Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2020/2021

Recommended Posts

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Направо не мога да повярвам какво чета всеки ден от всички ви.Трансфери,та трансфери.Поне ревете като затвори трансферния прозорец. Същите неща,ама едно към едно се писаха и миналото лято,че без транф

BREAKING: Liverpool hope to complete the Diogo Jota deal tonight.   Баси машините ще са нашите, ако и това стане. Недоволствах, недоволствах, сега ще вземе да ме хване срам от критиките. :sarcastic:

Напълно съм съгласен. 20 млн паунда + 5-6 млн. под формата на бонуси е отличен бизнес за такъв играч. Още повече, че парите ще бъдат разсрочени във времето. Вярно, че играчът е на 29г., но пристига ка

Posted Images

Some Liverpool-news from my source that I met today.

It’s very likely that Jadon Sancho will leave Dortmund this summer.

Liverpool still very keen, but have started wondering if they can afford him.

Dortmund want 126 million pounds !!!

Някъв норвежец в туитър.

Това за Рашфорд ми звучи налудничево, но за Сон съм убеден, че Клоп би обмислил подобна възможност.

Отборът на Ливърпул смята да взриви английския пазар това лято, изпращайки оферти за две от звездите на Висшата лига. Според The Independent, мърсисайдци ще привлекат поне една звезда в отбора си, а набелязаните са Маркъс Рашфорд от Манчестър Юнайтед и Хюн-мин Сон от Тотнъм.

Рашфорд и Сон впечатляват сериозно за своите отбори през сезона, след като имат 21 гола и 11 асистенции в Премиър лийг. Трансферният отдел и Юрген Клоп планират да предложат пари, като абсолютен приоритет е кореецът Сон, тъй като разминаванията във вижданията между Ливърпул и Ман Юнайтед са всезнайни.

По предварителни информации собственикът на "шпорите" Даниел Леви ще иска много пари за своята звезда през лятото, което може да не направи сделката факт.

Т'ва с Рашфорд е някаква тъпотия и според мен, но Сон... ех Сон... тоя ако дойде в отбора ще си ударя гъза в тавана от кеф. Буквално ми е мечтаният трансфер. Само че при наличието на Леви + Моуриньо (баси, така ли се пише на български) шансът е 1%.

Ако Рашфорд дойде, наниже гол на манго и се израдва дивашки пред Коп-а, автоматично ще се превърне в легенда на Ливърпул...и тогава се събудих. :sarcastic:

Дано го вземем Сон, но преди това да са уволнили Жозе.

Т'ва с Рашфорд е някаква тъпотия и според мен, но Сон... ех Сон... тоя ако дойде в отбора ще си ударя гъза в тавана от кеф. Буквално ми е мечтаният трансфер. Само че при наличието на Леви + Моуриньо (баси, така ли се пише на български) шансът е 1%.

Ами ако Сон каже - доста години играх при вас вас, време е за промяна, искам да играя редовно в ШЛ? Какво ще направят, ще го държат на сила като Ериксен половин сезон резерва ли?

Кейн или Сон ше избягат това лято сподед мен при отсъствие на Тотнъм от ШЛ, доста години се задържаха там, Кейн е англичанин, по-вероярно е той да остане, а Сон да иска са напусне както Ериксен.

Ами ако Сон каже - доста години играх при вас вас, време е за промяна, искам да играя редовно в ШЛ? Какво ще направят, ще го държат на сила като Ериксен половин сезон резерва ли?

Кейн или Сон ше избягат това лято сподед мен при отсъствие на Тотнъм от ШЛ, доста години се задържаха там, Кейн е англичанин, по-вероярно е той да остане, а Сон да иска са напусне както Ериксен.

В правото си са да го направят това.. подписал е договор с тях все пак..

Само че при наличието на Леви + Моуриньо шансът е 1%.

Напротив. Шансът е над 99% именно заради Леви. Предложи му едни 160 мил евра и той лично ще докара Сон до нас.

28 годишен Сон през лятото... до сега с тези собственици Пари за играч на 28+ не сме давали.Минаха 20 поне траснферни прозореца и това правило не е имало изключения.Статията за Сон е за тези които не познават са чели книгата"Money ball" .Това за Сон няма да е изключение.Не се вписва в бизнес модела ни.

Напротив. Шансът е над 99% именно заради Леви. Предложи му едни 160 мил евра и той лично ще докара Сон до нас.

Да бе 360 даже да предложим, плюс Мане и Салах

Да бе 360 даже да предложим, плюс Мане и Салах

Не си ме разбрал правилно :)

Не съм казал, че ние трябва да ги дадем, но съм сигурен, че АКО на Леви му се предложи толкова, което е двойно повече от оценката му в трансфермаркет, то той ще го експедира. Това именно означава твърдението ми, шанса за покупка от Леви е 99%, при достатъчно голяма сума за който и да е.

Не е подобно положението обаче за покупка на звезди от Реал, Барса, ПСЖ. Те пари си имат и търсят още слава, докато за Тотнъм парите са преди всичко засега и много дълго занапред.

Тук пак се връщаме на 1% шанс, точно щото Леви ще иска много пари, които ние просто няма да дадем :)

Току що прочетох, че футболните клубове в ПЛ са гласували прозореца за сезон 2020/21 да бъде удължен до 1 Септември. Видях го само в Twitter засега.

И за кво им беше на англичаните за един сезон да се правят на интересни пак.

Надяваха се и другите държави в Европа да направят така, ама ницки :) и се отказаха.

От една страна Сон е голяма класа и е основен футболист на Тотнъм който последните години се утвърдиха в четворката на ПЛ така , че се съмнявам да го продадат особенно при наличието на Моуриньо който ще реве като вдовица за кур ако го продадат ... а и Ериксен се махна . От друга стана те направиха стадион и им трябват пари а и собственика е ЕВРЕИН така , че не е невъзможно ако някой като ПСЖ или Барса/Реал им изтърси един кош пари да го продадат . В едно обаче съм сигурен и то е , че Ливърпул никога няма да го вземат защото е на 28 и ще струва много пари а и Тотнъм няма да го дадат на пряк конкурент за четворката . Вече два трансферни прозореца не купуваме никой което си е меко казано тъпо така , че се надявам това лято да се подсилим с някой добър футболист но НАЙ важното е да запазим отбора си от набези защото почти на всички позиции имаме ако не най добрите на позицията то едни от най добрите .

А бе пич, колко по-ясно да го обясни Клоп, защо не купува??? И к'во, ти се имаш за по-вещ от него ли, че казваш, че е тъпо, че не купуваме? Не мога да разбера тази мания по купуването... Ей, съсипаха я тая държава, ей ... :997:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...