Jump to content

Пред банята - за всичко, свързано с футбола


Препоръчан пост

Не бях гледал шотландски мач от много години, но ... явно няма и да гледам. Много слаб мач първото, а Рейнджърс просто са ... трагични! Селтик им скриха топката и реално трябваше да водят в края на полувремето.

Gandalf, нищо не си изгубил и ето, ако не съм те разубедил и все още искаш да гледаш:

http://cdn.livetv377...0660&ci=47&si=1

Link to comment
Сподели другаде

136648648_10225598854783953_3834200649486517400_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=s9uG26XCa-EAX_Qb2qn&_nc_ht=scontent-lhr8-2.xx&oh=b7ad6be8aa021453c2c748eb39f5a367&oe=601D185A

 

Нападателя на белгийския Антверп - Дидие Ламкел Зе, се яви за тренировка на отбора, облечен в тениска на Андерлехт. Охраната не го допуска и следва сдърпване с тях. Целия цирк е заради желанието за трансфер в Панатинайкос.

Link to comment
Сподели другаде

Не бях гледал мач на Милан от сто години. Свежо играят и опитват удари отдалеч, за разлика от нас.

 

И двата гола досега в мача бяха страхотни. Но според мен Рабио беше фаулиран преди попадението на Милан.

Link to comment
Сподели другаде

Почетино засега се мъчи доста в първия си мач като гост срещу скромния Сент Етиен, воден от Клод Пюел.

На почивката резултата е 1:1, в 19та мин Етиен откриват, а в 22ра мин ПСЖ изравняват.

Към 44 мин вратаря на ПСЖ с фантастично спасяване запазва равенството.

 

 

ПП така и завърши 1:1

Edited by baivan
Link to comment
Сподели другаде

Манчестър Юнайтед за последните си 12 месеца са изиграли 4 полуфинала и не са достигнали нито един път до финал. От все сърце им пожелавам да изиграят още 12 такива полуфинала.

Link to comment
Сподели другаде

И аз зяпах Мухляна с Дузпентус да видя как работи ВАР в Серия А, и гледам катила фена на Астън Билла, водещ в студиото?!!!?!!! Това значи ли, че е напуснал диемаджийските подлоги и няма да ни трови повече на мачовете на Ливърпул? :a33:

Link to comment
Сподели другаде

И аз зяпах Мухляна с Дузпентус да видя как работи ВАР в Серия А, и гледам катила фена на Астън Билла, водещ в студиото?!!!?!!! Това значи ли, че е напуснал диемаджийските подлоги и няма да ни трови повече на мачовете на Ливърпул? :a33:

Не, те са си на граждански договори и могат да си работят на колкото места искат! / Мисля, че Дачев го беше обяснил в темата за коментаторите /.

Link to comment
Сподели другаде

И аз зяпах Мухляна с Дузпентус да видя как работи ВАР в Серия А, и гледам катила фена на Астън Билла, водещ в студиото?!!!?!!! Това значи ли, че е напуснал диемаджийските подлоги и няма да ни трови повече на мачовете на Ливърпул? :a33:

Само ментето от Баден- Вуртемберг не ще се да маха.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...