Jump to content

Висша Лига 2020/21

Recommended Posts

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Абе Клоп бая ни поразглези. Преди не толкова много години назад във времето дербита като срещу Челси и Арснал ги посрещахме със свито сърце и загубата нямаше да се приеме като нещо необичайно. Точка

И на мен ми беше жал, докато не се подсетих как заедно с Тери и Дрогба гонеха треньорите, които не им бяха симпатични. Как направиха за смях Вияш Боаш и после Лампард каза с усмивка в интервю, че "явн

Ами това е да се опитваш да лапаш лъжица твърде голяма за твоята уста. В треньорската професия не можеш да прескачаш нива. Артета и той е клетник, ама днес му върза и се измъква временно от пързалката

Posted Images

На головата позиция се оказа защитник :( и не му стигна кураж и вяра.

По-насетне се надявам да имат и други положения и да вкарат.

Ей това се казват успешни смени, особено втората - маха млад бритиш, пуска опитен свеж испанец и след 3 мин Пет биде наказан :)

А първата смяна е младеж, купен точно от Сити през януари.

Дерзайте Leeds-United.png

Прави много глупости като Кепа, в доста важни мачове заради простотии ги е провалял, иначе рефлексът и играта му с крака са топ.

Ако си повярват Лийдс, тоя мач могат да го вземат.

Лийдс натиска ,Ман Сити на контра се мъчат.Не е само защита проблема.Анти менталити монистър са .Пепо тактиката започва на заприличва на Мърмориньо.С една тактика иска две декади да играе все да се получава.Да вземе измисли нещо ново

Браво на Лийдс, корави копелета излязоха :doubleup: Аз не им вярвах, но днес ме опровергаха, за което съм щастлив и си посипвам главата с пепел :yes: А, Пепо... вярвам, че след този сезон си пътува / а, дали няма да е преди края...? /!

След края на мача маестрото почти плачеше от радост.

Когато се ръкуваха с Пет и Биелса дори го прегърна бащински имам чувството че му казва

"Само с много пари не става, трябва работа, работа, работа. Трябва още чувал сол да изядеш"

Мача ме изкефи като фен на Биелса и Лийдс. По този случай черпя виртуално всички колеги :)

Macallan_Linley_Whiskey_case-thumb-450x227.jpg

Да не казвам голяма дума, ама МС ще се борят повече за 2/3 място от коллото за титлата. Очаквах да направят сезон подобен на миналият. Сега остава и ние да си вземем мача. Имам чувството, че ако ги бием в директният мач след няколко кръга, то Гуардиола може още тогава да си тръгне.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Плашат МЮ, Арсенал, Тотнъм, Челси а вече и МС за топ 4. Лестър също за сега са стабилни. Както казах (дано съм прав) интригата ще е за разпределението на местата от 2-7.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

А бе, ако бият в мача след две седмици, в който са домакини друго ще си говорим.

Първо, че те ще се надъхат, второ, че рсно пуснеш ли кръв, другите ти губят страха. Далеч съм от мисълта, че ще са шампиони, ама татко Карло направи доста приличен отбор.