Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Quote

Сирийската футболна асоциация наказа доживот бившия национален капитан Ахмед Ал-Салех, след като той "ритна, обиди и наплю" съдия.

33-годишният защитник на Ал-Джейш се нахвърли срещу длъжностното лице, след като му беше показан червен картон в мач от първенството срещу Ал-Ватба в петък.

Ал-Салех трябваше да бъде задържан от играчи от двете страни.

Дисциплинарната комисия на SFA също глоби Ал-Салех и Ал-Джаиш, които не могат да обжалват наказанията.

SFA каза, че Ал-Салех е продължил да обижда съдията в съблекалнята след мача.

Добре са го наказали, не като в някои други страни

Link to comment
Сподели другаде

"Доживот"? Какво? Предполагам, че да участва в мачове, но може да му е забранено и да ходи евентуално като зрител. Едва ли е доживотен затвор, но поне да беше написано като хората.

Link to comment
Сподели другаде

13 hours ago, oZZy said:

Той ли беше счупил и двата крака на Анди Коул? Отдавна вече няма такива секачи, което според мен е по-добре.

Същият хулигангстер, ето една статийка за него.

https://webcafe.bg/retro/42602626-ne-iskah-da-mu-schupya-krakata-a-samo-ediniya-brasnacha-ot-livarpul-koyto-svali-yakichkata-na-kantona-i-zabi-yumruk-v-litseto-na-robi-faular.html

 

Link to comment
Сподели другаде

Феновете на Милан направо разсипват от критики от Ориги. И във фейса и в официалния им сайт нещо страшно е. При нас поне имаше късмет да вкарва когато трябва 😄😄

Link to comment
Сподели другаде

Джани Инфантино току-що беше преизбран за президент на ФИФА чрез акламация - кръг от аплодисменти - на конгреса в Кигали.

Това официално е вторият му мандат, който ще продължи до 2027 г., което означава, че може да остане до 2031 г.

Link to comment
Сподели другаде

23 minutes ago, baivan said:

Джани Инфантино току-що беше преизбран за президент на ФИФА чрез акламация - кръг от аплодисменти - на конгреса в Кигали.

Каквато организацията, такъв и методът на избор. Абсолютно несериозно. 

Link to comment
Сподели другаде

Може да бъде изображение с 1 човек

"На 22 вече бях спечелил много трофеи, включително Шампионска лига, Междуконтинентална купа, шампионати и други.

Често чувах моите съотборници да казват: "Ти спечели всичко, какъв е смисълът да се влагаш толкова в тренировките?“.

Занапред в кариерата си чувах този въпрос все по-често. В Милан спечелих много, а по-младите често го повтаряха, особено след пораженията. Когато бях в Реал, ме освиркваха на Бернабеу, в Интер и след това в Милан ме освиркваха и на Сан Сиро.

"Защо правиш това? Кое те кара да си го причиняваш?".

Така и не успях да си отговоря на този въпрос през цялата си кариера. Докато не дойде последният ми ден като футболист.

Когато се сбогувах със съотборниците си във Бутафого, аз им казах: На 16 години винаги пристигах първи на тренировка, никога не пропусках сесия, бях първи на беговите тестове, мразех да губя. Днес съм на 38, виждали ли сте ме да закъснявам? Някога пропускал ли съм сесия? Бил ли съм сред последните във физически или атлетически тестове? Виждали ли си ме някога спокоен, когато губя в мачове?

Отговорът на всички беше: "НЕ!”

Тогава се усмихнах и казах: Ето защо го направих, защото днес, след 23 години исках да чуя този отговор."

Кларънс Сеедорф

П.С. Ние си имаме бялата му версия, поне що се отнася до професионализма и издръжливостта.

Link to comment
Сподели другаде

27 minutes ago, baivan said:

Девойчетата на Исландия срещу албанките днес  😞 

https://www.flashscore.bg/match/OIZpVDQt/#/match-summary/match-summary

Тези исландците съм ги признал за супер хора! Страната им колкото Пловдив, а какви спортисти имат само. То футбол, хандбал, хокей, шах ... явно половината им население са професионални спортисти😉

Link to comment
Сподели другаде

 Подобно на Словения. С население, колкото София почти, а толкова много спортни постижения има последните години в различни видове спорт. Явно в тези страни се работи добре с подрастващите и има отлични бази и треньори, които да полагат основите.

Link to comment
Сподели другаде

Ако играеш със зелено-бял екип и прякора ти е "зелените крокодили" защо да не украсиш стадиона като крокодил и да напомниш на лошите, че се навират в устата на крокодила?

Тампа Бей под информационното табло имат пиратски кораб.

raymond-james-stadium-stock-1-2-20-01*12

 

60228a0b2b476.jpeg

 

b5f38f04ddfd2bd6b05992b01385adcf.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...