Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола

Stivi_G

Recommended Posts

🔙🇩🇪 Michael Ballack has not only been a legend for Chelsea and Bayer Leverkusen, but he was also one of the most complete midfielders of the 21st century. However, he holds an UNUSUAL record in his 17-year career: he was a runner-up on 14 occasions, being one of those who received the second-place medal the most... 🤦‍♂️

🥈🥈🥈🥈 Bundesliga

🥈🥈 Premier League

🥈🥈 Community Shield

🥈🥈 Champions League

🥈 World Cup

🥈 League Cup

🥈 Euro

🥈 German Cup

The truth is, it's quite a story of not getting the gold... 😓

6 minutes ago, Stivi_G said:

...

Аз ще го запомня Балак с наглото му поведение в оня мач, където Йовребьо закла Барселона. Че даже накрая гонеше съдията да му държи сметка. Смешник...

13 minutes ago, blunt said:

Аз ще го запомня Балак с наглото му поведение в оня мач, където Йовребьо закла Барселона. Че даже накрая гонеше съдията да му държи сметка. Смешник...

То и Дрогба го гонеше 

56 minutes ago, Plovdiv_1926 said:

По Нова спорт ПАОК играят за титлата, а Арис играят да ги спрат :sarcastic: Засега е 1:1 с два доста красиви гола.

в крайна сметка ПАОК и Десподов са шампиони, кофти за Арис ,които гледат как вечния враг става шампион на техния стадион. Иначе ми направи впечатления какви футболисти играят и в двата отбора, минали през ВЛ, Ла лига и тн.. като добавим и другите три стабилни отбора в Гърция. - АЕК,Панатинайкос и Олимпиакос разликата с нашето смрадливо първенство е от небето до земята.

17 hours ago, Raybeez93 said:

в крайна сметка ПАОК и Десподов са шампиони, кофти за Арис ,които гледат как вечния враг става шампион на техния стадион. Иначе ми направи впечатления какви футболисти играят и в двата отбора, минали през ВЛ, Ла лига и тн.. като добавим и другите три стабилни отбора в Гърция. - АЕК,Панатинайкос и Олимпиакос разликата с нашето смрадливо първенство е от небето до земята.

Имат в пъти по-голям интерес към срещите, съответно и в пъти по-големи ТВ права и приходи, нормално и много по-силни футболисти да играят там. Вчера 60 хиляди са излезли в същата вечер да празнуват, в България кога? Тук важното е всеки да мрънка за нещо и да си търси причина защо да не си подкрепя отбора.

Ние си мислим, че сме се прецакали със Слот, а какво ли им е на Байерн, които почти сигурно ще назначат Компани за нов мениджър лол?! Липсата на кадри е потресаваща в момента.

Може да бъде изображение с текст, който гласи 'RANK TEAM 1 COUNTRY CURRENT VALUE Real Madrid Spain 2 $6.6 B Manchester United England 3 $6.55 B Barcelona Spain $5.6 B Liverpool England 5 $5.37B B Manchester City England 6 $5.1 B Bayern Munich Germany 7 $5B B Paris Saint- Germain France 8 $4.4B B Tottenham Hotspur England $3.2B Chelsea 10 England $3.13 B Arsenal England $2.6B B'

Тия кап\/ти на второ място не знам кво требе да стане, за да им падне цената... лилавия нос им остави бати наследството... бая поколения глейзъри и севънъпи требе минат оттам, че да слезнат надолу.

3 hours ago, Dr.G. said:

Може да бъде изображение с текст, който гласи 'RANK TEAM 1 COUNTRY CURRENT VALUE Real Madrid Spain 2 $6.6 B Manchester United England 3 $6.55 B Barcelona Spain $5.6 B Liverpool England 5 $5.37B B Manchester City England 6 $5.1 B Bayern Munich Germany 7 $5B B Paris Saint- Germain France 8 $4.4B B Tottenham Hotspur England $3.2B Chelsea 10 England $3.13 B Arsenal England $2.6B B'

Тия кап\/ти на второ място не знам кво требе да стане, за да им падне цената... лилавия нос им остави бати наследството... бая поколения глейзъри и севънъпи требе минат оттам, че да слезнат надолу.

Требе да продължим с разширението на Анфийлд !

4 minutes ago, S.G. said:

По съм навит за правостоящи, особено на КОР-а, балетът за седящи щом води.

1 hour ago, Steve_G said:

По съм навит за правостоящи, особено на КОР-а, балетът за седящи щом води.

Те, билетите за КОП-а, са също само с места, но НИКОГА там не се гледа мач седнал!

17 hours ago, S.G. said:

Не знам дали е възможно, бях чел нещо от сорта, че разширението не може да е до безкрай. Беше нещо във връзка с близостта на реката, подпочвените води, отделно доста старата конструкция на стадиона и капацитета на носимоспособност на основите.

Не знам дали тук е мястото, но вижте това...

https://www.gol.bg/a/109-liverpool/395845-livarpul-otborat-ot-nasheto-detstvo

Все едно аз съм го писал. Точно така се разви и моята любов към Ливърпул. Евала на автора.

Някои  от споменатите в статията ги познавам лично, а  и част от тях са ми  приятели! Ицо Фореста е легенда, Насо Съндерланда, Лутъна трябва да е Фильо. 

Арсенала- не знам кой визират, имаше двама- Насо Русков или Краси имат предвид предполагам. Ипсуича и Ковънтрито не ги познавам, не съм ги и чувал дори.  През 80-те и 90-те имаше фенове на УБА (Досадника), Лийдс(Грети), КПР, Вила, Уенсди, Уимбълдън, имаше един Рейнджърса,Бончо Китаеца и .н. 

Английския Футбол беше РЕЛИГИЯ!  Други времена бяха!

Долу горе от началото на 80-те съм им фен и аз.
Помня, че на финала '84 куфеех след дузпите.

П.С. Статията е от бат Стан от 2018-та.