Jump to content

Recommended Posts

И това според теб е геройство ли? С потенцияла, който имат ситите, могат и за още 1-2 купи да играят, но ШЛ през крив макарон за Пепчо...

Геройство не, но е достойно за уважение. През сезон 18-19 спокойно можеше да пусне децата, предвид бруталната битка в първенството, но не го направи.

• Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ние да си лапаме ВЛ и ШЛ, пък нека тази я оставим за ББ и Арсенал. :D

Liverpool play a seventh Premier League team in our last eight FA Cup draws, with 4 of those 8 being Man United, Chelsea and Everton.   Man City draw Cheltenham, after drawing Rotherham, Newport, Swan

Перфектен жребий. Имаме възможността да ги унижим 2 пъти в рамките на 10тина дни. Те са ужасни на олд трафорд тоя сезон, така че още едно предимство. Преките конкуренти трябва да се мачкат, ако все па

Кими,

какви деца бе братче, те имат играчи за 2+ равностойни отбора! За всяка позиция имат по 2 равностойни, че на някои и по 3....децата да пуска ... :ppp6:

• 3 weeks later...

Хубав гол на Харито с глава за 4:4 но после изядоха и пети карамел.

6a2107085c28b21ddc25f44a7a0ebc65o2.jpg

Браво на градските за старанието им, късмет при жребия утре,

но когато ни гостуват след 10 дни да си погледнат историята им тук.

• 1 month later...

Ура, манафите изпуснаха и този трофей,  но млъкни, сърце  🙂 

Пожелавам успехи на Бренди и занапред.

Полуфиналите на 17/18 април

Leicester -  Southampton

Chelsea   -  Manchester City

• 4 weeks later...

Челси ги отписахме в началото на сезона, но с финал за ФА и с голям шанс да спечелят трофея и 1/2 финал на ШЛ, където срещу този Реал има голяма вероятност да стигнат и там финал.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Малко е смешно да се подиграваме на Сити, че са отпаднали от една купа при положение, че ние занулихме тотално сезона и треперим дали ще влезем в Топ4.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Абсолютно! Започнахме сезона с очакване да дублиране титлата и да стигнем максимално далеч в ШЛ. След НГ, вече беше ясно че за титла няма как да се преборим и ни остана само ШЛ, сега като отпаднахме и там се борим за място 4ката. А Сити в най-лошият случай ще са с титла и купата на лигата.

9 minutes ago, Dacheff said:

Купата на лигата доколкото знам още не са я спечелили или изиграха финала? 

Следващата неделя е финала.

16 minutes ago, Stojkica said:

Следващата неделя е финала.

Тоест това не е вярно, докато не бият Тотнъм:

6 hours ago, Stivi_G said:

А Сити в най-лошият случай ще са с титла и купата на лигата.

Аз пък си се кефя, че Сити отпадат. Изливат маса пари всяка година, в Туитър феновете им изключително надменно говорят за квадрупъли всеки сезон и се опитват супер изкуствено дс създават beef с нас. Така че ще си се кефя. Колкото и да са ми неприятни ПСЖ, предпочитам да отстранят Сити и от ШЛ. 

Аз пък си се кефя, че Сити отпадат. Изливат маса пари всяка година, в Туитър феновете им изключително надменно говорят за квадрупъли всеки сезон и се опитват супер изкуствено дс създават beef с нас. Така че ще си се кефя. Колкото и да са ми неприятни ПСЖ, предпочитам да отстранят Сити и от ШЛ. 
То и аз съм на същото мнение!

П.П. Адаш, аз от теб разбрах, че те имали и фенове sarcastic.gif

8 hours ago, Stivi_G said:

То и аз съм на същото мнение!

П.П. Адаш, аз от теб разбрах, че те имали и фенове sarcastic.gif

Е в болшинството си са някакви тийнове вероятно, дето са били от Челси до преди няколко години. 

:Лестър с първи финал от над 50 години след победа над светците с 1:0 в мач, в който за пръв път имаше хора по трибуните през тази година след като имаше 4 хил. души на Уембли - само жители на квартал Брент, в който се намира стадиона и работници от Националата Здравна Служба, но без феноее на 2-та отбора. Това беше 1-вият от 3-те тестови мача, които ще се изиграят пред публика. Следващият е финалът за Карабао следващата седмица, който ще се изиграе пред 8 хил, а последният е финалът за ФА на който се планира да има 21 хил.