или късно пропастта ще изчезне.

 

Докато в Испания, Германия, Франция, Италия, има такава голяма разлика във финансово отношение между първите 1,2 отбора, че за останалите е напълно невъзможно да съкратят разликата, когато и да е.

В Англия за последните 10 години, 7 отбора са били замесени пряко в битката за титлата в различните сезони.

Никое друго първенство дори не е близко до това нещо.

Link to comment
Сподели другаде

Не е финансова, ама заради тва английските отбори поголовно купват някакви надценени ментета- или един от друг, или от вън, щото са като някви бедняци-юпита, видели се с пари. А заради тоя надут медиен балон, който е направо пренадут, една камара клубове ся завиха на умряло пролетта и викаха "Спасявайте ни!"

Link to comment
Сподели другаде

Е, надут. ВЛ е с разлика най-гледаното първенство в световен мащаб, сигурно не без причина. Не можеш на днешно време да задължиш някой да гледа нещо, което не му е интересно.

Че се купуват ментета е ясно, това го правят обикновено отборите след 9,10-то място, но го правят щото имат финансов ресурс.

 

В крайна сметка в последните 8 години има 5 различни шампиона лигата. Така, че от тази гледна точка, не може да се каже, че финансовата мощ на лигата не е оправдана като конкурентност.

 

За останалите първенства с почти 95% сигурност всеки от нас ще познае кои 2 отбора, ще се борят за титлата след 10 години.

За ВЛ това ще е стреляне в тъмното. Това е разликата между това първенство и всички останали.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...