Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Дано не се получи цялата тая простотия, футболът е достатъчно комерсиализиран и без тая глупост. Алчността на големите за пари достига вече невиждани граници. Да си играят богоизбраните там, аз подобно нещо няма да гледам.

Link to comment
Сподели другаде

Може да гледам ако ми е много скучно, но първо ще ми е през онази работа, второ няма да плащам ако се наложи. Тия нашите си ги знаем кооолко са алчни, но да променяш целият футбол е прекалено. Отделно само седмица след първото тъпо предложение

Link to comment
Сподели другаде

Може да гледам ако ми е много скучно, но първо ще ми е през онази работа, второ няма да плащам ако се наложи. Тия нашите си ги знаем кооолко са алчни, но да променяш целият футбол е прекалено. Отделно само седмица след първото тъпо предложение

Споко бе пичове, това няма да стане! Няма да позволят на алчните хамериканци да погубят европейския футбол! :yes: В Америка да си правят квот щат, но в Европа...а, още по-малко в консервативна Англия :ppp6: Изключено! :c055:

Link to comment
Сподели другаде

Президентът на Партизан потвърди, че ще има печено агне за всеки, който вкара гол във вратата на Левски.

 

Тоя ме върна бая назад. През 90-те имапе един централен нападател - Мирослав Мирославов, играеше в Шумен и после в Славия. От време на време в домакинстите мачове на Шумен се обяваше награда, за този, който вкара първия гол за отбора в мача - примерно печено прасе или пита кашкавал. Мирославов беше абониран за първия гол в тези мачове.

Link to comment
Сподели другаде

Юнайтед здраво летят към дъното. Излезнал е финансовият им отчет за изминалата година(30.06.20).За четвърта поредна година са на загуба, но дългът им вече гони половин милиард паунда(472 млн).

Барселона и те така.Помолили са всичките си играчи да си намалят заплатите
Link to comment
Сподели другаде

Шахтьор бие Реал в Мадрид след като отива там без почти цял отбор заради Ковид и няколко контузии. Такива мачове показват, че футболът още е жив. В това извращение, което се опитат да прокарат, няма как да се получи подобно нещо, защото украинците не са от богоизбраните. Без никакво извинение, ама да го духат всички, които опитват да създадат този нов турнир, без значение дали са от Ливърпул, Юнайтед или някой друг отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Scarface написа на 21 October 2020 - 11:24 PM :

 

Имахме едно време един негър албинос Шавиер, сега Жота.

Ама преди десетина години имахме един португалец , забравих му името.

Как беше?

И имали ли сме други освен тия тримата, че нещо вече почнах да забравям?

 

Аз се сещам за 1-2 малки, но те не оставиха отпечатък - единият беше Тейшейра, за който много се бях надъхал, викам хайде реплика на Коутиньо, че и визуално, като телосложение и език на тялото на терена ми приличаше, но за съжаление май си остана реплика, и то не много добра. Другият беше една малка печка крило ли беше, бек ли, не мога се сетя сега за името - май и двамата забегнаха обратно към Портокалия.

Link to comment
Сподели другаде

Гледам репортажите.

Дават Залцбург и Локо Москва.

Диктува тоя, вика Чорлука, викам объркал се е. Е не е бате. Тоя още ли играе бе. Не е ли на 100? Не помня кога го.чух за сефте, ама беше много отдавна

Link to comment
Сподели другаде

Тоя Илори, дето приличаше на Майкъл Джексън го бях забравил. :sarcastic:

 

Реално нямаме някой да е оставил реална следа в отбора от тая държава. Мейрелеш имаше много силен втори полусезон при Далглиш и го шитнахме лятото на Челси за почти никаква печалба.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...