Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Единствено има право за това как РНК масово се промотира за сметка на векторните ваксини. Тромбозата при Янсен е най-много при жени във възрастта 30-49 и е 1/100 000, докато различни статистики дават възпаление на сърцето при Модерна за мъже под 30 да бъде 11 или 12/100 000, а при Файзер 5 и нещо на 100 хиляди. При жени съотношението беше ставнително три пъти по-малко за групата под 30, която пак я дават най-рискова за РНК ваксинирани. Мен това не ми харесва в цялата ситуация,  че се лансират масово РНК- ваксините вероятно аради конгломератите зад тях, а реално са най-новите, май ще си сложа един Янсен, тъй като Новавакс не смятат да го вкарват скоро. 

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, Stojkica said:

С кое да съм съгласен?

Каква е според теб крайната цел?

 Че ваксините имат "малко " по чести странични ефекти от колкото е описано , колко беше един на половин милион или нещо от сорта .

Че крайната цел е тотален контрол и минава през промиването на мозъка и склоняване към задължителна ваксинация на 100 процента от населението на развитите държави? Или хайде 99 , единия процент може и да се намери начин да се дискриминира и постави в "кампове " или там каквото планират

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, pehotineca said:

Че крайната цел е тотален контрол и минава през промиването на мозъка и склоняване към задължителна ваксинация на 100 процента от населението на развитите държави?

Естествено, че не съм съгласен.

По-скоро с действията си политиците бутат нещата натам, че човек да си мисли, че целта е да се пробутат едни ваксини.

Link to comment
Сподели другаде

А ако пъкленият план е точно разреждане на населението? Обаче с обратен знак. Натискат по-развитите държави да ваксинират всичко и следващия вирус съсипва всички де не са ваксинирани.

Ами сега?

Spoiler

d3275fc1f09e445ca2f14f0aae71fc03.jpg

 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, blunt said:

Не съм запознат с тоя фетиш. Но ми интересно! Пратете снимки на лично. 😄

 

Той очевидно твърди, че увеличението на кардиологичните случаи при атлетите последно време, се дължи на ваксините. Дали е така, никой не знае , странна връзка би било това. По-скоро повече ги тестват, а и като цяло се очаква тенденция към увеличение на тия случаи. Атлетите не са спрели да зобят, а натоварванията стават все по-големи.

Да, схванах му позицията отдавна, просто вече реших да го бъзикна с най-добри чувства. Вече и коза в Мароко да получи аритмия, ние ще сме първите, които ще разберем.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, low said:

Да, схванах му позицията отдавна, просто вече реших да го бъзикна с най-добри чувства. Вече и коза в Мароко да получи аритмия, ние ще сме първите, които ще разберем.

Супер си забавен брато 

Link to comment
Сподели другаде

Бъзикайте се с колегата колкото искате, но идете говорете с кардиолози, от 2 години имат наблюдение над пандемията, да видите какво ще ви кажат...

Link to comment
Сподели другаде

Доказано е, че коронавирусът води до сърдечни проблеми, не виждам какво се учудвате? Тромбози и миокардит са едни от често срещаните странични ефекти от короната, както и много други, ама нали в БГ броим само умрелите, всички други, дето са го изкарали са ок ;).

Link to comment
Сподели другаде

Ще споделя мой личен опит с кардиолог. Септември ходих на профилактичен преглед и накрая попитах дали би имало странични ефекти от евентуална ваксинация при мен. Отговорът - всеки сам си решава. После се виждах и с личната лекарка и попитах същото. Каза ми, че при всеки е строго индивидуално. Честно казано с такива мъгливи бръщолевеници и аз мога да давам съвети.

Link to comment
Сподели другаде

22 minutes ago, Chinaski said:

Бъзикайте се с колегата колкото искате, но идете говорете с кардиолози, от 2 години имат наблюдение над пандемията, да видите какво ще ви кажат...

При положение, че повечето хора не са ваксинирани, това какво трябва да означава?

Link to comment
Сподели другаде

37 minutes ago, Stojkica said:

При положение, че повечето хора не са ваксинирани, това какво трябва да означава?

Ами за да не влияя на избора на хората не знам дали е добре да споменавам...

Link to comment
Сподели другаде

Сори, че ви засегнах гайс, но тук от време на време си пия питието с едни лечители и ако ви прочетат мненията :sarcastic:

Па и единият е точно кардиолог и е доцент ли професор ли, тук в Медицинския. Него можеш да го вбесиш изключително лесно като му отвориш лаф за, ...  цигарите.

Как пък никой не коментира процентът на починалите, които са неваксинирани, всеки ден се публикува.

Нали знаете, че сте от грешната страна на статистиката.

Най голямата енигма ми беше, сестрата като ме попита "На голямата или на надписа"

fjw7KVe.jpg

 

NJUjL0l.jpg

И пред банята може да си коментираме, ама си имаше тема

Link to comment
Сподели другаде

Quote

But young men aged 16–19 had a 15 in 100,000 chance of developing myocarditis after their second shot. 

Quote

They found that 2 out of every 100,000 people who received at least one Pfizer shot developed myocarditis, and that the incidence increased to almost 11 out of 100,000 among men aged 16–29. 

https://www.nature.com/articles/d41586-021-02740-y

Написах, че това е съотношението за мъже в групата 18-30, а не че е средното. И още статии имаше с подобни числа. И не виждам къде съм се правил на капацитет, просто споделям това, което съм чел. В случая ти се направи на такъв, хващайки се не за това, което съм казал, а за средните стойности за всички възрасти.

https://www.cnbc.com/amp/2021/10/15/heart-inflammation-risk-in-young-adults-caused-by-mrna-covid-booster-continues-to-worry-scientists-dr-levy-says.htm

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Steve_G said:

Е, не много ти е леко мнението, колега @mitkoa, да не кажа лековато.

Не си говорил с кардиолози, ако искаш да знаеш

За сметка на това пък си говори доста категорично, кардиолог + епидемиолог + вирусолог в едно:

7 hours ago, mitkoa said:

Направи го. Лош избор е само да си неваксиниран.

Знам, че няма по какъв друг начин да се ползват числата, но когато се борави с такива статистики винаги имам едно наум. Тия цифри излизат от някой институт, някакви хора там са стигнали до тях и невинаги проучващите вадят еднакви статистики. Са, разбирам в миналото никога да не е имало случаи на манипулирана статистика и спонсорирани от фармацевтични компании проучвания, дето стигат до "верните данни", ама то си е имало и то бая. 

Не взимам страна, просто подсещам, че хранилките съществуват. 

Link to comment
Сподели другаде

19 hours ago, pehotineca said:

Това как съм го изпуснал🤨

Според Daily Mail 32-годишният нападател е имал сърдечни проблеми в резултат на заболяване от коронавирус.

Източник: https://ftv.bg/novini/nacionali/196611.html

Link to comment
Сподели другаде

24 minutes ago, cyberfan said:

Според Daily Mail 32-годишният нападател е имал сърдечни проблеми в резултат на заболяване от коронавирус.

Източник: https://ftv.bg/novini/nacionali/196611.html

Quote

Алфонсо Дейвис е спрял тренировки, поради миокардит (възпаление на сърдечния мускул). Наскоро той изкара Ковид и се предполага, че това е дало отражения.

 

Link to comment
Сподели другаде

За пореден път севиля доказват, че са едно от най-гнусните неща раждани в историята на футбола. Фекир им изравни директно от корнер, като при радостта някой от публиката на Бетис (също откровен малоумник) хвърли може би някаква част от пръчка на знаме, по терена, която уцели играч на севиля по рамото. Последва оглеждане наляво, оглеждане надясно, и строполяване като видя какво го е ударило. Оттам този папагал симулираше и вървеше като пиян, носилка му донесоха. Пълен цирк. Сега ако рпекъснат мача би било пълна пародия, защото се получаваше един хубав и надървен мач. Често се случва я да се хвърли монета, я нещо друго от трибуните. Иначе по Фиго като хвърляха свинските глави и бутилките от Джак Даниелс, нямаше проблеми.

Link to comment
Сподели другаде

Как феновете на Бетис уцелват играч на Севиля в главата с пластмасов прът, а накрая Севиля са гнусарите?

 

Мачът трябваше да бъде прекратен на момента и служебно 3:0 за Севиля. Ако ти се гледа WWF, си сбъркал канала.

 

Link to comment
Сподели другаде

44 minutes ago, ReD_Gerrard said:

Как феновете на Бетис уцелват играч на Севиля в главата с пластмасов прът, а накрая Севиля са гнусарите?

 

Според мен трябва да се разбира така -

Гражданите или по-скоро селските фенове  от ГРАД СЕВИЛЯ,

защото Бетис също са от град Севиля ! 

 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...