Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Неескенс имаше топовен изстрел, способен да мушне с топката и вратаря в мрежата :)

 

 

Гледал съм го наживо на "Васил Левски" с Аякс поне два пъти.

Дата: 8 ноември 1972 г. 18:00 ч. Турнир: Купа на европейските шампиони 1972/73 (Осминафинал — първа среща) Стадион: Васил Левски, София Посещаемост: 70 000 зрители

  • Хейнц Стюи
  • Хорст Бланкенбург
  • Вим Сурбер
  • Бари Хулсхоф
  • Рууд Крол
  • Арие Хаан
  • Йохан Нескенс
  • Есая Сварт
  • Херардус Мюрен
  • Йохан Кройф 63′
  • Петрус Кайзер

Резерви :

Джонни Реп

 

Дата: 7 ноември 1973 г. 17:00 ч. Турнир: Купа на европейските шампиони 1973/74 (Осминафинал — реванш) Стадион: Васил Левски, София Посещаемост: 51 661 зрители

  • Хейнц Стюи
  • Вим Сурбер
  • Хорст Бланкенбург
  • Бари Хулсхоф
  • Рудолф Крол
  • Герри Мюрен
  • Йоханнес Нескенс 85′
  • Арие Хаан
  • Джонни Реп
  • Ян Мюлдер 70′
  • Петрус Кайзер

Резерви :Арнолд Мюрен 70′

  • Хайнц Шилхер 85′

Link to comment
Сподели другаде

Нападението не е равностойно. Меси далеч по-добър от Неймар като създавач (да не говорим за голове), макар че и бразилейрото си го бива. Салах по-добър от Мбапе на крилото, а и като цяло, а Фирмино много по-отборен играч от Роналдо, което я прави по-балансирана атаката. По-скоро халфовата линия е равностойна. Защита и вратар за Найк. Бих платил да гледам такъв мач.

Link to comment
Сподели другаде

По регламент треньора трябва да е от националността на фирмата!

За Adidas като германска - Клоп .

За Nike - може би оня американец от вчера.

Да видим кой кого.

Link to comment
Сподели другаде

Салах по добър от Мбапе? хахахаха

 

Без съмнение. В какво е по-добър Мбапе досега? Може би не е най-честното сравнение, защото Салах се намира в най-силните си години, а тези на Мбапе може и да предстоят, не се знае.

Link to comment
Сподели другаде

Убеден ли си че ако Мбапе беше в нашия отбор а Салах в ПСЖ, Салах щеше да е по добър и да вкарва повече? То е ясно че няма как да го разберем но аз мисля че ако Мбапе беше при нас още от началото на сезона щеше да има поне 2 пъти повече голове. Същото важи и за Салах...прати го в Манчо да го видиш колко е добър. Изобщо не е маловажен факта че играе в момента до централен нападател на който основната цел е да дава асистенции на крилата около него.

Link to comment
Сподели другаде

Убеден ли си че ако Мбапе беше в нашия отбор а Салах в ПСЖ, Салах щеше да е по добър и да вкарва повече? То е ясно че няма как да го разберем но аз мисля че ако Мбапе беше при нас още от началото на сезона щеше да има поне 2 пъти повече голове. Същото важи и за Салах...прати го в Манчо да го видиш колко е добър. Изобщо не е маловажен факта че играе в момента до централен нападател на който основната цел е да дава асистенции на крилата около него.

 

Мбапе играе в ПСЖ във френското. По-лесно от това няма. Салах ще постави рекорд във френското, щом го направи в английското по-миналата година.

Гледах Мбапе срещу МЮ, един от виновниците за отпадането, техниката му изневери сериозно.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Мбапе играе в ПСЖ във френското. По-лесно от това няма. Салах ще постави рекорд във френското, щом го направи в английското по-миналата година.

Гледах Мбапе срещу МЮ, един от виновниците за отпадането, техниката му изневери сериозно.

 

Щото Салах има такава техника че минава по 5-6 на мач....освен това Салах направи тоя рекорд под Клоп...не знам с някой друг треньор дали ще е даже близо.

Link to comment
Сподели другаде

Пробвайте се на 10 въпроса за цитати от Бренди - истина или лъжа ?

 

https://www.bbc.com/...otball/49886768

 

9/10 и ме е яд колко тъпо сбърках. Елементарен куиз, за тези, които са следили интервютата на Роджърс. Докато прави секс, Брендън 100 про си пляска собствения задник.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

9/10 и ме е яд колко тъпо сбърках. Елементарен куиз, за тези, които са следили интервютата на Роджърс. Докато прави секс, Брендън 100 про си пляска собствения задник.

 

Трябва да си бил мазохист след известно време да му следиш интервютата...все едни и същи тъпотии приказваше.

Link to comment
Сподели другаде

Бившият агент на Фекир: Заради него брах такъв срам пред Ливърпул

 

https://gong.bg/foot...hzWrR1QFERDOFiY

 

Гледната точка на агента, в която казва непряко- " Циганина си е циганин, дори и да е най-добрия футболист"

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...