Jump to content

Чужди трансфери - летен трансферен прозорец 2020

Recommended Posts

Е айде сега, в Англия досега не са играли само дърводелци, че Меси да е първия техничен, който да стъпи там. Фил Бардсли и Бен Мий само ще се въртят да търсят къде е топката докато Меси ги разминава като градински колчета.

Игуаин предупреди Меси: Не ходи в Англия, там защитниците са като гардероби!

https://www.sportlive.bg/worldfootball/england/iguain-predupredi-mesi-ne-hodi-v-anglija-tam-zashtitnicite-sa-kato-garderobi-1492375.html

• Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Бих платил, за да го видя - февруари, вторник вечер 2.5 часа преди полунощ, пороен дъжд и бръснещ вятър, нивата на Turf Moor, каталясал Меси преследван от Фил Бардсли, а секирата Бен Мий да го чака фр

Трябва да ви спрат пиенето тая вечер. :sarcastic:

Жената на Нети :997:

Manchester City will do everything possible to sign Leo Messi on a free, but various sources have told ESPN they would contemplate paying between €100-150m.

City are also open to including players such as Eric Garcia and Angelino in the deal.

Мисля, че няма нужда от превод, дори Боко и министърката на туризма ще го разберат, е айде за втората не съм сигурен.

Очакват да подпишат до седмица с Хавърц и Тиаго Силва също. Ще ги видим, то изведнъж като изсипеш едни пари за играчи, няма гаранция, че това веднага ще те върна на голямата сценa. Този филм го гледахме няколко лета главно с манго, ама надяват се хората, нека продължават да харчат мощно, да не им разваляме ентусиазма.

Харчат много пари отборите, които имат да догонват / с известни условности тук влизат и Сити/.Ние когато трябваше да догонваме също изхарчихме много пари.Сега такава необходимост няма, така че да броим кой от другите отбори колко пари е пръснал няма много смисъл.Пък и както спомена Невъра многото пари за трансфери невинаги са гаранция за успех.

Абе това е си е бизнес. Какво нямали сме да догонваме? Ако и Джеф Безос мислеше така, то Амазон нямаше да са водеща кампания.

Това, че другите се подсилват трябва да ти светне червената лампичка. А не да чакаш да се ос*реш през сезона и тогава да се сетиш, че е трябвало да не се скатаваш на трансферния прозорец.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Откъде знаеш,че Амазон се променят.Може да им върви добре с една схема от години.Ако почнат да се сриват,може и да променят нещо

Защото имат много иновации. Пуснаха сървъри, работят с изкуствен интелект и т.н. Не чакат само на доброто си име.

Дадох ги просто като пример, но всяка една от водещите компании инвестира в нови проекти за да може да са конкуретно способни. Защото в днешно време нещата са много динамични. А и футболните клубове са си компании и връзката е аналогична.

Откъде знаеш,че Амазон се променят.Може да им върви добре с една схема от години.Ако почнат да се сриват,може и да променят нещо

Баш Амазон се променят нон стоп :D Те започнаха като онлайн книжарница, сега са водещият доставчик на клауд услуги. Представи си ежедневните инвестиции и труд, които са правили, за да направят бекенда си толкова добър, че да почнат да го продават на други.

Паралелът с футбола е много добър. Барса и Реал бяха на върха в продължение на 9-10 години, но не си изхарчиха парите правилно и сега са втора цигулка в Европа.

Такива сравнения с фирми като Амазон са според мен неудачни.Red_Gerrard е дал пример с Барселона и Реал, които всъщност си похарчиха немалко пари, но без резултат.Та мисълта ми беше, че изхарчените пари за трансфери не ти гарантират абсолютно нищо, защото има огромно значение кой ги харчи и за какви играчи.Най-пресен пример за това са Манго, които последнте години похарчиха една камара пари без кой знае какъв резултат.И поради това няма какво да се взираме само в другите отбори и да храним нашето ръководство.Хората, които вземат решения в клуба знаят най-добре от какво има нужда отбора.

Освен ако собствениците не са решили да изцедят каквото могат от клуба на инерция и след това да си вдигнат чукалата, когато дойде спадът, като освен това и приберат някой и друг милиард отгоре.

Американците са хитри предприемачи, през 2024 спадът при нас ще е неизбежен, след като Клоп е категоричен, че тогава ще се оттегли в почивка, а дори говори и за пенсия.

Да прави сте че харченето на пари не винаги води до добри резултати и примери много...обаче... тук мисля че всички сте съгласни че Клоп, Едуардс и тн харчат доста правилно парите като цяло...така че е много по вероятно да си мислим че ако на тях им се даде шанс да изхарчат тия пари резултатите хич няма да са лоши. Няма бизнес, в който ако не инвестираш и не развиваш да не те изяде конкуренцията във времето...тва не е предишния строй...

Догонващите харчели. Ние не сме били догонващи сега и затова нямало нужда да се харчи. Идеята да се харчат разумно пари, е да не се превърнем веднага обратно в догонващи, а да си задържим лидерството.

За разлика (не толкова голяма, но я има) ние и Челси донякъде произвеждаме.

За мен една силна фигура, един добър бек ъп и двама юноши са достатъчни.

Това при сегашното положение, не навремето. Имаме изграден състав със собствен стил и ни трябват само няколко попълнения.

Друг е въпросът, че ако не харчим след такъв сезон, трябва да си зададем въпроса - защо.

До 5 октомври има време, ще видим.

Челси обаче почва да плаши. Единствено за тва, че Франк им е треньор съм спокоен, но ако вземат и Хаверц става сериозно.

Ами да не сме 2007 където Меси беше във вихъра си Барса мачкаше. Сега е на 33 и подобно на Роналдо вече е падащ тренд. Името и класата си я имат, но не е като преди 5-6 години.

Догонващите харчели. Ние не сме били догонващи сега и затова нямало нужда да се харчи. Идеята да се харчат разумно пари, е да не се превърнем веднага обратно в догонващи, а да си задържим лидерството.

Даде ама за тази цел не е нужно да се пръснат 200 милиона примерно, това имам предвид.Scarface правилно го е написал.

За мен една силна фигура, един добър бек ъп и двама юноши са достатъчни.

Това при сегашното положение, не навремето. Имаме изграден състав със собствен стил и ни трябват само няколко попълнения.

Иначе има спекулации, че Челси можели да продадат Канте, от когото се интересували Интер и ПСЖ.

Това, че Меси може да има проблеми в Англия, било то и на 33 е най-големият мит евър. Не сме 2007, вишата лига е различна от тогава.

Аз затова стискам палци да дойде честно казано. Да покаже какво и как. А и както казах - ако флопнат с него в редиците си, то вече няма да има накъде да бяга Гвардолата. И си заминава.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...