Jump to content

Чужди трансфери - летен трансферен прозорец 2020

Recommended Posts

Макар че ако тръгне да играе за Лига Европа, са обречени просто с Бейл и без Бейл. Само в следващите 18 дни имат 8 мача. Сложи после обикаляне до Казахстан за групите.

Да си отпадат днеска славно и мъчително и да правят, квото искат :D

• Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Бих платил, за да го видя - февруари, вторник вечер 2.5 часа преди полунощ, пороен дъжд и бръснещ вятър, нивата на Turf Moor, каталясал Меси преследван от Фил Бардсли, а секирата Бен Мий да го чака фр

Трябва да ви спрат пиенето тая вечер. :sarcastic:

Жената на Нети :997:

Далеч съм от мисълта, че ще се борят за титла, коментирам, че имат състав за четворката.

Отделно вече влизат в пика на кариерите си всички и както Моуриньо си обича, може да ги изцеди за последно и да си ходи.

Да, не коментираме дали ще се борят или не, но дори в тези условия, пак инвестират.

Ние нито имаме да изплащаме милиард, нито теглихме заем, шампиони на Англия сме и излиза, че само ние се оплакваме от вируса.

Не ми е сериозно това.

Акде да кажем, че и другите отбори показват, че кризата ги е налегнала, ще се приеме нашата позиция.

Те обаче показват точно обратното и не върви ние да сме с позиция, че не можем да харчим като другите.

Като кой не можем? Като едва спасилите се Вила, или задлъжнелите Тотнъм?

Не искаме да харчим, трябва са се излезе на печалба и този сезон, това да си го кажат директно ще е по-честно.

То сякаш ние сме слепци. Що трябва да ни баламосват.

Чакат да изцедим Салах и Мане, да дадат, каквото могат на отбора, после да кешираме за нови 23-25-годишни остриета по крилата.

Само че тая стратегия е до време, каквито и нечовеци да са Клоп и Едуардс, няма как да правят само точните трансфери винаги.

А при американците, като се забиеш с някаква греда за 100+ милиона, ще значи повече да не се инвестира 2 сезона поне.

Само че, когато от целия ти състав само Арнолд и Гомез са под 25, след 3 години максимум си приключил, ако няма подмладяване на отбора.

Чакат да изцедим Салах и Мане, да дадат, каквото могат на отбора, после да кешираме за нови 23-25-годишни остриета по крилата.

Само че тая стратегия е до време, каквито и нечовеци да са Клоп и Едуардс, няма как да правят само точните трансфери винаги.

Салах беше привлечен преди 3 години, през 2021-ва ще са станали 4. За 4 години все ще е излязло едно ново крило, което да пасне на Клоп. Все пак не е задължително да се продават и двамата с Мане едновременно. Ще е кофти и двамата да са на по 31, което ще стане след още 3 сезона. Но ако единият е на 32, а другият е заменен с някой, който сега е на 20-21, всичко ще е наред в дългосрочен план.

Според мен единият ще бъде кеширан следващото лято, защото то ще е последната възможност за многомилионен трансфер. И по-вероятно е това да е Салах. С парите ще се вземе директен заместник, който е доста по-млад и по-евтин, а с разликата ще се купи още един високопрофилен млад играч някъде друга по игрището. А другият ще бъде продаден след 4-5 години.

Аз обаче мисля, че другото лято хронологично няма да е добро време за пласирането му, защото възможностите за него са Байерн, Барселона, Реал и да кажем Ювентус.

Байерн големи пари не дават, а и вече имат две млади крила, на всичкото отгоре както обичат- германски национали.

Реал до година ще натискат за Мбапе и едва ли ще вземат двама наведнъж за 100-150 млн.

Барселона ще имат нов президент и практиката в Испания при настъпване на нов режим е да се хвърлят пари, но от друга страна те са толкова зле с бюджета, че не е изключено и да гледат да минат мааалко по-тънко. Заедно с това може да се каже, че по крилата са сравнително добре(уж)- имат Гризман, Дембеле, миналата зима взеха един млад португалски талант Тринкао, дето уж бил много добър и да кажем Коутиньо също може да играе по крилата.

И накрая остава Ювентус, които също мисля, че са малка вероятност, защото те последно време колкото и да им пораснаха амбициите, не мисля, че пак биха хвърлили толкова пари както за Роналдо, поне не и докато той е все още там и им тежи с голямата си заплата, а на всичкото отгоре и новият не е с голям медиен потенциал като него.

Ся Мбапе нема да дойде в Ливърпул никога.Да не е луд да дойде и да го кара Клоп да блъска и в защита.Ще си иде в Реал да си гледа айляка.По-вероятно е да ме изберат за мисия до Марс, отколкото да видя Мбапе да го духа вятъра на Анфийлд с червената фланелка.

Ся Мбапе нема да дойде в Ливърпул никога.Да не е луд да дойде и да го кара Клоп да блъска и в защита.Ще си иде в Реал да си гледа айляка.По-вероятно е да ме изберат за мисия до Марс, отколкото да видя Мбапе да го духа вятъра на Анфийлд с червената фланелка.

Че колко му е до Марс :60: :60: :60:

Всичко зависи от това дали ще имеме интерес и дали можем да задоволим изискванията на ПСЖ, от там вече и самият футболист да бъде "привлечен". Богатите отбори привличат вниманието главно със заплатите, които в днешно време са сериозен аргумент. Но ако иска развитие и шансове за отличия ЛФК под ръководството на Клоп, може да ги предложи. Но както казах има и редица други фактори, които биха попречили на такъв трансфер.

Всичко зависи от това дали ще имеме интерес и дали можем да задоволим изискванията на ПСЖ, от там вече и самият футболист да бъде "привлечен". Богатите отбори привличат вниманието главно със заплатите, които в днешно време са сериозен аргумент. Но ако иска развитие и шансове за отличия ЛФК под ръководството на Клоп, може да ги предложи. Но както казах има и редица други фактори, които биха попречили на такъв трансфер.

Те камиларите сигурно ще му предложат такава заплата и глезотии, че ние сигурно и една пета от това, няма да можем да срещнем. Но самият факт, че не иска да преподписва, дава някаква малка надежда, дори и за нас. По-скоро Реал, където сам е казвал, че иска да играе или другите камили, такъв "бутиков" играч не ми се вярва да акостира при нас. Най-малкото няма да можем да му задоволим претенциите, а и на меринджея му сигурно (не, че знам какви са им претенциите де), а и да можем - според мен, няма да го направим по простата причина, че ще скочи цялата съблекалня, чувствайки се недооценена откъм заплащане. На чичко Хенри няма да му хареса ситуация, в която да му доят още кеша. Ако някой от тризъбеца замине в обратна посока или каквато и да е друга, да кажем там ще освободим едни 150-200 000 на седмица и да речем още до към 50-100 000 отгоре да му дадем, за да не става брутална разлика, а спонсорът да киха под формата на рекламни договори, може и да се случи схемата. Но всичко това минава през раздяла най-вероятно с един измежду Салах и Мане, за да спонсорират сделката + доплащане, за Фирмака не мисля, че някой ще даде чак такива пари от порядъка на 100 + мил.

В този ред на мисли, ето ги и другите чаршафи, където за тях парите са, като песъчинките по плажа, какви ги творят пак, колко е вярно не знам ама си кихат стабилно, ей така за добър ден.

https://webcafe.bg/football/manchestar-siti-slozhi-na-masata-86-5-mln-paunda-atletiko-gi-otkaza.html

Тия Уулвс са баси манияците :sarcastic:

Някой да им подшушне, че Хувър е Холандец.... Няма да се учудя с качествата на Едуардс, да ги е убедил, че той е Португалец :sarcastic: :sarcastic:

А този трансферен прозорец дето се очакваше да е скромен откъм трансфери, както е тръгнало ще вземе да стане най-силният в историята на ВЛ, като гледам какви играчи се взеха, а има още 15 дни докрая, като в последният ден знаем, че става най-голямата лудница.

На този фон чак ми става жал за отбор като Бърнли. Завалиите 5 лева нямат за някой читав играч. Сякаш падат от друга планета.

768x432.jpg?_=1600769946

Официално: Видал е играч на Интер

Артуро Видал официално вече е футболист на Интер. Договорът на 33-годишния бивш играч на Барселона е за следващите 2+1 сезона с годишна заплата от 6 млн. евро.

----------------

Интер продължават селекцията от "млади таланти"...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...