Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Just now, poolbg said:

Леле а какъв играч беше в Челси.....скандално

Изкара си добър договор с Реал и се обърна към GP-то на Кейта за препоръки, за да си намери и той такъв в Мадрид. 

 

Link to comment
Сподели другаде

"Марсело Биелса ще бъде следващият селекционер на националния отбор по футбол на Уругвай, съобщава журналистът Фабрицио Романо в Туитър.

Преговорите между местната федерация и Биелса са продължили две седмици и ще бъдат завършени скоро. Романо твърди, че аржентинецът вече е дал устно съгласие да поеме уругвайския тим."

 

Според мене това е за да може да потренира Нунес и да го направи вкарвач 🙂 

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Може да бъде изображение с 2 души, хора, играещи футбол и хора, играещи футбол

Tonali: "My grandma doesn't like, or rather, she didn't like football that much, but ever since I started playing she hasn't missed a single match. This makes me really happy. She often calls me after matches and during the week she asks me when I am playing and where she can watch it."

Link to comment
Сподели другаде

🚨🗣️ Wesley Sneijder: "If I was Chelsea's owner and I saw Gallagher sprint, while Enzo Fernandez, my €100m player, wasn't running, then yes, I would be angry. If they brought you in for €100m, you can at least expect him to run like he's possessed, right? I would call this boy to a meeting the next day if I was the owner.

 

I also don't think he's a great footballer. Big things have been said about what he did for Lionel Messi at the World Cup. I thought he'd do it at Chelsea too, but he's clearly far from it." 👊💥

 

Нещо което и аз си мислех, като наблюдавах онзи ден Челси-Реал. В няколкото мача, които съм му гледал си е потресаващ. Спомням си, че и тук много колеги го искаха. За сега Челси показват само, как се хвърлят много пари на вятъра. И за пореден път се вижда, че скъпо то не винаги значи качество. Може и с времето Енцо да ме опровергае, но за сега по-скоро изглежда като покупка за 10М, а не за 100М

Link to comment
Сподели другаде

Да им даваме 50 млн лятото и да го взимаме. Добър е Енцо, просто не и за сумата, която дадоха, ама то никой не е и очаквал да е чак толкова добър. Играчи на тази позиция не вървят за такива суми, дори най-най на този пост.

. Играчът ще иска да се махне от тях - особено, когато се говори, че новият мениджър на Челси ще е Почетино. Почетино гарантира, че Челси няма да са топ отбор в следващите години, докато е там.

Link to comment
Сподели другаде

5 hours ago, oZZy said:

В момента при Челси е мазало и не трябва да съдим за футболистите там. Енцо не е от най-добрите, ама си е добър. При нас щеше да е титуляр.

То при нас не много трудно да си титуляр на такава позиция. Почти всеки халф, който е здрав и може да върже два паса на кръст ще е сигурен титуляр. Нашите или са контузени или вече стари или са просто да запълват бройка.

Link to comment
Сподели другаде

https://www.facebook.com/watch?v=1246117046335423

Излезе ми във фейсбук. Един от мачовете за който все още толкова години по-късно ме е яд. Рейна осра работата. Бяхме на път да направим поредно геройство в ШЛ. Като нищо можехме да вземем купата.

 

  

15 hours ago, Stivi_G said:

То при нас не много трудно да си титуляр на такава позиция.

Точно за това според мен не трябва да им се подиграваме много, защото не сме много по-добре от тях, а и като случат на правилен мениджър нещата може рязко да се променят.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, oZZy said:

https://www.facebook.com/watch?v=1246117046335423

Излезе ми във фейсбук. Един от мачовете за който все още толкова години по-късно ме е яд. Рейна осра работата. Бяхме на път да направим поредно геройство в ШЛ. Като нищо можехме да вземем купата.

 

  

Точно за това според мен не трябва да им се подиграваме много, защото не сме много по-добре от тях, а и като случат на правилен мениджър нещата може рязко да се променят.

И мен много ме е яд за този мач. Ако не беше дошъл този глупав гол от нищото за 2:1 имахме големи шансове, да продължим напред. 

Аз на Челси не им се подигравам. Просто изразих мнението си за първите впечатления от 100-милионната покупка Енцо. А това дали и кога ще напипат правилен мениджър е друга тема. От 3-4 години ги очакваме да са фактор, във ВЛ, ала не са. Не е толкова просто. Конкуренцията се вдига. Нюкасъл си проправи път в топ4 и то без някакви значими покупки. Вземат ли да харчат като МЮ или Сити ще стане страшно. Арсенал с този си сезон показаха, че и те имат качество и с някое друго попълнение може да са претендент и следващия сезон. МЮ също могат да бъдат опасни при правилен треньор. Сити са ясни. Докато Гуардиола е начело, то те винаги ще са фаворит за титлата.

Така, че при нас хич не е розово положението. Не сме като в Испания, където 95% от случаите шампион е Реал или Барса и веднъж на 10 години я Атлетико, я Валенсия. Ако си Реал, достатъчно е Барса да имат слаб сезон и вече си шампион. При нас слаб сезон трябва да имат няколко отбора, за да сме "сигурни" за титлата.

Link to comment
Сподели другаде

44 minutes ago, Stivi_G said:

Така, че при нас хич не е розово положението. Не сме като в Испания, където 95% от случаите шампион е Реал или Барса и веднъж на 10 години я Атлетико, я Валенсия. Ако си Реал, достатъчно е Барса да имат слаб сезон и вече си шампион. При нас слаб сезон трябва да имат няколко отбора, за да сме "сигурни" за титлата.

Факт, след титлата в онзи сезон, когато контузиха Ван Дайк, изпуснахме да вземем титлата и да вдигнем нивото до потенциален хегемон както в Испания.

 

44 minutes ago, Stivi_G said:

А това дали и кога ще напипат правилен мениджър е друга тема. От 3-4 години ги очакваме да са фактор, във ВЛ, ала не са. Не е толкова просто. Конкуренцията се вдига

Вече парите не са достатъчни да спечелиш без подходящ мениджър. Клоп за нас е толкова важен колкото и Гуардиола за Сити

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...