Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола

Stivi_G

Recommended Posts

На който му е интересно да види как играе отборът на Аморим, тази вечер от 22:45 играят Бенфика - Спортинг за тяхната купа. Това мисля е вторият мач (първият завършил 2:1 за Спортинг). А в събота от 22:30 играят отново един срещу друг двата отбора, този път за лигата им, като домакини са Спортинг, които са с мач по-малко и точка повече от вторите Бенфика.

2 hours ago, Stivi_G said:

РП и Бока
ae01d148d1478359b2c74901acf01051.jpg

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Както мярнах някъде днес един коментар, на тоя мач имало повече бой, отколкото на мач на Кобрата

1 hour ago, Dr.G. said:
Може да бъде изображение с 1 човек

Мирослав Клозе:

„Спрях да играя футбол, защото вече не го разпознавах.

Днес младите играчи мислят за други неща. Като дете мислех само да тренирам и да стана човек в този спорт, който винаги съм обичал.

В Лацио и в националния отбор след всяка тренировка си вземах вана пълна с лед, за да избегна контузии. Но младите играчи в отбора системно отказват.

Когато ме видяха да събирам торбите с топки, за да ги прибера в края на тренировката, те ми казаха „Но кой ти казва да правиш това?“.

В този момент си казах: "Ти си на 20 години и не можеш да помогнеш на 60-годишен работник?"

Те се интересуват повече дали маратонките им вървят с чорапите. Затова казах спри. Футболът, който познавах, вече не съществува.

Днешните млади играчи мислят първо за колите, договорите със спонсорите си и новите си обувки. Едва след всички тези неща идва футболът. За тях имиджът им е най-важен. Докато за мен всичко, което имаше значение, беше футболът в най-чистата му форма.

Плюс беше на 37 години

9 hours ago, paton said:

Гледам ги за първи път. Яко преса и движение на целия отбор.

Ако е така и такъв стил изповядва този треньор това ни трябва, понеже нашите са свикнали с такава игра и всеки друг стил, в момента ще е спад. 

Тези, които гледахте, че аз нямах възможност, дефанзивният халф на Бебфика Жоао Невеш бива ли го? Че го пишат някакъв въндеркинд и страшен талант и ще има борба лятото или следвашите години за него от доста отбори.

Иначе на мен по всичко ми изглежда, че ще е Аморим следващият треньор, дано да е за добро.

На мен ми направи впечатление, че разчитат на директни атаки, подобно на нас,но са една идея по дефанзивен отбор. При Алонсо и Байер ги има повече пасовете и разиграването. Иначе никой от играчите не ме грабна, личи си, че са поне класа под нашите.

Взех да си щракам ТВ-то, докато чакам да почне нашия мач и ... гледам играят ЛЕВ - ЦСКА ! Който иска може да убие малко време до мача ни 🤔

Bayer Leverkusen - Last season 6th, this season 1st in Bundesliga.
Brest - Last season 14th, this season 2nd in Ligue 1.
Girona - Last season 10th, this season 3rd in La Liga.
Stuttgart - Last season 16th, this season 3rd in Bundesliga.
Bologna - Last season 9th, this season 4th in Serie A.

What a season these teams are having!
8e046f0d01c42cc4b0d845e411daad25.jpg

1 hour ago, Stivi_G said:

emoji629.png Bayer Leverkusen - Last season 6th, this season 1st in Bundesliga.
emoji632.png Brest - Last season 14th, this season 2nd in Ligue 1.
emoji633.png Girona - Last season 10th, this season 3rd in La Liga.
emoji629.png Stuttgart - Last season 16th, this season 3rd in Bundesliga.
emoji634.png Bologna - Last season 9th, this season 4th in Serie A.

What a season these teams are having! emoji122.png
8e046f0d01c42cc4b0d845e411daad25.jpg

Ливърпул миналия сезон 5 сега са 1-2 😀 И ние сме в този елитен клуб на аутсайдери объркали сметките на богатите клубове, нали? 

от  21:30  започва мач на нашите до 21 год на Трафопоста. Дано отсрамят батковците.

само текст

https://www.flashscore.bg/match/tzlnLGZT/#/match-summary/match-summary

а видео обещават тук

https://cdn.livetv776.me/webplayer.php?t=ifr&c=2383012&lang=bg&eid=201429617&lid=2383012&ci=772&si=1

ПП: Бихме ги с 0:3  да свикват от малки!

Тъкмо гледах подкаста на 2ма наши големи - Деян Веселинов и Динко Гоцев и там точно коментираха, че Аякс яко са го закъсали.