Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

https://www.dailymail.co.uk/sport/sportsnews/article-10919377/Man-City-PSG-continuously-breaching-financial-fair-play-regulations-say-LaLiga.html

Ла Лига почва дела срещу Сити и ПСЖ, не знам защо повече клубове не се обединиха срещу тия тумори на футбола...

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Chinaski said:

не знам защо повече клубове не се обединиха срещу тия тумори на футбола...

Чак пък. Точно Ла Лига, в която половината отбори трябваше да са фалирали и изпратени по дивизиите да съдят някой с пари... смешка.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Stojkica said:

Чак пък. Точно Ла Лига, в която половината отбори трябваше да са фалирали и изпратени по дивизиите да съдят някой с пари... смешка.

Абе натиснаха ги и тях, я гледай Реал как се съобразяваха последните години и Барса сега как се мъчи...

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, Chinaski said:

Абе натиснаха ги и тях, я гледай Реал как се съобразяваха последните години и Барса сега как се мъчи...

Така е наистина, няма и помен последно време от бомбастични трансфери, освен на Чуамени, иначе имена като свободни агенти привличат, заради името си, но иначе да, крадеца вика дръжте крадеца. Толкова заеми им опрости държава и на двата клуба през годините не е истина, но пандемията малко или много поспря тези реверанси

Link to comment
Сподели другаде

Стига де, до вчера даваха по 140 млн за Коутиньо и Дембеле, днес щели да съдят някой, че давал много пари. Кой спаси футбола с 500 хилки на седмица за Алаба? Да не бяха ПСЖ или Ман Сити?

Link to comment
Сподели другаде

Във връзка с класацията за най-добрите ни голове в историята, за която писах вчера в темата "Чат", от клуба оставят на феновете да подредят топ 10. Може да се видят подбраните и да се гласува тук: https://www.liverpoolfc.com/news/vote-now-what-best-goal-liverpools-history

Аз гласувах за втория гол на Стиви на финала за ФА къп през 2006.

Link to comment
Сподели другаде

И аз гласувах за Джерард, ама това да е топ 10, еле па за цялата история... Малко ако се разровя ще извадя половин дузина по- красиви голове. На прима виста ми идва този на акъл 

 

Link to comment
Сподели другаде

Доста от тях са във "важни" мачове, като финали и 1/2 финали. Което вдига стойността на един такъв гол. Защото и най-елемнтарния гол - на празна врата, ама да ти е победен за ШЛ/КЕШ ще е по-стойностен от този на Мерелеш в обикновен мач от шампионата. 

Иначе, ако говорим за красиви голове без значение от важостта на мача, доста са спестени. Този на Салах срещу Сити тази година например си беше шедьовър. Все пак беше срещу другия най-силен отбор и бяха показани доста комплексни качества: като техника, скорост, и добър завършващ удар от малък ъгъл с по-слабия крак. Докато един шут от далеч освен на качества се дължи и на голяма доза късмет.

Link to comment
Сподели другаде

23 minutes ago, Kimi said:

половин дузина по- красиви голове

Е тука е за велики, не за красиви голове.

Иначе за мен най-красивият гол е този на Суарес - спиране на топката, хладнокръвно овладяване и майсторски завършек. Сега в отбора не знам кой може така да овладее топката. 
 

 

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък искам да се наказва с жълт картон, ако някой играч вземе топката след като е отсъдено нарушение/тъч срещу неговия отбор. Полудявам, когато някой извади топката в тъч, а после я вземе в ръце и се разхожда с нея 10 метра, за да я подаде "колегиално" 20 метра назад.  Спрял контраатака с нарушение, взема топката в ръце и тича назад бързо-бързо, после се обърне па аристократично подхвърли топката назад или настрани. Картони, картони и само картони ще ги оправят.

Също така жълт картон за играч, който се прави на дръж ми ... шапката и печели 10-20 метра за изпълнение на тъч или фаул. Миналата седмица към края на мача Коста Рика - Нова Зеландия фаулираха Кейлор Навас почти на аутлинията, но той изпълни фаула 10 метра пред наказателното поле. Картон и за теб твойта мама...

Link to comment
Сподели другаде

Нунез вече е сред тия - дано и той си ги оправдае.

Повечето от тези трансфери са тотален провал. Ако погледнем и голяма част от другите рекордни трансфери извън Англия - Азар, Коутиньои др. - направо лошо ти става.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...