Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2020/2021

Recommended Posts

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Направо не мога да повярвам какво чета всеки ден от всички ви.Трансфери,та трансфери.Поне ревете като затвори трансферния прозорец. Същите неща,ама едно към едно се писаха и миналото лято,че без транф

BREAKING: Liverpool hope to complete the Diogo Jota deal tonight.   Баси машините ще са нашите, ако и това стане. Недоволствах, недоволствах, сега ще вземе да ме хване срам от критиките. :sarcastic:

Напълно съм съгласен. 20 млн паунда + 5-6 млн. под формата на бонуси е отличен бизнес за такъв играч. Още повече, че парите ще бъдат разсрочени във времето. Вярно, че играчът е на 29г., но пристига ка

Posted Images

Liverpool have reportedly stepped up their interest in Timo Werner due to a clause in his contract.

With Werner reportedly available for just €60m (£51m) because of a release clause in his current Leipzig deal, Liverpool are set to make their move. (Athletic via Echo)

60 милки си е приемлива цена, на фона на днешната цифромания.

Позитивни сигнали, дано да се окажат верни през лятото. Наистина ще е прекрасно да се отървем от Шакири, Лалана и Ловрен, мисля, че и Ориги ще напусне, особено, ако Вернер дойде.

Вернер с пропуска на сезона в Бундеслигата преди малко, дали не му се ходи в Байерн?!Общо взето Лайпциг надиграват Байерн, но ги е страх да уцелят вратата, три много големи пропуска през второто.

Забицер пък е подписал предварителен договор с тях, затова прати топката в космоса като Йовов. В обратната посока пък заминава онзи от Байерн, който така я би по земята, че Гулаши да успее да я извади. На него му се играе в Лаийпциг и сигурно вече е договорен. Доста неща за трансферния прозорец се изясниха днес.

Вчера нарочно си причиних този ужас да гледам мач от Бундеслигата и Вернер направи 2-3 фрапантни пропуска. Общо взето с нищо не ме впечатли, не съм сигурен,че той е точният нападател за нас или поне не е моят мечтан такъв, но да видим.

Значи има истина, че сме се интересували от вратарчето на Трабзон. Аз пък си мислех, че президентът им му надува цената, но е много вероятно да е имало официално запитване.

Вернер с пропуска на сезона в Бундеслигата преди малко, дали не му се ходи в Байерн?

Дори да му се ходи в Байерн ще иска още повече да се докаже като им вкара гол.

Дори да му се ходи в Байерн ще иска още повече да се докаже като им вкара гол.

То няма какво да му се ходи и да се доказва, те трябва да му се момят да ги избере, ако вече нямат предварирелна договорка.

Сане и Вернер ще са основните транаферни цели на Байерн,Коутиньо е пътник обратно към любимата Барцилона.

Позитивни сигнали, дано да се окажат верни през лятото. Наистина ще е прекрасно да се отървем от Шакири, Лалана и Ловрен, мисля, че и Ориги ще напусне, особено, ако Вернер дойде.

Няма кой да даде пари за Ориги, поне не толкова, за колкото си струва да се продаде. Моментът на продажба за добри пари на белгиеца беше лятото, когато беше яхнал вълната от головете срещу Барса и на финала. Сега даже не знам дали е вкарвал след онези голове срещу Евертън.

Иначе, Вернер е много добър нападател, ама си мисля, че ще си разбием нападението, защото никой в клуба няма да даде 60 млн за резерва тип Ориги, което значи, че или ще кешираме някого измежду Салах, Мане и Боби или ще променим схемата на игра. И преди да напишете, че има много мачове през сезона и много купи, с което аз съм напълно съгласен, то Клоп е показал, че обича да разчита повече на определени хора и когато тези хора са здрави, те винаги са титуляри.

Според мен няма да привлечем голямо име през идното лято, ще заложим пак на млади перспективни играчи и евентуално по-опитен ляв бек.

Такива Вернери, Мбапете, Харварци, Санчовци, Манчовци, има да се начетем още на поне 50 големи имена, нямащи нищо общо с реалността и само вдигане на акциите им.

Вернер няма да дойде, защото при нас няма гарантирано титулярно място, триото няма да се пипне от Клоп, ще ги ротира с Минамино и Ориги, за Шакири не е сигурно дали ще остане.

Аз искам Брюстър или да стане играч или да донесе пари, които да помогнат за нападател от сой.

Уилсън и Брюстър само ще се вземат достатъчно пари за един Вернер

И аз съм на мнение, че Ориги трябва да остане, стига да иска! Вярно, не винаги е успешен, но точно когато трябва е убийствен, справка - мачовете с Барса и Евърфън :yes:

А слуховете са от The sun.Все едно агенция пик или блиц....

Аз тия където си ги споменал не ги следя, така, че не ми е от там инфото.

Това обаче не пречи и в парцала да го има.

Ето от тук е

https://www.google.com/amp/s/amp.theguardian.com/football/2020/feb/10/football-transfer-rumours-roberto-firmino-to-bayern-munich-for-75m

4171022079ef7140e6891a7a550eb582.jpg

Чарли Остин и Чарли Адам се бъзикат с тва и писаха, че Фирмата е най-важният от предните трима и цената трябва да е доста по-висока.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...