Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

On 22.05.2022 г. at 22:38, Bellamy said:

Това го гледах вчера и аз. Още повече ме вбесяват подобни клипчета! Да имаш такъв талант и физика, а главата ти да е пълна с бръмбари... Какъв срам!

Link to comment
Сподели другаде

https://www.reddit.com/r/CARiverPlate/comments/uxwysh/julian_alvarezs_all_6_goals_tonight_vs_alianza/

 

Ей ги головете, някои от тях са ламерски грешки типични за слаби отбори от ЮА, но има и 2 доста класни. Не е добре, ако Алварес и Холанд се разиграят за Сити, а ние изпуснем Мане както пише, не мисля, че ще имаме шанс за титлата догодина. Колкото и да беше слаб по едно време Мане, за мен е с важността на Салах, да не кажа и повече във важни мачове.

Link to comment
Сподели другаде

20 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

https://streamable.com/wbpzd8

 

Ей ги головете, някои от тях са ламерски грешки типични за слаби отбори от ЮА, но има и 2 доста класни. Не е добре, ако Алварес и Холанд се разиграят за Сити, а ние изпуснем Мане както пише, не мисля, че ще имаме шанс за титлата догодина. Колкото и да беше слаб по едно време Мане, за мен е с важността на Салах, да не кажа и повече във важни мачове.

Ако Салах играеше като Мане, сега нямаше да сме на финал в ШЛ, защото нямаше да сме се класирали за ШЛ миналата година. Салах > Мане. А тая година в първенството в "големите мачове" нищо съществено не направихме, така че no worries.

Не отричам приноса на Мане, супер играч за нас, но Салах е допринесъл повече, ноу даут.

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, blunt said:

Ако Салах играеше като Мане, сега нямаше да сме на финал в ШЛ, защото нямаше да сме се класирали за ШЛ миналата година. Салах > Мане. А тая година в първенството в "големите мачове" нищо съществено не направихме, така че no worries.

Не отричам приноса на Мане, супер играч за нас, но Салах е допринесъл повече, ноу даут.

Не помня в кой сезон, но май в този в който взехме ШЛ Мане се беше разписал във всеки един елиминационен мач. И в момента води всички с най-много голове в елиминации на ШЛ от отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Тук може да избирате символичен  Отбор за цялата история на клуба.

Нещо изключително трудно, като се вземе предвид огромния брой трофеи,

печелени от наши играчи особено в по-далечното минало.

 

https://www.bbc.com/sport/football/61484659

Link to comment
Сподели другаде

Алън Шиърър  по BBC Radio 5 Live

В този момент ще се чувстват доста плоски играчите на Ливърпул, Юрген Клоп, треньорския щаб и феновете, но когато погледнете голямата схема на нещата и сезона, който са имали, е невероятен.

Стандартът на футбола, който са създали - те просто са изостанали с една точка във Висшата лига и просто са изостанали с един гол в най-голямото състезание, Шампионската лига, това, което всички искат да спечелят .

Посланието на Юрген Клоп е правилно - те ще се върнат и не се изненадвайте, ако са на финал следващата година.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, baivan said:

Алън Шиърър  по BBC Radio 5 Live

В този момент ще се чувстват доста плоски играчите на Ливърпул, Юрген Клоп, треньорския щаб и феновете, но когато погледнете голямата схема на нещата и сезона, който са имали, е невероятен.

Стандартът на футбола, който са създали - те просто са изостанали с една точка във Висшата лига и просто са изостанали с един гол в най-голямото състезание, Шампионската лига, това, което всички искат да спечелят .

Посланието на Юрген Клоп е правилно - те ще се върнат и не се изненадвайте, ако са на финал следващата година.

Просто сега всички се присмиват завоалирано.

Link to comment
Сподели другаде

Излезе разпределението на урните в ШЛ - очакват се мегасблъсъци

https://gong.bg/football-sviat/shampionska-liga/multimedia/video/izleze-razpredelenieto-na-urnite-v-shl-ochakvat-se-megasblysyci-684431
Сега като нищо ще се паднем с Реал в една група.
Иначе това е голяма глупост, Ливърпул и Челси да са във 2ра урна. При все, че последните години и двата клуба са печелили ШЛ и са имали силни сезони играейки 1/4 финали и 1/2 финали. От къде на къде отбор като Айтрахт ще e в първа урна? Та те са на ниво максимум 3та. 

Link to comment
Сподели другаде

Ами има си регламент. В първа урна са само шампиони + спечелилият Лига Европа. То не е трудно... Откъде накъде Италия няма да играят на световното? Ами загубиха от Македония, много е просто.

You'll Never Walk Alone!

Link to comment
Сподели другаде

20 minutes ago, Stivi_G said:

Сега като нищо ще се паднем с Реал в една група.

Иначе това е е голяма глупост Ливърпул и Челси да са във 2ра урна. При все, че последните години и двата клуба са печелили ШЛ и са имали силни сезони играейки 1/4 финали и 1/2 финали. От къде на къде отбор като Айтрахт ще са в първа урна? Та те са на ниво отбори максимум 3та. 

Честно да си кажа, от години не им следя много-много регламентите нито на клубните, нито на националните отбори и надпреварите, в които участват. 

В това число и за вътрешните купи на първенствата, които ме интересуват.

Те тия хомота от ефгей, фуфа и кенефа само промени правят, закриват едни-създават други турнири, гледам си мачовете и що-годе да съм малко в час, другото в "рисайкъл"-а.

Link to comment
Сподели другаде

26 minutes ago, Stivi_G said:

Сега като нищо ще се паднем с Реал в една група.

Иначе това е е голяма глупост Ливърпул и Челси да са във 2ра урна. При все, че последните години и двата клуба са печелили ШЛ и са имали силни сезони играейки 1/4 финали и 1/2 финали. От къде на къде отбор като Айнтрахт ще са в първа урна? Та те са на ниво отбори максимум 3та. 

Ами не е глупост.  В първа урна са носителя на ШЛ + ЛЕ /сега Айнтрахт/

+ шампионите на първите по коефициент първенства - 

Англия, Испания, Италия, Германия, Франция, Португалия, Нидерландия. 

В следващите урни вече са само според коефициента им в УЕФА.

 

Ако бяхме спечелили ПЛ или ШЛ, както неотдавна, щяхме да сме в първа.

 

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, baivan said:

Ами не е глупост.  В първа урна са носителя на ШЛ + ЛЕ /сега Айнтрахт/

+ шампионите на първите по коефициент първенства - 

Англия, Испания, Италия, Германия, Франция, Португалия, Нидерландия. 

 

Ако бяхме спечелили ПЛ или ШЛ, както неотдавна, щяхме да сме в първа.

 

Така ми излизат два отбора с купи + седем шампиона от тези страни = 9, а те са 8 в първа урна. Когато се дублира някой такъв отбор носител + шампион, което ще е доста вероятно, остават колкото са си ли?

 

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, Dr.G. said:

Така ми излизат два отбора с купи + седем шампиона от тези страни = 9, а те са 8 в първа урна. Когато се дублира някой такъв отбор носител + шампион, което ще е доста вероятно, остават колкото са си ли?

 

Ако бяхме били Реал, нямаше да има дублиране на шампион и щяхме да сме сме първа урна като носители, а Аякс да паднат във втора. Тогава само шампионите на първите 6 първенства щяха да са в първа урна.

А ако Айнтрахт като носители на ЛЕ бяха станали шампиони на Германия, тогава нямаше да има дублиране и Брюж като шампион на 9-тата страна по коефициент щеше да отиде в първа урна. (Това е, защото 8-та Русия беше дисквалифицирана) 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Stivi_G said:

Иначе това е голяма глупост, Ливърпул и Челси да са във 2ра урна.

Не е глупост, а една от най-добрите промени в този турнир. Така се гарантират по 2-3 "звездни" мача още в групите.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...