Jump to content

Висша Лига 2020/21

Recommended Posts

Могат ама не искат, далеч по-важно е да накарат хората да се страхуват от невидимото, да бъдат лесни за контролиране и манипулиране. Всеки гледа какво става в богатите и развити страни, които са част от управлението на световния ред, никой не се интересува какво става в България или Сърбия примерно. Тук празни стадиони какъв отзвук ще имат по света, какъвто имат и сега почти пълни в дербитата - никакъв, все едно сме на Марс.

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Абе Клоп бая ни поразглези. Преди не толкова много години назад във времето дербита като срещу Челси и Арснал ги посрещахме със свито сърце и загубата нямаше да се приеме като нещо необичайно. Точка

И на мен ми беше жал, докато не се подсетих как заедно с Тери и Дрогба гонеха треньорите, които не им бяха симпатични. Как направиха за смях Вияш Боаш и после Лампард каза с усмивка в интервю, че "явн

Ами това е да се опитваш да лапаш лъжица твърде голяма за твоята уста. В треньорската професия не можеш да прескачаш нива. Артета и той е клетник, ама днес му върза и се измъква временно от пързалката

Posted Images

Някой забеляза ли, че след изиграните до момента мачове (2 непълни кръга), все още няма равенство. Само победи и загуби до момента.

You'll Never Walk Alone!

Четох някъде, че мача ни с Арсенал в понеделник е изместен с 15 минути по-рано заради работното време на кръчмите, което било до 22,00 часа местно време.Начи в кръчмите ковиди нема, ама на стадионите има.Даже си мисля,че на стадионите върлуват ковиди-канибали, които ядат хора.

айде дано клетниците на Оле да ни поднесат още една приятна изненада....такъв смахнат отбор са, че вече трета година не смея да си взема нито един играч от Ман. Юнайтед във Фентазито.... :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :suicide:

Четох някъде, че мача ни с Арсенал в понеделник е изместен с 15 минути по-рано заради работното време на кръчмите, което било до 22,00 часа местно време.Начи в кръчмите ковиди нема, ама на стадионите има.Даже си мисля,че на стадионите върлуват ковиди-канибали, които ядат хора.

Така и ковида върлува само до 22:00 часа :sarcastic:

Много добри включвания на ВАР за момента. Работи точно така, както трябва. Само малко пресилиха картона за симулация, нямаше нужда от него, но решенята за дузпата и при засадата бяха правилни.