Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2020/2021

Recommended Posts

Нещо за размисъл! Бейл,Коутиню,Погба и още куп подобни на тях,струват повече,а тяхната значимост клони към нула....Е,колко ли да струва Роберто,че даже са му сложили цена,по-ниска,направо смешна,като се има предвид значимост и умения,а и не на последно място присъствието на този играч на терена?! А и убеден съм,Клоп направо ще каже на немците - взимайте го с намаление....

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Направо не мога да повярвам какво чета всеки ден от всички ви.Трансфери,та трансфери.Поне ревете като затвори трансферния прозорец. Същите неща,ама едно към едно се писаха и миналото лято,че без транф

BREAKING: Liverpool hope to complete the Diogo Jota deal tonight.   Баси машините ще са нашите, ако и това стане. Недоволствах, недоволствах, сега ще вземе да ме хване срам от критиките. :sarcastic:

Напълно съм съгласен. 20 млн паунда + 5-6 млн. под формата на бонуси е отличен бизнес за такъв играч. Още повече, че парите ще бъдат разсрочени във времето. Вярно, че играчът е на 29г., но пристига ка

Posted Images

Искам Тимо Вернер, във фейса изтече информация, не знам до колко е вярна, че Салах ще вземе участие за националния на Олимпийските игри. Предвид отсъствието и на Мо и на Сане следващата година, закупуването на Вернер е задължително. За Хавеец не съм убеден, че ще извадим 85 или 90 мил. паунда. Клоп е доказал, че като му трябва някой и много силно го иска, може да бъде закупен. Но, за Хаверц се съмнявам, това да направи.

Искам Тимо Вернер, във фейса изтече информация, не знам до колко е вярна, че Салах ще вземе участие за националния на Олимпийските игри. Предвид отсъствието и на Мо и на Сане следващата година, закупуването на Вернер е задължително. За Хавеец не съм убеден, че ще извадим 85 или 90 мил. паунда. Клоп е доказал, че като му трябва някой и много силно го иска, може да бъде закупен. Но, за Хаверц се съмнявам, това да направи.

Сане пък какво ни бърка

Манговци щели да извадят поне 300 милки и да закупят Санчо, Грилийш и Мадисън през лятото. Колко е възможно това не искам да коментирам...

Манговци щели да извадят поне 300 милки и да закупят Санчо, Грилийш и Мадисън през лятото. Колко е възможно това не искам да коментирам...

Да...ще играят 2,4,4 система

BREAKING: Liverpool have informed Borussia Dortmund of their desire to sign Jadon Sancho this summer, with the German club expected to demand at least £100million for the 19-year-old England forward, writes @DominicKing_DM

Време е и ние да се превърнем в акула на ТП.

К'ви 300 млн? Санчо ако е 100, Грийлиш и Мадисън и те ли са по 100 :sarcastic: Ако ги платят на тия пари, верно трябва да му стрелят по къщата на оня с гранатомети.

Ние хубаво да станем акули, ама принципно не сме били от както аз гледам футбол. В момента имаме най-дългия, че и широк състав, от както съм фен на отбора, но дори и сега ясно си личи кои играчи са Клас А и кои Клас Б, според Клоп. Санчо няма как да смени Шакири, Ориги или Минамино (Клас Б в тоя отбор) и да вземе Санчо. И преди съм го казвал, че съм на мнение, че е супер да имаш топ класа футболист, който да ротира другите, но реалността при Клоп от това, което е показал до момента е, че той НЕ обича да сменя често играчите, които са първи избор (Клас А) при него. Вярно е, че през декември и срещу умрял отбор за купите и групите в ШЛ би пуснал Ориги и Шакири или при контузия, но през останалото време виждаме, че ротациите са сведени до минимум. Така че, ако не кешираме някого от тройката, няма абсолютно никакъв шанс за Санчо, според мен. Дано да бъркам, де.

Съгласен съм с теб,Балабанов,обаче,има и нещо друго,също не по-маловажно! Ако искаме да продължим да сме топ отбор,то задължително трябва да правим и покупки за утрешния ден,а Санчо,поне за мен си е точно това!

E не беше ли преди 3 години, когато към края на сезона Фирмино беше казал на Клоп, че не може повече? Не може все чакаме на наличното. Човещинка, някой се счупил, друг се посрал, трети наказан ...

През следващия сезон ще се види наистина колко е широк отбора ни.

Има европейско,на което е вероятно Ван Дайк,Джини,Хендерсън,Гомез и Арнолд (може би и Окс) ще играят почти до края.Ловрен,Ориги и Шакири също най-вероятно ще имат някакви изяви,ако са здрави.

Салах ще участва на Олимпиадата през лятото,а зимата заедно с Мане и Кейта няма да ги има за известно време.

Просто е задължително да бъдат направени входящи трансфери,имайки предвид всичко това и броя мачове.

Кевин де Бройне също е недоволен от санкцията и иска да играе в турнира на шампионите, твърди "Таймс". Сензационно, той може да стане обект на оферта от големия съперник за титлата на Сити в последните 2 години - Ливърпул.

Не е тайна, че Юрген Клоп опита да го привлече два пъти, докато водеше Борусия Дортмунд, но го изпреварваха първо Челси, а после - Сити. А белгиецът е фен на "червените" от детските си години.

От Сити бихме могли да вземем само Лерой Сане, защото договорът му изтича през 2021 и ако не това лято за "малко" пари, то другото лято за без пари, ако не преподписва и разбира се, ако иска при нас. Половин германец е.

От Сити бихме могли да вземем само Лерой Сане, защото договорът му изтича през 2021 и ако не това лято за "малко" пари, то другото лято за без пари, ако не преподписва и разбира се, ако иска при нас. Половин германец е.

Той иска в Байерн, може да се каже, че е сигурен за там

Има резон да иска в БМ. Немски национал е, а знам, че играчите на БМ лесно се налагат в представителния тим на Германия. И ще има почти гарантирано място в титулярният състав. При мас би бил резерва на Мане или евентуално на Салах при някакви ротации. А и баварците са си фаворит номер 1 за титлата в Германия и сред основните претенденти за ШЛ всяка година. Всички тези ползи и то накуп няма как да му ги осигурим.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...