Jump to content

Чужди трансфери - летен трансферен прозорец 2020

Recommended Posts

Ръководствата на Манчестър Юнайтед и Борусия (Дортмунд) са постигнали споразумение за правата върху Джейдън Санчо, твърди ексклузивно авторитетният The Independent.

От Вестфалия са се съгласили да намалят първоначалната трансферна сума на английския национал и да заложат по-голям процент бонус в бъдеще време.

Първоначално "жълто-черните" настояваха за 100 милиона паунда. "Червените дяволи" са успели да договорят твърдият транш да бъде в размер на 60 млн. паунда. Към него обаче ще бъдат добавени многомилионни бонуси. Някои от тях ще са и лесни за изпълнение, а други - не чак толкова.

• Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Бих платил, за да го видя - февруари, вторник вечер 2.5 часа преди полунощ, пороен дъжд и бръснещ вятър, нивата на Turf Moor, каталясал Меси преследван от Фил Бардсли, а секирата Бен Мий да го чака фр

Трябва да ви спрат пиенето тая вечер. :sarcastic:

Жената на Нети :997:

Ръководствата на Манчестър Юнайтед и Борусия (Дортмунд) са постигнали споразумение за правата върху Джейдън Санчо, твърди ексклузивно авторитетният The Independent.

От Вестфалия са се съгласили да намалят първоначалната трансферна сума на английския национал и да заложат по-голям процент бонус в бъдеще време.

Първоначално "жълто-черните" настояваха за 100 милиона паунда. "Червените дяволи" са успели да договорят твърдият транш да бъде в размер на 60 млн. паунда. Към него обаче ще бъдат добавени многомилионни бонуси. Някои от тях ще са и лесни за изпълнение, а други - не чак толкова.

Няма корона-криза при другите отбори. Ще се подсилят много стабилно и Челси, и Юнайтед (ако вземат Санчо). Аз все още се надявам и при нас да се пече нещо и да не лапаме мухите цяло лято, щото... Даже се надяват Санчо да е при нас, ама май ще си иде в Юнайтед.

.... ама тука идва веднага въпросът, ами какво правим с Гомез, ами какво правим с Матип, ами какво лравим с развитието на някой млад като Берг или Хувър, ама много пари за трети или четвърти избор.

А какво правим с Ливърпул когато Матип е контузен през 50% от времето? Или Гомес да кажем отново се контузи сериозно или не е във форма?

Пишат че Санчо ще взима 340к на седмица ако трансфера се случи.Не ми се мисли Рашфорд и останалите как ще приемат това.Ще изцедят и те манго от към заплатки

Пишат че Санчо ще взима 340к на седмица ако трансфера се случи.Не ми се мисли Рашфорд и останалите как ще приемат това.Ще изцедят и те манго от към заплатки

Нито Рашфорд е някаква супер звезда при тях, нито имат някой друг, който може да има претенции. Погба им е единствената голяма звезда, а той отдавна иска да се маха. Хари Главата ли може някакви претенции да има? :sarcastic: Де Геа вече ги лапа дебелите пари, пък с формата от последните си 2 сезона, по-скоро трябва да се скрие някъде и да не се показва - уж искат да го сменят още това лято.

Ще бъде силен трансфер за Манго. Санчо би трябвало да е доста по-добър от сегашните им крила - Рашфорд и Джеймс.

Нито Рашфорд е някаква супер звезда при тях

Не съм съгласен. Рашфорд им е една от звездите, освен това той със сигурност се има за такава. А и покрай тия благотворителни акции стана икона за феновете.

Ще бъде силен трансфер за Манго. Санчо би трябвало да е доста по-добър от сегашните им крила - Рашфорд и Джеймс.

Санчо ще ги подсили много, съгласен съм. Единствено Олето ще му спира развитието. Е, ако е некъв като Погба по характер може и сам да се спре :sarcastic:

<p>Санчо ако е това заплатата която казват от Германия то това го правело третия най-скъпо платен на Острова.Веднага след Де Хея и Ozil .

Яд ме е за този Санчо ,че няма да го вземем, ама ако такива пари би искал и от нас и аз нямаше да му ги дам.То това почти двойно на Салах/Мане.

То не е само Рашфорд.Голямото му братче Рахимчо като чуе че този взима повече и ще настръхне при камиларите и той.

Meanwhile, a personal agreement between Sancho and Manchester United have finally shaped, as according to the Bild, Sancho is set to earn €17.6 million per year on a contract that is set to run till summer of 2025.

That means the weekly wages of Jadon Sancho would be €338,000 before taxes. On the there hand, other clauses for bonuses are still unknown which might further add into the kitty of Sancho.

Обикновено футболистите се договорят за чиста заплата и данъците да ги поеме клубът и когато по медиите се върти този и онзи взима- 100, 200 к това е сумата след данъците. В случая това го коментирах, защото горе специално е удебелено 340 к преди данъци.

Аз пък мисля, че тия 100-200к дето ги коментират, са си баш преди данъците.

Ко говорите е хора. До ся сме живели в заблуда ли.И аз мисля,че чисто ги споменават като говорят в новините и т.н

Аз мисля, че се споменава бруто заплата, като всяка друга работа в Англия.

Дали ти се плаща на час, на ден, седмица или месец тук, по това което съм виждал винаги се коментират парите в бруто. Никой не седи да ти смята колко ще получаваш след данъци, осигуровки и подобни..

Футбола може да е различен заради сумите, но все пак..

Ако чистарката ти е 200K , то колко плаща клуба в удръжки за да получиш в джоба си 200 бонбона при 45% данък? Отговора е стряскащ - близо половин милион на седмица за Салах, примерно. Това не мисля, че е реалността.

Друг вариант е възнагражденията да се плащат на играчите като дивидент, върху когото работодателя ще плати 19% корпоративна такса. Това може би и се прави.

Но не го вярвам коментираните суми да са нетни.

Има го и момнета с това каква адженда се пробутва от медията или информатора упоменавайки ориентировъчните цифри около сделката в ход - да се покаже сделката като голяма или не чак толкова голяма.

И другия днес срещнах, че е подписал за 5г.

Ей ги в ВВС

https://www.bbc.com/sport/football/53672152?at_custom4=45CA7C4C-D74A-11EA-A40C-A90FFDA12A29&at_custom3=BBC+Sport&at_medium=custom7&at_custom1=%5Bpost+type%5D&at_campaign=64&at_custom2=facebook_page

-------

Мани го сайбърчето, той обича да гъделичка, ама не е злопаметен :)

На Запад винаги се говори в бруто, защото там има високи данъци и безброй дупки в данъчната система, за да спестиш данъци.

Докато в БГ говорим в нето защото то е винаги един и същи процент от брутото и няма толкова възможности да спестиш данъци (което ми напомня, че НАП има да ми връща пари, д'ги еа).

По повод нето и бруто в Англия се сетих Аршавин при траснфера си в Арсенал беше казал ,че като му казали каква заплата се договаря бил много доволен,После при вървите си чекове осъзнал, че нетото е по-малко от колкото е взимал в Зенит.

По някакъв спомен имам че 49% са за кралицата(кралството) от всички футболисти над определен праг заплата(данък богатсво ли е какво е там).Ако е така смятай какви пари са това.Хората живеещи в Англия може би са по запознати с тоя данък.

По повод нето и бруто в Англия се сетих Аршавин при траснфера си в Арсенал беше казал ,че като му казали каква заплата се договаря бил много доволен,После при вървите си чекове осъзнал, че нетото е по-малко от колкото е взимал в Зенит.

По някакъв спомен имам че 49% са за кралицата(кралството) от всички футболисти над определен праг заплата(данък богатсво ли е какво е там).Ако е така смятай какви пари са това.Хората живеещи в Англия може би са по запознати с тоя данък.

https://ibb.co/TwvtSTP

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...