Jump to content

Чужди трансфери - летен трансферен прозорец 2020

Recommended Posts

Имаше преди време един стабилен в Еспаньол- Карлсон Камени, нищо особено, но стабилен вратар, вършеше работа.

Челси пазаруват така защото първо имаха насабрана шлака и леко застаряващ отбор, второ не бяха пазарували заради наказанието и трето- със събраните всички младоци миналата и тази година от школата и трансфери- скоро сигурно няма да бъркат пак на дълбоко и дори и да уволнят по някое време Лампард, на следващия ще му дадат да работи с каквото има, сигурно със съвсем леки корекции.

• Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Бих платил, за да го видя - февруари, вторник вечер 2.5 часа преди полунощ, пороен дъжд и бръснещ вятър, нивата на Turf Moor, каталясал Меси преследван от Фил Бардсли, а секирата Бен Мий да го чака фр

Трябва да ви спрат пиенето тая вечер. :sarcastic:

Жената на Нети :997:

Ще им трябва време, но според мен са в правилна посока на развитие. Ако не се окажат повезето трансфери флоп-ове очаквам до 1-2 сезона (особено с по-читав мениджър) да дават сериозен отпор за титлата. МС според мен отслабнаха и повечето им водещи фигури са застаряващи, а Пеп изглежда като изчерпан за този отбор (поне аз така ги виждам нещата), много вероятно е скоро да се разделят с него и да търсят нов избор. От там и една камара пари, които да се изсипят за нови играчи и така могат да влязат в цикъл от 2-3 години без сериозни успехи. Арсенал и МЮ на хартия имат не лоши отбори, но подобно на Челси треньорите им са далеч от това да са на световно ниво, както е Клоп.

Това дава предпоставка да сме основен фаворит (дай Боже) за титлата в следващите 2-3 години, с което да заформим една добра доминация. И ако успеем да добавим 1-2 ШЛ в този период, може да бъде златна ера за клуба. Надявам се да съм прав и да имаме тези успехи. Упоритата работа на Клоп и ръководството и екипа му заслужават тези успехи, а и ние като фенове свикнали през годините да се примиряваме с по-незначителни успехи или липаса на такива.

Тоя Дида и Навас са еднакво смешни, ама наистина смешни.

Не знам кви успехи , сещам се срещу нас една ШЛ, ама да е ставал шампион с Милан не се сещам.

Навас е в топ 10 на най-слабите вратари Евър.

Тоя на Аякс е добър, на Марсилия (забравих му името )също. Камени беше голям звяр, ама не попадна в отбор.

Има разни не толкова популярни циганета , които пазят, но не може да се каже кой има бъдеще.

Почти няма негър вратар, защото са страхливи и не се славят с мисъл, която е нужна за преценката най-малко.

Имаше един едно време - Томас Нконо. Първото световно дето гледах, първи мач по гръцката, че в БГ не го даваха, отчая тогава Марадона и сие. Верно и че го спукаха от ритане аржентинеца де.

Иначе Дида беше смешник.

А Кейлор Навас негър ли го водите? Това като ДеБройне - тук някой се беше изцепил, че е циганин :D

Имаше един едно време - Томас Нконо.

Единственият черен вратар, който изпъкна ярко на две световни първенства, а по-късно участва и на трето.

https://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_N%27Kono#Club_career

Gigi Buffon

"I started off as a midfielder and I was pretty good. I liked to be up front and score goals like all the kids in the world. I was good in the midfield but had I stayed in that role I wouldn't have had this career. I feel in love with keeper role during the 1990 World Cup in Italy. I didn't imitate Maradona or Lineker not even Roger Milla but rather Thomas N'Kono, Cameroon's keeper, who back then was 38 years old but entered my dreams and conditioned me. It's because of him that I arrived where I did. He was a keeper out of the ordinary, he did somethings I never saw"

https://gianlucadimarzio.com/en/buffoni-became-a-keeper-because-of-nkono-i-went-to-serie-b-out-of-gratitude

За това не знам, ама и бели цигани като Тайсън Фюри, даже се гордее с това “Gipsy King”

Никакъв циганин не е тоя.

В грешка си. Цялото световно бе давано по БНТ.

Питай ако искаш бай Иван. Той даже сигурно и VHS касети има :)/>

Не е вярно, мачът на откриването не го даваха. Не знам каква е била причината.

Навас си е мелез :sarcastic:/> Черни са само Камени и Стив Манданда

Да, ама на бял с индианец най-много, а може и да не е. И в БГ има хора дето изглеждат така без да е мелез. И май верно в последните години само Дида е така по-известен негър вратар.

Забравихте най-голямото и смешно недоразумение, което имахме нещастието да приютим в отбора за 2-3 сезона при Рафата. Итанж. Забравих и тоя негъра на Алжир дето игра в Слявия и ЦСКА. Даже записа суха мрежа срещу Англия на Световното. :sarcastic:

68 милки + бонуси за още един защитник, добре е а :sarcastic:

Манчестър Сити постигна съгласие за трансфера на защитника Рубен Диаш от Бенфика за 68 милиона евро плюс допълнителни бонуси, съобщиха от португалския клуб.

и официално:

BREAKING NEWS

Manchester City have signed Benfica defender Ruben Dias for a fee of €68m (£61.9m), with Nicolas Otamendi joining the Portuguese club in a separate deal for €15m (£13.7m)

Значи няма да взимат Кулибали. Тоя от 3 години всеки прозорец го иска някой и никой не го взима. Освен арабите, не виждам кой би извадил парите за него, така че, май ще си остане в Наполи.

Значи няма да взимат Кулибали. Тоя от 3 години всеки прозорец го иска някой и никой не го взима. Освен арабите, не виждам кой би извадил парите за него, така че, май ще си остане в Наполи.

Тоя Кулибали на мен ми мирише на некъв супер надценен фрод... Според Наполи май го искат всички на света, ама все никой не го взима :sarcastic:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...