Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

К*р за пазарния принцип демек. Финансова политика наложена от държавата, несъобразена със свободния пазар. Макар че тук май става дума за националния им отбор, демек държавна служба. Тогава да си определя държавата, но следващата стъпка сигурно ще е да принудят частните отбори да плащат по равно.

Link to comment
Сподели другаде

Представям си как Хенри казва на Ван Дайк "Батко, голем си, ама законите са такива. Ще взимаш по равно с мацката, дето си наши три автогола миналия мач"

Link to comment
Сподели другаде

51 minutes ago, Dacheff said:

К*р за пазарния принцип демек. Финансова политика наложена от държавата, несъобразена със свободния пазар. Макар че тук май става дума за националния им отбор, демек държавна служба. Тогава да си определя държавата, но следващата стъпка сигурно ще е да принудят частните отбори да плащат по равно.

Е айде сега, това няма как да стане. Тогава ще закрият женския футбол.
Сега единствено в тениса има подобно нещо, че са заедно на турнири, и между Федерер, Джоката и Надал хората гледат и разни бизони и коне от женски пол. 

Link to comment
Сподели другаде

5 hours ago, zigfridson said:

Anfield Road Mural Vote (google.com)

Гласувайте за това кой да бъде следващия изрисуван на сграда по Анфийлд Роуд. Гласуването е до 12 март. 

Тъкмо го скивах и щях да го качвам, но видях, че си ме преварил. 

Аз пуснах за Робокоп, но най-интересното, е че може май да си гласуваш колко искаш, което за мен е тъпо.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Dr.G. said:

Тъкмо го скивах и щях да го качвам, но видях, че си ме преварил. 

Аз пуснах за Робокоп, но най-интересното, е че може май да си гласуваш колко искаш, което за мен е тъпо.

Може би си прав, че е тъпо, но така гласувах за Фаулър и Ръш. Бях доста разколебан за кого да гласувам. Надявам се да е един от тях избора на феновете.

Link to comment
Сподели другаде

Just now, Сиймор said:

Може би си прав, че е тъпо, но така гласувах за Фаулър и Ръш. Бях доста разколебан за кого да гласувам.

Аз не можах да гласувам за повече от един.

Link to comment
Сподели другаде

44 minutes ago, Stojkica said:

Аз не можах да гласувам за повече от един.

Не за повече от един едновременно, а като си пуснах гласа, дадох рефреш или влезнах пак на линка, не се сещам точно и все едно съм там за първи път.

В интерес на истината не пробвах дали ще ме допусне пак, точно поради причината, че не исках да се разводнява изборът ми.

Link to comment
Сподели другаде

Да, иа з го забелязах вчера. Сега с това че няма да показват руската лига в лайвскора му накривиха на Путин и щял да връща воийските.Бил му любимия сайт.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Пуснах сега Ривал - Пърца и гледам и двата отбора с екипи за гостуване...що така? То, това повече важи за Реал, щото те са домакини? Ама по този тачин са принудили и Пръца да сменят екипа... върви ги разбери - цигани 😜

Link to comment
Сподели другаде

Ако беше друг на ВАР-а  също нямаше да е гол 😉

Ако на нас ни шибнат такъв гол, после и с чертички и без чертички на повторенията ,тука щеше да има рев до Бога.Нека сме обективни.

 

Като удара му в 96-та минута, май с другия крак още по-късия беше като я качи на 20-ти ред от наказателното.

15 hours ago, Stivi_G said:

Toва, ако беше от другата страна на по-късия крак, нямаше да е гол.

Link to comment
Сподели другаде

9 minutes ago, AllorNothing said:

Ти май сигурно щеше да се радваш, ако не беше вкарал. 

Аз се радвам ,че стана играч за купите и за резерва вече.Статута му е 4-ти избор в момента и не мисля,че ще довърши договора си при нас.

Link to comment
Сподели другаде

Днес рожден ден щеше да има легендарния Браян Клъф.

Едно интервю с Браян Клъф по BBC малко след като е уволнен от Лийдс Юнайтед. Дори в тези няколко минутки казва много интересни и вярни за мен неща. 
 Един от най-добрите футболни треньори в историята...а само да го слушаш да говори е уникално..пълен с бисери. Ето няколко: 
,,Като треньор на Брайтън & Хоув Албиън първите му думи към рекордната нова покупка Иън Мелър са „Къде ти е вратовръзката?“,а може би най-емблематичен е разговорът му с Тони Удкок от Нотингам Форест, който е решил да си пусне брада. На въпроса какво е това на лицето му, Удкок отговаря, че иска да бъде различен и веднага е репликиран от Клъф: „Синко, опитай се да вкараш хеттрик в неделя, за да бъдеш различен.“
Налага опростен стил на игра, бърза и с множество къси пасове той не харесва и избягва високите дълги подавания, защото
„ Ако Господ смяташе да ни кара да играем футбол в небесата, нямаше да слага трева на терена, а на небето."

 

https://www.facebook.com/watch?v=1301928873625065

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...