Jump to content

Висша Лига 2020/21

Recommended Posts

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

И на мен ми беше жал, докато не се подсетих как заедно с Тери и Дрогба гонеха треньорите, които не им бяха симпатични. Как направиха за смях Вияш Боаш и после Лампард каза с усмивка в интервю, че "явн

Абе Клоп бая ни поразглези. Преди не толкова много години назад във времето дербита като срещу Челси и Арснал ги посрещахме със свито сърце и загубата нямаше да се приеме като нещо необичайно. Точка

Ами това е да се опитваш да лапаш лъжица твърде голяма за твоята уста. В треньорската професия не можеш да прескачаш нива. Артета и той е клетник, ама днес му върза и се измъква временно от пързалката

Posted Images

Някой гледа ли Арсенал - Вълците? Преди 5 мин. го пускам и гледам Хименес лежи и не мърда...? Сега го изнасят с носилка! Какво стана, защо е така?

Не дават никакво повторение...

Моуриньо и ученикът му какво друго да направят освен 0:0, би казах ебахти тъпият мач, Тотнъм преди играеха зрелищно, а сега малко по малко се превръщат в Челси на Моуриньо.

Вълчетата поведоха и дано не свършат като светците! :yes:

Ха-ха-ха, докато го напиша и ... се осраха! :ppp6:

Специално за манго, ако ще и с 5:0 да падат, трябва да се мълчи докато не свърши мача. Така е от 99-та насам.

Гледай го Артета, какво лъжливо самовлюбено лайно е:

Мениджърът на Арсенал Микел Артета заяви, че няма оправдание за загубата 1:2 от Уулвърхемптън у дома в неделя вечер.

"Те два пъти стреляха към вратата и двата пъти вкараха. През втората част опитахме да отвърнем на нещата, имахме добри шансове, но не сполучихме. Аз отговарям за отбора и затова да реализира повече попадения. Нямаме оправдания, трябва да бъдем по-добри", заяви испанският специалист.

А, статистиката от мача е такава: УДАРИ - А: 13/2 У: 11/5 :c055: :c055:

:c055:

Поредното ВАР представление снощи в ущърб на Вила. Тези засади са наистина дразнещи, независимо дали са срещу твоя отбор или противниковия. Поне на мен не ми пука, футбола губи от това.

Астън Вила и Нюкасъл може да бъде отменен. Имало 4 положителни ПЦР-а и свраките молят мача да бъде отменен. Едни ще пускат фенове, други ще им отменят мачовете...

Астън Вила и Нюкасъл може да бъде отменен. Имало 4 положителни ПЦР-а и свраките молят мача да бъде отменен. Едни ще пускат фенове, други ще им отменят мачовете...

Отложиха го - 5-ма играчи и 2-ма от щаба им са положителни.

Мойс стоварва мощен чук върху главите на клетниците от Вила.

Трябва да са доволни при положение, че в момента трябваше да играят в Чемпиъншип.

Аз очаквам след Коледа, Астън Вила да бъдат разкрити...все още нямам оправдание за онзи мач с тях....ето програмата им между 26-ти Декември и 16-ти Януари: домакинство на Палас, гости на Челси и гости на Юнайтед, на 9-ти Януари сме с тях за ФА къп, а след това домакини на Шпорите и домакини на Карамелите....така, че нека си почиват, за да събират сили за големия пердах в края на тази и началото на следващата година :)

Аз очаквам след Коледа, Астън Вила да бъдат разкрити...все още нямам оправдание за онзи мач с тях....ето програмата им между 26-ти Декември и 16-ти Януари: домакинство на Палас, гости на Челси и гости на Юнайтед, на 9-ти Януари сме с тях за ФА къп, а след това домакини на Шпорите и домакини на Карамелите....така, че нека си почиват, за да събират сили за големия пердах в края на тази и началото на следващата година :)

Аз няма да им се разсърдя, ако спънат някой измежду челси или кокошкити. Хиксове с тия тимчета ще ми дойдат дюшеш. И на нашите момчета де :)

Това, което исках да кажа, трябваше да е като продължение на мнението над моето, а именно, че местото им е в Чемпиъншип, в град Бирмингам има само един отбор и той носи името на града си.