Jump to content

ШАМПИОНИ! 19-та отново е у дома си - там, където принадлежи!


Препоръчан пост

Има информация, да - парад засега няма. Струва ми се нормално в условията на тоя вирус, да не се говори за събитие, което ще изкара 1 милион човека на улицата.

 

Понякога си мисля, че 6 годишния ти син, пише през твоя профил.

Link to comment
Сподели другаде

Така е да, ей ще му спра интернета на малкия калпазанин

 

Сега сериозно по темата, независимо кога, парад ще има както обеща и внукът на Клоп от неговия телефон

 

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви, че ако отборът спечели титлата, клубът възнамерява да проведе шампионския парад на всяка цена.

"Феновете на Ливърпул чакат титла от първенството от 30 години. Разбира се, сега не е идеална ситуация за триумф във Висшата лига, но е чудесно, че можем да станем шампиони. Тъжно е, че няма да можем да отпразнуваме спечелването на титлата така, както искаме. Аз също не бих искал да празнувам сам на стадиона, а след това да се прибера и да пия бира или чаша вода. Независимо от това, основното е, че ще имаме титлата.

Ще дойде денят, когато всичко ще бъде както преди. Няма значение дали ще е в средата на следващия сезон, така или иначе ще организираме шампионски парад. Кой ще ни спре? Трофеят пак ще ни принадлежи, все пак ще имаме право да се возим с него из улиците на града. Някой да мисли, че сме луди? Страхотно, не ме интересува", заяви Юрген Клоп пред Sky Sports.

 

Тънкото поредно заяждане на уважемия колега ме накара да поразровя в нега и това е последната информация от преди две седмици:

 

According to the Daily Mail, talks between Premier League clubs and the British government have been positive, suggesting that an official parade may be possible mid-September
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...