Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2020/2021

Recommended Posts

Интересно как аз съм “жаден за кръв”, при условие, че аз бях единственият, който не искаше да взимаме подобни на Казанига в последния ден? Нито съм примрял за Бътланд, нито за някой друг на тоя етап, но се надявам да бъда удовшетворен и никога да не видя Адриан на вратата повече.

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Направо не мога да повярвам какво чета всеки ден от всички ви.Трансфери,та трансфери.Поне ревете като затвори трансферния прозорец. Същите неща,ама едно към едно се писаха и миналото лято,че без транф

BREAKING: Liverpool hope to complete the Diogo Jota deal tonight.   Баси машините ще са нашите, ако и това стане. Недоволствах, недоволствах, сега ще вземе да ме хване срам от критиките. :sarcastic:

Напълно съм съгласен. 20 млн паунда + 5-6 млн. под формата на бонуси е отличен бизнес за такъв играч. Още повече, че парите ще бъдат разсрочени във времето. Вярно, че играчът е на 29г., но пристига ка

Posted Images

Интересно как аз съм “жаден за кръв”, при условие, че аз бях единственият, който не искаше да взимаме подобни на Казанига в последния ден? Нито съм примрял за Бътланд, нито за някой друг на тоя етап, но се надявам да бъда удовшетворен и никога да не видя Адриан на вратата повече.

Първата част на мнението ти е в тотален контраст с втората част и двете части са взаимоизключващи се. Адрин има вина за 1 гол, при това споделена. Паса от Робо беше рисков и не по земя, Гомез се скри и не искаше топката и не съдейства...Всичко друго вината е на целия отбор + ръководство. Включително ВВД, ама там не смеете да гъкнете, щото хайпа е много и не е модерно. А защо ръководство, защото е най-лесно да виниш тоя или оня играч за слаба форма, но като се замислиш 90% от отбора ни е в много слаба форма от много отдавна, включително Алисон. Отиваме и на тактически указания преди и по време на мача.

Ама ти не искаш да виждаш Адриан.ивсичко е тип топ... :doubleup:

Първата част на мнението ти е в тотален контраст с втората част и двете части са взаимоизключващи се. Адрин има вина за 1 гол, при това споделена. Паса от Робо беше рисков и не по земя, Гомез се скри и не искаше топката и не съдейства...Всичко друго вината е на целия отбор + ръководство. Включително ВВД, ама там не смеете да гъкнете, щото хайпа е много и не е модерно. А защо ръководство, защото е най-лесно да виниш тоя или оня играч за слаба форма, но като се замислиш 90% от отбора ни е в много слаба форма от много отдавна, включително Алисон. Отиваме и на тактически указания преди и по време на мача.

Ама ти не искаш да виждаш Адриан.ивсичко е тип топ... :doubleup:

Туй много... общо бе колега. Никак не ми се искаше да пиша и да изпадам в обяснителни режими за Адриан и играта му, ама стига сме дъвкали.

Разбирам да му е първа грешка и да е стабилен вратар до момента, ама те бая му се набраха. Всички ги знаем няма сми да ги повтаряме пак. Че отбора е отпунат също ни е ясно.

Ама на 2 метра да не можеш да дадеш точен пас и да се наричаш професионален футболист малко не е ОК. Оня му е бил дал по въздух, па другия бил се скрил, ай малко.

Оня от атлетико, къде му я намуши 2 пъти от джумаята кво ще е опрваданието ? Дето я даде на Ингс и му едва ли не му каза "на ти кьорчо вкарай я"?

Тоя спор кой какъв и защо, трябва да спре. Това е нивото, с това разполагаме. Тука само дърлене едни с други последните седмици пауза.

И нищо лично към модераторите, ама тая тема не трябва ли да приключи вече що мина тоз прозорец и "чакаме" зимния? :)

И нищо лично към модераторите, ама тая тема не трябва ли да приключи вече що мина тоз прозорец и "чакаме" зимния? :)

Е нали уж не е затворил прозорецът навсякъде и се чакаше някакви изходящи да имаме по други първенства? Ако е официално приключило всичко, бия капандурата веднага.

Крайният срок за местни трансфери в Англия между ПЛ и по-долните лиги е в петък, 19 часа наше време.

Очакват се и такива за доста пари, но не при нас. Темата може да се приключи в неделя вечер примерно.

Темата трябваше да е заключена още на 5.10. когато всичко приключи.

Нито ще купуваме, нито ще продаваме в Русия.

Да бе говорим, че последните 5-6 страници слух или мнение ЗА ТРАНСФЕР няма.

Някви категоризации на тоя или оня к ако бехме купили еди си кой.

Темата е за свързан с нас трансфер. Аз такова нещо не прочетох напоследък!!!!

Туй много... общо бе колега. Никак не ми се искаше да пиша и да изпадам в обяснителни режими за Адриан и играта му, ама стига сме дъвкали.

Разбирам да му е първа грешка и да е стабилен вратар до момента, ама те бая му се набраха. Всички ги знаем няма сми да ги повтаряме пак. Че отбора е отпунат също ни е ясно.

Ама на 2 метра да не можеш да дадеш точен пас и да се наричаш професионален футболист малко не е ОК. Оня му е бил дал по въздух, па другия бил се скрил, ай малко.

Оня от атлетико, къде му я намуши 2 пъти от джумаята кво ще е опрваданието ? Дето я даде на Ингс и му едва ли не му каза "на ти кьорчо вкарай я"?

Тоя спор кой какъв и защо, трябва да спре. Това е нивото, с това разполагаме. Тука само дърлене едни с други последните седмици пауза.

Ами.....

Това е от днес....като подкрепа на казаното от мен....статия за Гомез, не Адриан...но описваща точно същото:

The goalkeeper really didn’t want to receive the ball at waist height. You have to play the cards you’re dealt though. It’ll be fine, the centre-back will get me out of this, he thought.

Except that the defender was dawdling at the edge of the box and didn’t offer a decent passing option. The ball went astray, and the home side immediately took the lead.

https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/liverpool-joe-gomez-virgil-van-19092840

Най-лесното е да си заровиш главата в пясъка...

Слух, че Клоп настоявал за Даниел Субашич, който е свободен агент, дано стане, много добър вратар. На времето и аз тука настоявах за тоя вратар докато бяхме с Кариус и Миньоле :D

LIVERPOOL REJECT WILSON LOAN BID

Liverpool have rejected a loan bid from Swansea for Harry Wilson.

The decision was taken yesterday with Liverpool wanting Swansea to provide a greater financial commitment.

There is interest from a number of clubs including Derby, Nottingham Forest and Cardiff in the midfielder, who spent last season on loan at Bournemouth.

А какви са параметрите по сделката за Груич? Без пари ли е и не му ли плащат поне заплатата? Никъде не видях информация.

За Груич пари не сме взели.Миналата взехме 2 м.Тази нищо.Заплатата му от това което намирам е 15к на седмица ,но не се споменава кой я плаща.За Уилсън взимаме пари 1.2м ама се споменава ,че заплатата я делим с тях.

Елиът на 17 само ама в отбор от чемпиъншип.Дано има шанс за изява.От друга страна тръгнеш ли по наеми при Клоп ,следват нови такива и продажба.За младежите поне е така.Ориги бе под наем и се завърна на ..пейката.

Ориги ако не беше вкарал оня гол на Евертън, още онази зима щеше да е махнат. Колкото до Елиът, предполагам, че има някаква клауза, ако не изиграе определен брой мачове, да ни платят някаква неустойка. Такава беше практиката при другите наеми поне. Иначе си прав за Клоп и наемите.

РАВНОСМЕТКАТА от лятно-есенния прозорец

Liverpool's transfer window

BBC Sport

It's been a busy day of outgoings at Liverpool with Harry Wilson, Harvey Elliott, Ben Woodburn and Herbie Kane leaving.

Wilson, Elliott and Woodburn have made loan moves to Cardiff City, Blackburn Rovers and Blackpool respectively, while Kane has joined Barnsley on a permanent basis.

In terms of Liverpool's transfer dealings during the summer, it works out as follows:

Ins:

Diogo Jota - £41m (£45m)

Thiago - £20m (£25m)

Tsimikas- £11.75m (£15m)

Total: £72.75 (£85m)

Out:

Rhian Brewster - £23.5m

Dejan Lovren - £11m

Ki-Jana Hoever - £9m (£13.5m)

Ovie Ejaria - £3.5m

Herbie Kane - £1.25m

Harry Wilson - £1.2m (loan)

Marko Grujic - £1m (loan)

Sheyi Ojo, (loan), Harvey Elliott (loan), Loris Karius (loan), Taiwo Awoniyi (loan), Ben Woodburn (loan)

Total: £50.45m (£54.95m)

• figures in brackets include amounts with potential add-ons.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...