Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Много смъртни случаи напоследък, Ковида си казва думата пряко и непряко , като под непряко имам предвид - стрес, недостъпни или труднодостъпни болнични пътеки , носене на нездравословни маски , заседнал начин на живот по домовете и т.н Почивай в мир Жерар!

Link to comment
Сподели другаде

Патрис Евра :

 

"Веднъж Тиери Анри ме покани в дома си, за да гледаме мач на Арсенал. Той включи телевизора и първото нещо, което видя, бе това как Гранит Джака извежда отбора с капитанската лента.

 

Тогава Тиери изключи телевизора. Попитах го: "Какво стана ?", а той отговори: “Не мога да гледам как Джака е капитан на моя отбор”.

 

И не гледахме мача…"

Link to comment
Сподели другаде

Водещите отбори се дънят щото календара им е супер сгъстен. Вече коя седмица подред играем през 3-4 дена, а не почиваме по седмица,колкото имаха Фулъм. Затова и се получават такива резултати.

Гледах мача по Bein и там коментираха, че непрекъснатото накъсване на играта с ВАР е една от причините за многото контузии.

Защо? Единственото, което ми идва наум е, че изстиват мускулите и в студено време, може да окаже някакво влияние.

Конкретно при нас обаче проблемите в момента са основно колена и връзки

Link to comment
Сподели другаде

Абе не че нещо ама Меско според какви заслуги през изминалия сезон е попаднал в идеалния отбор?За това че падна от Байерн с 8:2 ли?То не че и на Роналдо му е много мястото там.Тия двамата до пенсия ли ще ги включват в разни идеални отбори и класации.

Link to comment
Сподели другаде

Гледам Насионал - Ривър Плейт.

До 80 мин. 2:6.

Тия им вкараха 5 еднакви гола.

Бахти умрелата защита.

Дясното крило тича, центрира и топката минава минимум през трима защитника и зад тях някой я вкара.

Много са зле. А тва е четвъртфинал за Либертадорес

Link to comment
Сподели другаде

Гледам Насионал - Ривър Плейт.

До 80 мин. 2:6.

Тия им вкараха 5 еднакви гола.

Бахти умрелата защита.

Дясното крило тича, центрира и топката минава минимум през трима защитника и зад тях някой я вкара.

Много са зле. А тва е четвъртфинал за Либертадорес

 

E в Уругвай клубният футбол няма как да е на нивото на аржентинския. Все пак Насионал и Пенярол си имат доста Копа Либертадорес.

 

Бока- Расинг според мен ще е най-интересната двойка на четвъртфиналите, интересно е какво ще стане на Бомбонера, Расинг имат силен състав, станаха шампиони скоро- мисля, че преди 1 или 2 завъртания. Бока също измъкнаха титлата тази година от Ривър.

 

Ривър, ако стигне трети финал поред, ще е нещо историческо за тях.

 

Аз лично не искам да е с Бока- беше един път нещо историческо, пред което настръхна целия свят, стига толкова. Бой и още нещо не се връщат, както знаем.

 

 

Ето едно от най-добрите видеа на футболната тематика за легендарния финал на Либератадорес през 2018. Препоръчвам с две ръце, всяка минута си заслужава, описва много добре омразата между двата отбора, социално-културният елемент и темперамента на аржентинците. Който има желание, нека го изгледа, на английски е.

Link to comment
Сподели другаде

Ето едно от най-добрите видеа на футболната тематика за легендарния финал на Либератадорес през 2018. Препоръчвам с две ръце, всяка минута си заслужава, описва много добре омразата между двата отбора, социално-културният елемент и темперамента на аржентинците. Който има желание, нека го изгледа, на английски е.

 

Обсъждат ли защо финалът за купата на Освободителите се играе в центъра на столицата на завоевателите?

Link to comment
Сподели другаде

Обсъждат ли защо финалът за купата на Освободителите се играе в центъра на столицата на завоевателите?

 

Накрая, да, то реално представящият е три седмици в Буенос Айрес и интервюира доста фенове от двата лагера, искаше да запише емоциите и от двата мача. Интересно е, защото са хванати емоциите на хора от всякакви социални класи и как във всички има неистова омраза.

 

Краят е как трошат буса и после точно с това завършва репортажа: възмущение как може финала на Купата на Освободителите да се играе в Мадрид. След това не е представено какво става в Мадрид и как се развива срещата на терена и на трибуните.

 

Реално заради събитията около срещата е хваната атмосферата само на първия финал, ама е доста интересно.

 

Тоя пич прави поредица за най-интересните дербита по целия свят- има около 20 епизода, всеки е много интересен като цяло, ама този определено е най-запомнящият се от всички. Вероятно и заради залога на самата среща.

 

Има и за Ливърпул и Евертън репортаж:

Link to comment
Сподели другаде

Това е шпагат :doubleup:

https://twitter.com/...776676746260484

 

 

ПС. От Кралството го поствам. При мен е ОК. Тоя Брекзит ще ни побърка :sarcastic:.

 

Това е статията от където взех линка

 

https://www.sportbible.com/football/news-presnel-kimpembe-produced-the-tackle-of-the-season-to-stop-four-vs-one-20201221

Link to comment
Сподели другаде

Бока разби Расинг, никакви шансове не им оставиха на реванша. Полуфиналите ще са много интересни, бразилско - аржентински. Ще е яко пак финал Бока - Ривър.

Link to comment
Сподели другаде

Мен Расинг ми харесват от един сейф на мениджъра с тях, ама Копа Либертадорес не е техният турнир :D После им гледах няколко клипчета, феновете са им може би най-откачените в Аржентина с тези на Сан Лоренсо. Макар че там е много спорна подобна статистика при толкова много ненормални публики.

 

Въпреки че имат повече титли от Индепендиенте в Аржентина- първите имат 18 мисля, а вторите 14, в Копите разликата е голяма- 7 на 1.

 

Яко ще е Бока- Ривер, последните ги бият в 3 или 4 поредни сблъсъка за турнира, така че може би е време за реванш. Пък и ще има символика в изданието за годината, в която почина Марадона, да има Суперкласико на финала. Пак препоръчвам клипа от миналата или по-миналата страница за Суперкласикото на финала 2018, за всеки, който се колебае да го гледа или не ми е видял коментара.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

И с него няма да блестят. Тоя не е нищо особено като треньор, винаги съм го смятал за супер надценен.

Със сигурност е по-добър от Артета. Въпросът е че няма треньор който да успее в арсенал. Тяхното ръководство не се интересува от победи и трофеи. Друг е въпросът че с друг треньор едва ли ще са 15ти

Link to comment
Сподели другаде

133755065_3523056751083412_5380186119145831908_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=uKxVkjXYfS4AX_Mjs8F&_nc_ht=scontent.fsof3-1.fna&oh=2fdc34955b7f385a16a003bb97404b79&oe=60103663

 

In 2012, Tiago Rech was the only Santa Cruz supporter to appear at the game against Gremio. His favorite team lost 4-1 back then.

 

A few years later, he got a job at his favorite club, and in 2018 he became club president 1f631.png2764.png

 

On Friday, Santa Cruz won the Cup of his state and now the team will take part in the Brazilian Cup for the first time in history 1f1e7_1f1f7.png

Link to comment
Сподели другаде

В 14:30 часа започва Old Firm derby: Rangers - Celtic

 

като тази година е много специално, т.к. се навършват точно 50 год от катастрофата на 02.01.1971

при която загиват 66 фена.

 

e508c81d-96a1-4400-a661-458b5c54533b.jpg

 

 

Стиви

"It's a very special day, myself and the players are all aware of that - but I would ask all our fans to stay away. I know that's tough but we also have to pay respect to the situation we're all in at the moment and stay safe at home."

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...