Jump to content

Чужди трансфери - летен трансферен прозорец 2020

Recommended Posts

• Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Бих платил, за да го видя - февруари, вторник вечер 2.5 часа преди полунощ, пороен дъжд и бръснещ вятър, нивата на Turf Moor, каталясал Меси преследван от Фил Бардсли, а секирата Бен Мий да го чака фр

Трябва да ви спрат пиенето тая вечер. :sarcastic:

Жената на Нети :997:

Само аз ли го харесвам повече от прехваления Жесус?

Освен бразилците надали някой друг харесва Жезус повече от Сане.

Иначе този трансфер реално е добър за нас. Сане винаги играе добре срещу нас

Та той им донесе титлата миналия сезон.

Измъкна им много мачове от пейката. 10 гола и 10 асистенции за резерва хич не е зле... Повече от всички наши резерви взети заедно.

Контузията му срещу нас в откриващия мач е една от причините камиларите да загубят толкова точки този сезон.Предните два сезона той вадеше кестените от огъня заедно с Агуеро.

Третата причина е Компани.

Иначе си е супер новина за нас, че Сане вече не е част от състава на Сити.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Челси ще са основния претендент извън нас и Сити. Според мен някъде до към 15 кръг ще са в борбата за титлата и после ще издишат (евентуално) и то само заради неопитността на Лампард в такива битки. Ако вземат Хаверц и Чилуел ще сглобят доста потентен отбор.

Е точно, че сега го трупа. Тепърва ще мина време, но като нищо догодина да се движат с нас и Сити до един момент.

Лайпциг взеха корееца от клонинга си, сега да видим от трите им звездни клечки в атаката им, дали ние сме изтеглили най-късата.

РБ (Лайпциг) си осигури заместник на продадения в Челси Тимо Вернер. "Биковете" официално обявиха трансфера на Хан Хи-Чан. Кореецът идва от Залцбург.

Офанзивният футболист бе спряга нза Уулвърхемптън и Ливърпул.

Хан Хи-Чан е национал на Република Корея. През този сезон има 16 гола и 22 асистенции.

Очаква се Лайпциг да плати 15 млн. евро за правата му.

Хан Хи-Чан играе като централен нападател, но може да действа и по крилото.

Договорът му е за пет сезона, а той ще носи фланелката с №11, която досега беше точно на Вернер.

Според мен Челси ще даде повече съпротива от само 15ти кръг. Даже ако МС бъде наказани и някой измежду Де Бройне, Стърлинг или Бернардо си тръгне, то лондончани спокойно могат да им вземат 2рата позиция и да ни бъдат ос освен съперник. Това разбира се зависи от много условности, но съвсем не го изключвам като вариант.

Челси не ги знам дали ще са ни конкурент за титлата следващата кампания, но ако вземат Хаверц си признавам, че ще се изям от яд.

Не знам кога за последно ми се е случвало това. Може би за ВВД щеше да ме е много яд, ако го беше взел друг отбор. Нарисуван си беше за нас мамка му.

Колкото до Челси, ако не следващата, то със сигурност за бъдещите кампани спретват мноооооого сериозен отбор. Пулишич е невероятен играч. Не вярвах, че е толкова талантлив, но с топка в крака е баси ракетата, а и вкарва бая голове.

Имат вече Вернер, Зиех, Хъдсън–Одой, Маунт, вземат ли Чиулел и Хаверц, стават с много сериозен потенциал от млади играчи. Имат си Канте, Азпиликуета..

Това което ме успокоява при тях е, че засега няма изгледи да си оправят центъра на защитата и вратарския пост. Там са повече от калпави, а ние много добре знаем какво е да играеш с нестабилна отбрана и кофти вратар.

Тръгнали са обаче сериозно да преизграждат лондончани и в бъдеще отново ще са фактор. Ако не с Лампард, то с някой друг. Играчите ще ги имат.

ПП:

..........Канте......Ковачич....

....Зиех........Хаверц......Пулишич....

....................Вернер.........................

Много талант ще е т'ва в предни позиции, много.

При тях пак искат всичко с пари да стане, както Сити, най-вероярно до 1-2 сезона ще са претендент за титлата, така че никакво отпускане не трябва да допускаме. Следващият сезон може да се окаже по-трудна защитата на титлата ни отколкото си мислим, особено ако не накажат Ман Сити и така ще може Пеп да се развихри пак на ТП.

На Емтпихад сега е тихо откъм трансфери само защото чакат окончателното решение за наказанието си, в момента, в който го отменят, познайте какво ще следва, Пепа тръгва на пазар с голямата кошница. На Агуеро, Силва и Сане ще търсят класни заместници със сигурност, Фернандиньо и той одъртя, а Родри май е флопче. За това е добре да им поспрат мераците за нови класни покупки като им потвърдят наказанието.

Не поработят ли Шмелсарите по защита и вратат топ-4-тото място им е финала в следващата кампания.

Дет имаше една приказка "Там, където пасеш, аз вече съм ср*л". Поправете ме, ако е неточен цитата.

Гледали сме такъв ексайтинг Ливърпул, в края на кампаниите обаче за нас феновете оставаше горчилката от изпуснати шансове, а останалите фенове много ексайтнати от вълнуващата игра на Ливърпул.

А това, че събират мега качество за "от центъра напред" е явно и като нищо 2-ма от тези очертаващи се три-четири трансфера ще си изригнат като по книгите и познайте, кой ще го е яд и ше пише тук с почервеняла физиономия и изпъкнали вени на слепоочията.

Нема нужда да ми се правите сякаш това не сте го виждали вече и не познавате усещането. До тук се изпълнява добре познатия сценарии, но да свърши прозореца, та да си "отдъхнем" , че спестихме парите за следващото лято и така.

Те Челси с тоя пумпал Арислагайсалама на вратата, доста си проклеха съдбата за идните сезони. Докато са с него, аз по-скоро ще получа покана за леглото на Александра Прийович, отколкото те да станат шампиони.

В центъра на отбраната също са пумпал до пумпал. Насъбрали са ги няколко там здрави като бикове, но и със също толкова сиво вещество.

Е имат напредък от към качествени покупки и сега царят отбор. Знаем,.че отнема време и не става за един прозорец. Клоп да не спечели ШЛ или титлата веднага? Не казвам, че Челси ще го направи, но определено се опитват да трупат качество, а това с времето ще даде резултат.

За наша радост изтъкнахте вече техните минуси, но с още 2-3 правилни трансфера до 1-2 сезона могат да се борят за титлата. Надявам се ние да сме подготвим и да държим инициативата в наши ръце, но това да отписваме конкуренцията не мисля, че е правилно.

За какво да не ги отписваме Челси, за триумф във ВЛ ли? Както казах и горе - ако не се пипне триъгълника

Кепа

Зума/Датчанина Рюдигер

Просто си изпукай пуканките и се настани удобно за повторение на мача Пул-Норич 5:4 (когато Лалана издивя)

Нямат шанс с такива елементи за гръбнак в отбора да прокопсат повече от това да объркат сметките тук и там на тези, които буквално ще преследват 1вото място.

Не ги подценявам 'ич. Притесняват ме даже, за в бъдеще. Но засега по-скоро наблюдаваме нещо "гледано"

П.П.

С Палас не ги ли гледа?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...