Jump to content

Висша Лига 2020/21

Recommended Posts

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

И на мен ми беше жал, докато не се подсетих как заедно с Тери и Дрогба гонеха треньорите, които не им бяха симпатични. Как направиха за смях Вияш Боаш и после Лампард каза с усмивка в интервю, че "явн

Абе Клоп бая ни поразглези. Преди не толкова много години назад във времето дербита като срещу Челси и Арснал ги посрещахме със свито сърце и загубата нямаше да се приеме като нещо необичайно. Точка

Ами това е да се опитваш да лапаш лъжица твърде голяма за твоята уста. В треньорската професия не можеш да прескачаш нива. Артета и той е клетник, ама днес му върза и се измъква временно от пързалката

Posted Images

Не знаех къде да питам и пиша тук някой има ли актуална таблица със заплатите на отбора.

https://www.spotrac.com/epl/payroll/

На 5-то място сме по заплати за новия сезон на този етап поне. ..Няма пари .. :ppp6:

Оня линк беше цитирал Сън, изтрих го.

https://financialfoo...finances-wages/

Общо взето ще продължаваме да сме си в топ3. Има шанс двата манчестърски да се откъснат обаче след това лято, ако привлекат тия, които са замислили.

Не знам кое е вярно от двете, но разликата в посочените данни е много голяма - едните казват 87,9 мил, а другите дават 264 мил. Обаче, не ми се вярва да даваме повече заплати от Сити и Чукотка...

Официално бяхме пред Сити преди 1-2 години, тук се дискутираше даже. Неофициално, кой може да знае?

Челси, това майтап ли е? Те направиха Вернер най-скъпоплатеният си играч, който обаче ще взима по-малко от нашето топ3 - Салах, ВВД, Фирмино.

Като им кажа на мои приятели, фенове на Челска, как тук се пише за фк Челси, се усмихват. Тук във форума витае някакъв мит за Челси, сякаш е 2004-та година.

Като им кажа на мои приятели, фенове на Челска, как тук се пише за фк Челси, се усмихват. Тук във форума витае някакъв мит за Челси, сякаш е 2004-та година.

Не мога да се съглася с теб,всички знаем, че ти нямаш приятели :)

най-после вчера е подписал нов договор да 30.06.2021

Освен, че ги вкара в ПЛ след 16 год суша, оглавява и за цялата им история това

EhoA7GUX0AATPQL.jpg

Сега гледам състава на Фулъм и общо от титулярите и резервите изброих към 8 играча, които изпаднаха преди 2 сезона. Тоя Денис Одой беше сред най-слабите защитници в дивизията тогава, съмнявам се да е вдигнал много нивото. Изглежда ми, че пак ще изпаднат безславно и тази година.

Двата нови члена на ПЛ бяха разбити с по 3:0 от учасниците в Лига Европа,

а баш шампиона на Острова и света допусна три гола от другия новобранец :)