Jump to content

Висша Лига 2020/21

Recommended Posts

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Абе Клоп бая ни поразглези. Преди не толкова много години назад във времето дербита като срещу Челси и Арснал ги посрещахме със свито сърце и загубата нямаше да се приеме като нещо необичайно. Точка

И на мен ми беше жал, докато не се подсетих как заедно с Тери и Дрогба гонеха треньорите, които не им бяха симпатични. Как направиха за смях Вияш Боаш и после Лампард каза с усмивка в интервю, че "явн

Ами това е да се опитваш да лапаш лъжица твърде голяма за твоята уста. В треньорската професия не можеш да прескачаш нива. Артета и той е клетник, ама днес му върза и се измъква временно от пързалката

Posted Images

Според мен и Лампард прави животът на Вернер труден. Купуваш нападател за сума ти пари и го играеш на крилото вече 3-4 месеца, а пускаш Ейбрахам на негово място.

Докато не го видя аз на върха на атаката им за няколко мача, няма да правя заключения.

Ебаси късметлийския гол.

Фет Франк като нищо ще го уволнят преди Артета.

И аз прогнозирам кога - към 20-21 март, 3-4 дни след като са отпаднали от Атлетико Мадрид,

преди паузата от 2 седмици за националните отбори и ....

точно след мача им на Анфийлд !

И аз прогнозирам кога - към 20-21 март, 3-4 дни след като са отпаднали от Атлетико Мадрид,

преди паузата от 2 седмици за националните отбори и ....

точно след мача им на Анфийлд !

Не мисля че толкова дълго ще издържи, чакат го мачове с Вила, Сити и Лестър. Може още след нова година да е пътник.

Голям пед*рас тоя Жоржиньо. Скъса ме за 300 лева заради още по-пед*раските си дузпи. Още чакам кога ще им забранят да бият такива ********* дузпи, заедно с ония мангал.

Ей затова уважавам начинът, по-който наш Салах ги бие. Без женски номера преди да я бие, без да се спира, къса мрежата и това е.

Сори за грубият език, малко съм афектиран.

Те не могат да осъзнаят какъв чутовен подвик са направили, с футболисти анонимници, но като нищо можеше да се стигне до 3:3.

Вече ми се привиждат "двете с 👑" качени на парадния автобус през месец юни.

Боже, спаси ни само от корана вирус!

Феновете на Арсенал летят в облаците. Не осъзнават, че биха с дузпа, пряк свободен и гол, който Сака би вкарал веднъж от 1000 опита.

По-скоро Челси бяха трагични, отколкото Арсенал велики. Но както и да е. Нека се самозалъгват. Учителят ще надвие ученикът след седмица.

Браво на момчетата и браво на Артета. Тотално надиграхме един от силните отбори в първенството

Къде е тази тотална доминация? Някой да ми обясни.

Феновете на Арсенал летят в облаците. Не осъзнават, че биха с дузпа, пряк свободен и гол, който Сака би вкарал веднъж от 1000 опита.

По-скоро Челси бяха трагични, отколкото Арсенал велики. Но както и да е. Нека се самозалъгват. Учителят ще надвие ученикът след седмица.

Къде е тази тотална доминация? Някой да ми обясни.

Мойка, днес на терена имаше само един отбор.Това беше най-малкото с което сините се разминаха.

От утре може пак да навържат 5 мача без гол, но днес бяха неудържими

‘We fought second half, the people that came on added speed, energy, intensity into our game, but that should be a given from the start.’

Asked why that was not the case, he continued: ‘I don’t know. That’s one for the players. I’ll take responsibility on the outside, but the players have to take the responsibility.

Това е казал Лампард след мача. Ето и разликата между него и Джерард. Единият намира вината в себе си, другият вини футболистите.

На Лапард му върза, че Челси бяха в тегава ситуация, и че извади мега добрите играчи от юношите и някакси се класира за европейски футбол.....тва ако беше кой и да е друг треньор, а не треньор със статут на легенда за този отбор - си беше аут гаранция....за мен Франки е пишман треньор.....Родъръм, най-много Екзитър или Нотс Каунти.....

Просто му беще прекалено рано на Лампард да поеме такава голяма лъжица като Челси. То и Артета е fraud и си личи, че работата му при Пеп е била да реди конуси, но това е друга тема. Лампард имаше един сезон като треньор преди да поеме Челси, което е крайно недостатъчно. Единици са в световния футбол хората, които са поемали големи отбори директно и са постигали резултати. В момета само за Пеп и Зидан се сещам, но и двамата са прекарали години като треньори на дубълите или децата, съответно в Барса и Реал. За мен и Лампард, и Артета са смешници и нито един от двата отбора няма да го бъде с тях.

Много ми е странна ситуацията с Шефилд. По статистика са сигурно най-лошият отбор в историята на ВЛ до момена със само 2 точки от 15 мача, но почти всички загуби им са с гол разлика само. Не са като Дарби или Съндърланд от 2005, дето ги смазваха всеки мач с по 3-4 гола разлика...

Кройф и Бекенбауер се считат за успешни треньори и са скочили директно в дълбоките води. Единия тръгва от Аякс и после Барса, другия директно поема Германия. Сигурно има и други, но поне аз не се сещам сега.

Той миналият сезон по Коледа е имал с 4 точки повече без 200 милиона за трансфери. Никой не му е виновен.

То въпросът е колко от тези играчи е искал и колко са му натресени. Че имам чувсатвото, че Хаверц и Вернер хич не ги е искал, а сега трябва да играе с тях и докато им намери място мина бая време и загубиха бая точки.