Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Гледайки Нигерия - Египет си мисля как Салах ще си се прибере рано, рано и после като им видях правилата, то той ще изиграе поне 4 мача с този в следващите две седмици.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Bellamy said:

Халанд и брачедите му

FB_IMG_1641933242476.thumb.jpg.bb7459c7c555b557f0bc599b331b5bba.jpg

Ей, Лудакрис ... отде ги набара тия машини ве, т'ва истински братчеди ли са му или пак ни пускаш по хорото?! Особено тоя у лево е с некви нереални статове, да не са му обърнати цифрите погрешка, такова сигурно и на разните "фифи" и "футмениджъри" не се вижда, а дебелата италианска свиня майка, най-вероятно вече има патент над генома и родословното дърво на тия ...

Link to comment
Сподели другаде

7 hours ago, Bellamy said:

Халанд и брачедите му

FB_IMG_1641933242476.thumb.jpg.bb7459c7c555b557f0bc599b331b5bba.jpg

Като гледам трябва да е същият - https://www.transfermarkt.com/albert-tjaland/profil/spieler/748755

На 17 е. Да го прилапаме преди да стане 100+ след някоя друга година. 

Link to comment
Сподели другаде

Имаше един лаф едно време у форума - "Треньора искал Азар, те чули Лазар и му го взели". Така и с тия братчедите - Клоп: "Искам Халанд!", ФСГ: "Няма проблем!"

Link to comment
Сподели другаде

Някой след ли КАН? Играят досега Тунис- Мали при 0:1. Идва 85-а минута и съдията дава някакъв сигнал, изглежда за края на мача. Скамейката на Тунис скочи, а и явно някой му е подсказал и мачът продължи. После имаше някакви прекъсвания за контузия (отделно и преди това имаше няколко паузи), идва 89: 40 мин. и... тоя маниак пак свири край.🤣 От Тунис са бесни, скамейката нахлува на терена, ама на нашия човек не му дреме и мачът е приключил. Имаше и една много яка сцена, няколко тунизийци се караха с някого около тъчлинията, а единия страничен съдия се засили и здраво изджаска един от арабите в гърба.😂

Турнирът ме разочароваше с ниската резултатност, но тоя цирк ми оправи настроението.

Link to comment
Сподели другаде

Е тия голове нали се сещате в какви мачове са сигурно. 
Е то на 17 години няма да ги праска в ШЛ, ясно. Но може и да има потенциал момчето. Така или иначе няма да дадем сериозни пари за батко му или някой от неговия ранг. Остава ни да случим на някой младеж, който да бъде бъдещия Салах/Мане.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

5 hours ago, pehotineca said:

Вижте колко често става вече, и на трибуните или на самия терен. Това не е случайно хора ..

Точно колкото и преди. Разликата е, че преди се е викала линейка, а сега стадионите са достатъчно оборудвани, за да може при такъв проблем да се реагира на момента, а не да се чака линейката. Дори на стадиона на Лудогорец вече има 5 дефибрилатора, с които стюардите са обучени да работят с тях.

Link to comment
Сподели другаде

5 hours ago, Stojkica said:

Точно колкото и преди. Разликата е, че преди се е викала линейка, а сега стадионите са достатъчно оборудвани, за да може при такъв проблем да се реагира на момента, а не да се чака линейката. Дори на стадиона на Лудогорец вече има 5 дефибрилатора, с които стюардите са обучени да работят с тях.

Добре , това как може да го проверим ? Протокола ли се е променил? Преди не се случваше често да спират мачове всяка седмица , само Тотнъм имат такива 3 мача вече.

Link to comment
Сподели другаде

5 hours ago, Stojkica said:

Точно колкото и преди. Разликата е, че преди се е викала линейка, а сега стадионите са достатъчно оборудвани, за да може при такъв проблем да се реагира на момента, а не да се чака линейката

Абе и ленейка да е влизала, все щеше да се отрази по медиите такова нещо.

То е ясно от какво е де. Модерната болест си взима жертви и това е

Link to comment
Сподели другаде

25 minutes ago, Bellamy said:

Абе и ленейка да е влизала, все щеше да се отрази по медиите такова нещо.

То е ясно от какво е де. Модерната болест си взима жертви и това е

Странно какво е общото между жертвите ?

Link to comment
Сподели другаде

On 12.01.2022 г. at 17:01, Kimi said:

Някой след ли КАН? Играят досега Тунис- Мали при 0:1. Идва 85-а минута и съдията дава някакъв сигнал, изглежда за края на мача. Скамейката на Тунис скочи, а и явно някой му е подсказал и мачът продължи. После имаше някакви прекъсвания за контузия (отделно и преди това имаше няколко паузи), идва 89: 40 мин. и... тоя маниак пак свири край.🤣 От Тунис са бесни, скамейката нахлува на терена, ама на нашия човек не му дреме и мачът е приключил. Имаше и една много яка сцена, няколко тунизийци се караха с някого около тъчлинията, а единия страничен съдия се засили и здраво изджаска един от арабите в гърба.😂

Турнирът ме разочароваше с ниската резултатност, но тоя цирк ми оправи настроението.

Гледах 1-вия мач на Салах, топката ли се пукаше, но 3-4 пъти я смениха още през 1-вото полувреме, ако не друго поне голяма част от отборите вадят атрактивни екипи. Току-що започна Сенегал и Гвинея с Мане и Кейта капитани.

Link to comment
Сподели другаде

Не съм запознат с тоя фетиш. Но ми интересно! Пратете снимки на лично. 😄

 

Той очевидно твърди, че увеличението на кардиологичните случаи при атлетите последно време, се дължи на ваксините. Дали е така, никой не знае , странна връзка би било това. По-скоро повече ги тестват, а и като цяло се очаква тенденция към увеличение на тия случаи. Атлетите не са спрели да зобят, а натоварванията стават все по-големи.

Link to comment
Сподели другаде

36 minutes ago, low said:

Явно имаш някакъв фетиш на тема кардиология.

 Колега, аз самия не се харесвам много много, защото постоянно следя пободни случки, факти и тн , и се депресирам

Но , можем да следим и споделяме бройки починали, заразени, хоспитализирани и тн .

Защо да не последим страничните ефекти при ваксинираните футболисти? 

И честно аз следя само футбол и тенис, имаше статистики с стотици атлети в други спортове, които имат пободни проблеми , но нямам времето да ги следя .

Блънт, би трябвало да е обратното , би трябвало науката да се развива и допинга да става по - невидим и невредим , отколкото обратното. Много страни вече добавиха сърдечни проблеми като един от страничните ефекти , ние още се колебаем

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, pehotineca said:

И честно аз следя само футбол и тенис, имаше статистики с стотици атлети в други спортове, които имат пободни проблеми , но нямам времето да ги следя .

А следил ли си ги преди да започне ваксинацията, за да можеш да направиш сравнение?

Link to comment
Сподели другаде

Just now, Stojkica said:

А следил ли си ги преди да започне ваксинацията, за да можеш да направиш сравнение?

Футбол и тенис да , постоянно . 

Не малко гаджета ме зарязаха защото съм бил "маняк " да следя и чета постоянно футбол и тенис . Гарантирам ти , че не е случайно , но немога да ти докажа за жалост. Просто не е хубаво да вярваме сляпо на това "движение " което става в момента, което от какъвто и ъгъл да го погледнеш има една крайна цел. Не си ли съгласен?

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, pehotineca said:

Не си ли съгласен?

С кое да съм съгласен?

3 minutes ago, pehotineca said:

Просто не е хубаво да вярваме сляпо на това "движение " което става в момента, което от какъвто и ъгъл да го погледнеш има една крайна цел.

Каква е според теб крайната цел?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...