Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Големия Джиджи Буфон

 

https://dsport.bg/bu...1nBIxdX1PXWoaQc

 

Буфон ми е много симпатичен, но загубих респект към него от момента, в който отиде в ПСЖ да печели ШЛ и после се върна като наакан в Ювентус, като разбра, че няма да стане. Едно такова действие може да ти засере цялата кариера за мен.

Link to comment
Сподели другаде

Принципно съм абсолютно съгласен с теб, но все пак трябва да се отчете и човешкия фактор. Не знаеш акво му е били на главата - може примерно някоя кифла да е искала да поживее в Париж.

Link to comment
Сподели другаде

Принципно съм абсолютно съгласен с теб, но все пак трябва да се отчете и човешкия фактор. Не знаеш акво му е били на главата - може примерно някоя кифла да е искала да поживее в Париж.

Така е, ама ако иска да живее в Париж, ще изчака година-две да се пенсионира Буфон и ще си купят два апартамента там.

Link to comment
Сподели другаде

Бойко обаче голям ПР ще си направи, ще спасява футбола като махне Перуката.

Да, ама НЕ! Перукан не ще да си ходи, наглото пиянде и компоня, не щат да изпускат кокала! Дано ФИФА, ФАФА и ФУФА ни турнат някакво наказание - нещо от сорта на 3-4 години извън всякакви официални срещи на наца, че да спрем да се излагаме с тея ритнитопковци и техните шефове - бивши ритнитопковци :suicide:

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Буфон ми е много симпатичен, но загубих респект към него от момента, в който отиде в ПСЖ да печели ШЛ и после се върна като наакан в Ювентус, като разбра, че няма да стане. Едно такова действие може да ти засере цялата кариера за мен.

 

Е, ти пък. Буфон се беше разбрал с Ювентус да се махне, за да може Шчесни да го замени. И ПСЖ го поискаха. Това става като е на 39 или нещо такова. Просто, вместо да се откаже от футбола, отиде в силен отбор да си пробва късмета на 40 за 1-2 години, където и да играе повече.

Върнал се е в Юве, защото там е неговия дом. Вече с намеренията, че ще си е резерва.

 

Link to comment
Сподели другаде

"Михайлов изразява категоричната си готовност да продължава да помага за развитието на българския футбол по всякакъв начин"

 

Пак ли? Айде няма нужда, стига! :)

Link to comment
Сподели другаде

Тва е завера на Бойко. Накарал е англичаните да писнат и да направят скандал, за да може да се дестабилизира БФС и да принудят Перуката да напусне. Стратег....

Link to comment
Сподели другаде

Бербатов би направил лустрация, би се отървал от всички Михайлови агенти. Занимава се с фондации, тва-онова. Не е доказан схемаджия като боклуци '94, които и преди БФС бяха известни със съмнителните си сделки със съмнителни лица. Не казвам, че ще оправи футбола, това зависи от това с какви хора се обгради, но поне имам някаква надежда, че поне ще се старае.

 

 

Изказването за гена не знам как ще го приемат феновете, макар че честно казано според мен е извадено от контекст.

Link to comment
Сподели другаде

Папучника / жаба на родопски / явно решил да се пенсионира и да взема пенсийка още 2 г в Арсенал :997:

 

https://dsport.bg/iozil-ostava-v-arsenal-pone-do-2021-godina.html#parent=section

 

Йозил остава в Арсенал поне до 2021 година

Начало Световен футбол Англия Йозил остава в Арсенал поне до 2021 година

17.10.2019 12:02 | Англия, Световен футбол

 

124qad.m.m.jpg

БТА

 

 

 

Звездата на Арсенал Месут Йозил се е запънал като магаре и заяви, че ще остане на "Емирейтс" поне до края на договора си, въпреки че в момента е със статут на резерва. Слуховете за негово напускане вървят непрекъснато в английските медии. Германецът има едва два мача от началото на сезона.

"Не, не смятам да си тръгвам. Имам договор до лятото на 2021-ва и ще остана дотогава. Преди да преподпиша, размислих много внимателно и казах, че това е едно от най-важните решения в кариерата ми. Не исках да остана за още една или две години, а да обвържа дългосрочно бъдещето си с Арсенал", обяви Йозил цитиран от BleacherReport.

"Клубът искаше същото. Можеш да имаш трудни моменти, какъвто е настоящият, но няма никаква причина да бягам и няма да го направя. Оставам тук поне до 2021-ва. В последно време нещата се промениха доста, имаше трудности, но аз се гордея, че съм играч и фен на Арсенал", добави Йозил.

Link to comment
Сподели другаде

Бербатов би направил лустрация, би се отървал от всички Михайлови агенти. Занимава се с фондации, тва-онова. Не е доказан схемаджия като боклуци '94, които и преди БФС бяха известни със съмнителните си сделки със съмнителни лица. Не казвам, че ще оправи футбола, това зависи от това с какви хора се обгради, но поне имам някаква надежда, че поне ще се старае.

 

 

Изказването за гена не знам как ще го приемат феновете, макар че честно казано според мен е извадено от контекст.

 

Както навсякъде в България, власт се дава на връзкари и хора, които ще са удобни за корупционни схеми, няма да е по-различно и с позицията шеф на БФС. Очаквам нищо да не се промени, ще сложат Фурнаджиев сега за шеф на БФС и със старите ку*ви нов бардак.

Бербатов е малко лабилен, при най-малкия проблем ще се разсърди на всички и ще иска да си тръгне, по-добър избор би бил Стилиян Петров, но “старите ку*ви” както казах, ще си сложат техен човек.

Link to comment
Сподели другаде

Папучника / жаба на родопски / явно решил да се пенсионира и да взема пенсийка още 2 г в Арсенал :997:

Според мен е грешка, но от друга страна е доказателство, че Йозил не е "безхарактерен", както някои го описват, а тъкмо обратното и иска да се бори за Арсенал. В интервюто казва, че уважава негодника Емери, така както е уважавал Моуриньо, Льов и Арсен. Отрича глупостите, че не тренирал достатъчно след новия договор, напомня, че след световното първенство в РФ се връща по- рано за тренировки, съкращавайки ваканцията си. Казва, че обвиненията, че не играел добре в големите мачове и Арсенал губели заради него са безпочвени, но хората ги повтарят като папагали, следвайки мнението на някой и друг бивш играч. Също споделя, че не му е приятно да пропуска мачове през зимата, но той не е виновен, че се разболява. Споделя и за расистките обиди срещу него след срещата му с Ердоган, както и че липсата на каквато и да е защита от страна на съотборниците му в немския национален отбор го е подтикнала към решението да се откаже. Вярва, че рано или късно ще играе редовно, за това дава всичко от себе си и ще е готов, когато момента настъпи.

Казва и че тренира повече, за да е във форма, тъй като липсата на мачове се отразяват на режима му. Относно езика на тялото и постоянните обвинения, че изглежда незаинтересован и така нататък, разкрива, че той просто си е такъв, ядосва се, когато нещата не вървят по- план, защото знае, че може повече, перфекционист е и винаги иска повече от себе си. За финал споделя, че той е същия футболист, който е бил и в Шалке, няма нужда се променя или нещо такова, защото е успешен навсякъде, където е бил.

 

https://theathletic.com/1297991/?

Link to comment
Сподели другаде

 

Явно ти е любимец и следиш кариерата му. Твърдиш, че е най-добрия халф за последните 10 години. Как мислиш, защо Реал го продадоха и защо никой друг голям клуб не е отправил оферта за него, след това?

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Link to comment
Сподели другаде

Според мен е грешка, но от друга страна е доказателство, че Йозил не е "безхарактерен", както някои го описват, а тъкмо обратното и иска да се бори за Арсенал. В интервюто казва, че уважава негодника Емери, така както е уважавал Моуриньо, Льов и Арсен. Отрича глупостите, че не тренирал достатъчно след новия договор, напомня, че след световното първенство в РФ се връща по- рано за тренировки, съкращавайки ваканцията си. Казва, че обвиненията, че не играел добре в големите мачове и Арсенал губели заради него са безпочвени, но хората ги повтарят като папагали, следвайки мнението на някой и друг бивш играч. Също споделя, че не му е приятно да пропуска мачове през зимата, но той не е виновен, че се разболява. Споделя и за расистките обиди срещу него след срещата му с Ердоган, както и че липсата на каквато и да е защита от страна на съотборниците му в немския национален отбор го е подтикнала към решението да се откаже. Вярва, че рано или късно ще играе редовно, за това дава всичко от себе си и ще е готов, когато момента настъпи.

Казва и че тренира повече, за да е във форма, тъй като липсата на мачове се отразяват на режима му. Относно езика на тялото и постоянните обвинения, че изглежда незаинтересован и така нататък, разкрива, че той просто си е такъв, ядосва се, когато нещата не вървят по- план, защото знае, че може повече, перфекционист е и винаги иска повече от себе си. За финал споделя, че той е същия футболист, който е бил и в Шалке, няма нужда се променя или нещо такова, защото е успешен навсякъде, където е бил.

 

https://theathletic.com/1297991/?

Нас ко ни интересува ко споделя
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...