Jump to content

ШАМПИОНИ! 19-та отново е у дома си - там, където принадлежи!


Препоръчан пост

Айде честито и от мен. Нямам много време за писане, но пък ме учудва и, че тази тема има само 5 страници. Явно и вие като мен сте се израдвали зверски по-рано през сезона и сега просто маркираме официалното спечелване. Като всички останали и аз не смеех да кажа на глас, че я печелим преди да го потвърдим това точково, но мача на Челси със Сити го гледах с едно око докато стрелях лошите в една игра. Като стана два на един си налях бира(по принцип не пия) и изгледах последните 15 минути почти като бандата на Клоп.

Link to comment
Сподели другаде

Аз лично се радвах, но не беше зверски. Много размито стана всичко. Струпаха се разнородни фактори и както вече писах заприлича на ирландско кафе от кафе-машина - мирише на уиски, но няма алкохол, няма вкус на кафе, но пък има кофеин...

За мен голямото тръпнене беше 2013-2014-а. Тогава всеки кръг си правех снимка на екрана с класирането, след всеки мач четях жаден тук, но се подлизнахме лошо.

Направихме прекрасен сезон през миналата година, гарниран с ШЛ и пак останахме с мечтите за домашната титла.

Този сезон дръпнахме страшно много още по средата и правехме извънземен сезон и за капак светът спря...

Радвах се, гледах студиата по Скай нея нощ, интервютата ... Нося си фланелката с кеф и вчера на улицата един от другия край на света ми вика "Много готина фланелка, господине, много готина."

Ама не съм отишъл нейде да изпразня няколко чаши/халби, да пусна някоя друга сълза на публично място... А има къде - английски бар пълен с фланелки и автографи на Ливърпул, собственика е луд фен, като взехме купата на лигата 2011-а наду YNWA по уредбата и се пя в тази кръчма до откат ...

Много надълбоко му е бръкнал на някого този клуб. Да не може след 30 години чакане да се израдваш като хората, дори клубът, властите, мениджърът и целият свят да те критикува...

А бях си планирал отпуска за края на Май и началото на Юни с опция за евентуално изтегляне с идеята да отскоча за някой парад...

Link to comment
Сподели другаде

Ако им го махнат другото манго няма играя шампионска.Иначе цифрите горе не са нетни .Не са извадени продажбите на играчи.Ние реално сме продали за повече пари а сме купили за 8м

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Затворихме кръга къде се вика. Дано продължават радостните моменти за нашето семейство ! Догодина да опитаме да защитим и да скачаме в ШЛ. Но дори да не стане няма да се сърдим.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...