Jump to content

Висша Лига 2020/21

Recommended Posts

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Абе Клоп бая ни поразглези. Преди не толкова много години назад във времето дербита като срещу Челси и Арснал ги посрещахме със свито сърце и загубата нямаше да се приеме като нещо необичайно. Точка

И на мен ми беше жал, докато не се подсетих как заедно с Тери и Дрогба гонеха треньорите, които не им бяха симпатични. Как направиха за смях Вияш Боаш и после Лампард каза с усмивка в интервю, че "явн

Ами това е да се опитваш да лапаш лъжица твърде голяма за твоята уста. В треньорската професия не можеш да прескачаш нива. Артета и той е клетник, ама днес му върза и се измъква временно от пързалката

Posted Images

Аз викам да го откажем ние от всичко...... тотална доминация във ВЛ и дано се паднем някъде на 1/4 финал или 1/2 финал с тях да им разбием системата и Пеп да запомни с добро хер Клоп :)

Вернер говори за това,защо е избрал Челси пред Ливърпул

Казва,че е заради стилът на игра :)

Аз,казвам заради стилът на писане на първата цифра в плика със заплатата.

Негова воля

https://www.sportal....php?news=862919

И аз като Вернер тръгнах по Англия заради облаците и английския чай. Паундите не бяха фактор.

Иначе погледни реалистично -

Лондон срещу Ливърпул

Много пари срещу "некви" пари

Титулярно място срещу ако един от тризъбеца го блъсне влак - тогава.

Мисля, че и аз и ти бихме отишли в Челсито. Прагматичност, байка.

Спомням си едно интервю на Сколари, когато пое Челси. Каза си го мъжката "Дойдох в Челси, заради парите". Кратко и ясно. Без такива глупости, каквито ги говореше Яя Туре на времето: "Идвам в МС, заради успехите, отличията и традициите". Какви успехи и традиции имаха те тогава, преди 10-12 години?!?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

То Вернер нищо не е избирал, защото ние не го избрахме. Причината е, че не искаме да имаме скъпи играчи и недоволни звезди на пейката като другите богати отбори, не можем да си го позволим.

За мен лично най-голямата грешка на ФСГ обаче беше това, че не натиснаха за Пулишич, освен че е техен сънародник, е страшен играч с огромно бъдеще, а е още само на 21. Изумително е, че не се пробваха за него, Челси си го взе много изгодно за около 50 млн, а сега струва над 100 млн.

А при първия гол на Евъртън нямаше ли нарушение срещу защитника?

Нарушение незнам дали имаше ама оня рошавия Калвърт Люин ми се стори в засада.Пък и линийки не пуснаха после.

Локото се защитава по-добре от тея УБА :sarcastic:

Хич не ги виждам да останат в лигата, вече даже не изглеждат онзи гнусен затворен отбор, който трудно пробиваш.

Е как да чертая линии, след като тоя от УБА игра последен с топката.

нали там инаше някакво правило, ако е последен и влияе на ситуацията, щото пича си повлия - вкара гол с пета след като бе с положение на засада....