Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола

Stivi_G

Recommended Posts

10 minutes ago, Stivi_G said:

Почти £81М23fdb2fe501fd8b68c3add8e55703ba8.jpg

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Тия янки от Рома много стиснати! От американците общо е измъкнал 22.6 милки, а от руския олигарх 26.3млн. Не е зле! Евреите от Лондон обаче са му разбили сърцето направо... 

Муу много яко се сбогувал с играчите на Рома. :sarcastic: След като го информирали, че е уволнен се скарал със собственика и после отишъл в съблекалнята и се развикал на играчите, че знаели, но не му били казали нищо. Също така натякнал на капитаните, че били одобрили зад гърба му назначаването на Де Роси.  На прощаване оставил в шкафчето пръстена, който играчите му подарили след спечелването на Конференцията, с бележка "Като станете мъже, ми го върнете!"

Edit:

Mourinho left Conference League ring at Roma after sacking

10 minutes ago, poolbg said:

Конате е наказан, така че ВВД няма как да почива. Аз си очаквам изригване от Дарвин с поне 2 гола. След 4 те греди оня ден тук трябва да има баланс и тоя път да си вкара положенията 😄 Даже го слагам капитан във фентъзито вместо оня норвежки маркуч

Халанд даже пропусна 1:1 положение сам срещу вратаря. Ама гледам няма драми. Ако е Дарвин, ще е хули, подигравки, клетви и какво ли още не.

П.С. Фоудън беше критикуван тук, че бил безполезен играч. Ако не се лъжа 2ри или 3ти мач този сезон ги вади. Дай Боже и при нас все такива безполезни да има.

14 hours ago, Stivi_G said:

Халанд даже пропусна 1:1 положение сам срещу вратаря. Ама гледам няма драми. Ако е Дарвин, ще е хули, подигравки, клетви и какво ли още не.

П.С. Фоудън беше критикуван тук, че бил безполезен играч. Ако не се лъжа 2ри или 3ти мач този сезон ги вади. Дай Боже и при нас все такива безполезни да има.

Ако е 2-3 мача да ги вади, то и Харви ни извади 2 мача тоя сезон. Почти същото му е деливърито значи. Нали знаеш кво става като се почне едно сравняване на Халанд-Дарвин или някви други. По-добре не 😄

29 minutes ago, fishek said:

Ако е 2-3 мача да ги вади, то и Харви ни извади 2 мача тоя сезон. Почти същото му е деливърито значи. Нали знаеш кво става като се почне едно сравняване на Халанд-Дарвин или някви други. По-добре не 😄

Ами от 34 мача за този сезон във всички турнири има 14 гола и 9 асистенции, което въобще не е зле. Не, че искам да съм му адвокат.

13 hours ago, Stivi_G said:

Мен бековете повече ме впечатляват. С 9 и 7 гола за защитници и то кажи речи по средата на сезона, си е голямо постижение.

Шаби ги е подготвил идеално за нас, да ги носи в пакет с Вирц, може и Енкапие, Бонифейс и там не знам още какви машинки имаше.

Ние ще им пуснем на бартер Харви, Коцето, Гъбко или Гравенберх евентуално, Жоел да се върне в родината и така.

Този Фримпонг го гледах - изпусна 3 х100% положения, бърз е, но за сметка на това много тъп. Той играе халф бек, направо си е атакуващо крило.

Те на Шаби бековете са си халф-бекове. Не играе с крила, така че са си нормални статистики. Ако ни стане той тренер, за мен най-потърпевш ще е Лучо. Другите ни крила спокойно могат да влязат в схемата на Шаби и да играят и по в центъра, но той си е за мен най-класически флангови нападател. 

Точно - Лучо ще е Фримпонг, но май само единият му бек играе напред, другия е по-назад и участва повече в разиграването - Трент. Така, че според мен ще е най-потърпевш Анди Робертсън - нито е достатъчно добър за крило, нито за централен защитник, нито може да разиграва като Трент.

Да, единият бек е Трент, като влизащ навътре. Лучо като халф-бек не знам дали ще смогва да покрива целия фланг и да помага в защита.Робо евентулно лявостоящ в тройката централни отзад и да се въртят с Гомез и Куанса.

ФСГ ще намерят правилните бекове!

Ако са на правилната цена, не искат голяма заплата, Робертсън се продаде за 35 милиона, и нетния спенд като цяло не излезе повече от 40 милиона. Мечта за всеки треньор!

Проблемът с Ънкъл Карло е, че не е 10-15 години по-млад и 2026 г., когато му изтича настоящият договор, ако го изпълни или не го удължи, ще бъде на 67 г. и за мен няма нужда дори да го споменаваме, като вариант за наш треньор.

Не, че няма такива дори и на повече години, но нали идеята е или поне се надявам, че е такава, да мислим в дългосрочен план за развитието на клуба и отбора, освен пък янките да са решили скоро да ни пуснат на тезгяха.

Иначе колегата ги е дал за пример с преводача, като едни от утвърдените имена в професията, но по презумпция винаги ги свързваме с отбори от "каймака", ако може да се каже така или поне такива на хартия, с изграден гръбнак от класни и опитни футболисти, каквито предпочитат и двамата + дебела чекова книжка зад гърба си.

Нищо против него нямам, един от най-добрите специалисти е в съвременната история, но видяхме пък в друг тип отбори от сорта на партенопеите и градските, че не е толкова лесно навсякъде, дори имаше и един период при "балета", в който не стана дори шампион мисля и съответно беше освободен.

За него знам така: искаш КЕШ / Шапионска лига - назначаваш Карлето.

https://gong.bg/football-sviat/germania/multimedia/video/shvajnshtajger-goliamata-mechta-na-alonso-e-da-vodi-livyrpul-776363

Легендарният полузащитник на Байерн Мюнхен – Бастиан Швайнщайгер, изрази мнение около треньорския пост на Ливърпул през следващия сезон. Както е известно, Юрген Клоп ще напусне „Анфийлд“ след деветгодишен период и англичаните все още не са анонсирали кой ще наследи знаменития германец.

Според Швайни, както е популярен сред баварските фенове, Шаби Алонсо иска да стане някой ден треньор на „червените“ и вярва, че именно през новия сезон той трябва да води мърсисайдци.

„Познавам отлично Шаби и вярвам, че неговата голяма мечта е един ден да води Ливърпул. Определено мисля, че е възможно той да премине в Ливърпул през лятото“, коментира бившият съотборник на Алонсо в Байерн.

42 minutes ago, Dr.G. said:

Проблемът с Ънкъл Карло е, че не е 10-15 години по-млад и 2026 г., когато му изтича настоящият договор, ако го изпълни или не го удължи, ще бъде на 67 г. и за мен няма нужда дори да го споменаваме, като вариант за наш треньор.

Не, че няма такива дори и на повече години, но нали идеята е или поне се надявам, че е такава, да мислим в дългосрочен план за развитието на клуба и отбора, освен пък янките да са решили скоро да ни пуснат на тезгяха.

Иначе колегата ги е дал за пример с преводача, като едни от утвърдените имена в професията, но по презумпция винаги ги свързваме с отбори от "каймака", ако може да се каже така или поне такива на хартия, с изграден гръбнак от класни и опитни футболисти, каквито предпочитат и двамата + дебела чекова книжка зад гърба си.

Нищо против него нямам, един от най-добрите специалисти е в съвременната история, но видяхме пък в друг тип отбори от сорта на партенопеите и градските, че не е толкова лесно навсякъде, дори имаше и един период при "балета", в който не стана дори шампион мисля и съответно беше освободен.

За него знам така: искаш КЕШ / Шапионска лига - назначаваш Карлето.

1. Ливърпул е "каймака"

2. 67 г. е новото 50🙂

3. Ливърпул иска всяка година ШЛ

Анчелоти е добра опция за 2-3 години преход с няколко купи докато намерим новия Месия. 

1 minute ago, Сиймор said:

1. Ливърпул е "каймака"

2. 67 г. е новото 50🙂

3. Ливърпул иска всяка година ШЛ

Анчелоти е добра опция за 2-3 години преход с няколко купи докато намерим новия Месия. 

1. Съгласен съм за каймака, гръбнак имаме и дано се задържи, но нещо дебелия портфейл го усещат май само зад океана.

2. Щом казваш, така да бъде... ама според Клопо 56 г. е новото 70.

3. Така е, аз също искам много работи, но няма кой да ми ги даде.

Да разбирам, че очакваш Анчелоти да не си изпълни договора с испанците и още щом му свирнем е готов?

Не мисля, че Анчелоти търси "дебела чекова книжка" на първо място. Ако беше така, не би поел Евертън и Наполи. Не вярвам да остави РМ, за да дойде при нас. А и дори да им желание, трябва ние да му платим неустойката, което няма да се понрави на ръководството. 

Алонсо за сега изглежда като най-добрия варинат от към приемственост и стил на игра. Със сигурност ще се ползва с висок кредит на доверие, нещо което малко треньори биха получили при нас. 

Все още имам някакви надежди, че Клоп ще размисли и ще реши да изпълни договора си при нас. От решаващо значение би било дали ще спечелим титлата. Както съм го казвал и преди, според мен това, което много му тежи е тендециозното съдийство, което ни лиши от 2 титли. Този сезон имаме шанс да спечелим титлата въпреки Уеб и компания, но е много вероятен сценария с изпусната титла с 1-2 точки разлика и тогава мачовете срещу Тотнъм и Арсенал ще тежат много. Вижда, че когато недовослтва срещу явни "грешки" на съдиите, получава глоби, наказания и още от същото. Нормално е на Юрген да му писне, защото то не един или два пъти се случват такива неща. Ако спечели титлата, то би сикал да остане и да се опита я защити. Ще му е доста по-спокойно понеже напрежението ще е по-малко. Ако загубим битката, то поне вече е обявил напускането си и няма да получава критики, че е развил комплекси от Гуардиола и бяга от него. 

П.С. На времето когато АФ критикуваше съдийте имаше мигновенни компенсации и МЮ си взимаха трудните мачове, я с несъществуваща дузпа, я с победен гол в 10 минутно продължение и прочие.

1 hour ago, Dr.G. said:

1. Съгласен съм за каймака, гръбнак имаме и дано се задържи, но нещо дебелия портфейл го усещат май само зад океана.

2. Щом казваш, така да бъде... ама според Клопо 56 г. е новото 70.

3. Така е, аз също искам много работи, но няма кой да ми ги даде.

Да разбирам, че очакваш Анчелоти да не си изпълни договора с испанците и още щом му свирнем е готов?

Не искам и не очаквам Анчелоти да напусне Мадрид лятото. Казвам, че той не е лоша опция за мениджър и за разлика от Жозе не е свършил за големия футбол поне още за 3-4 години.

Миналия сезон много се ревеше за него. Бил над 100млн и прочие. Този сезон при 2/3 от изиграните мачове не може да се доближи и до половината от представянето си спрямо минлата година. 

May be an image of 2 people, people playing American football, people playing football and text that says "HAR HARYO 007 HARY07 KVARATSKHELIA STATS LAST SEASON 43 14 17 GAMES GOALS ASSISTS KVARATSKHELIA STATS THIS SEASON 28| 5 GAMES GOALS ASSISTS"