Jump to content

Висша Лига 2020/21

Recommended Posts

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Абе Клоп бая ни поразглези. Преди не толкова много години назад във времето дербита като срещу Челси и Арснал ги посрещахме със свито сърце и загубата нямаше да се приеме като нещо необичайно. Точка

И на мен ми беше жал, докато не се подсетих как заедно с Тери и Дрогба гонеха треньорите, които не им бяха симпатични. Как направиха за смях Вияш Боаш и после Лампард каза с усмивка в интервю, че "явн

Ами това е да се опитваш да лапаш лъжица твърде голяма за твоята уста. В треньорската професия не можеш да прескачаш нива. Артета и той е клетник, ама днес му върза и се измъква временно от пързалката

Posted Images

Аз пък се подсетих как на гостуването на Анфийлд се държа като Гонзо с Клоп край тъч линията, псуваше и каза да не се надуваме. Това ми стига да не го съжалявам :D

п.п. Спрягат го иначе за Селтик, ама и там няма да му е леко, Джерард вече е труден за стигане.

Не съм убеден кой от двамата беше по-добър.

You'll Never Walk Alone!

Това как точно се премерва? Ясно, че Матип е по-добър футболист от Бодуров. Но при двама равнойстойни футболисти как се мери кой е по-добър.

Това казах и аз. Факта, че Джерард е наше момче, не означава, че трябва да пренебрегваме другите. Футболиста Лампард си беше играч.

You'll Never Walk Alone!

Лампард игра редом до едни от най-добрите футболисти в света по онова време, докато Джерард почти сам насеше на гърба си Ливърпул. Изводът е лесен кой е бил по-добрият футболист, поне за мен.

Колло мача на Челси са взети благодарение на Лампард? Защото тези на Джерард са десетки. Както каза и Невъра, Франки беше заобиколен с едни от най-добрите играчи за времето си, докато Стиви в повечето случаи беше единствен като класа с изключение на 2-3 по същото време.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

ШЛ 2005 я спечели той, нямаше друга класа тогава, целият сезон си беше чудо, с какви играчи само взехме ШЛ не е истина като се замисли човек.. Следващите години до появявата на Торес пак беше единак.С Торес бяха добър тандем, но пак като отбор бяхме далече от Челси и все пак в някои сезони успявахме да се борим с тях доста успешно.

Като му се контузи Ван Дайк и и от почти сигурна титла, сега се говори за задържане на Топ 4.

Това стана не с контузията на Ван Дайк, а чак когато се контузиха И Гомес, И Матип. Тези двамата ако бяха здрави, сега положението щеше да е далеч по-добро.

Роджърс върши много добра работа в Лестър, няма какво да говорим. Играят добър футбол, без да пръскат големи пари.

Верно е, че се провали в края на миналият сезон, но все пак по едно и също време им липсваха - Перейра, Суюнчу, Мадисън, Чилуел. И то за целият период на доиграването. Хич не е за подценяване това, защото все основни играчи им липсваха.

Преди него Лестър бяха едни от най-скучните отбори в лигата с Пюел начело. И не бяха нещо кой знае какво като сила.

Даже в момента смятам, че са по-добри от шампионският им сезон.

Всичко това не означава, че някога искам отново да гледам Брендо начело на Ливърпул, но има добри качества като мениджър.

Арсенал мега жалкарите...отпаднаха за ФА от Саутхемптън...сега играят за ВЛ и им вкараха пак в 3тата минута...

И малкия мангал и него го бутат съдиите. Пък и торбаланите не си дават много зор.

Направо с 200 ги бутат.

Оня завалията коментаторът от Скай навремето 2010г го отнесе, заради тая конска опашка негодна на тъча.

Драгоев явно освен слаб коментатор е и сляп. Сигурна засада било, то се вижда, че го покрива по очертанията на тревата, ама кьорсума бил сигурен, нямало нужда даже да се разглежда.

На Нюкасъл и светците всички им шият по 2-3 гола където ги хванат само ние не можем. Все повече като гледам тези отбори срещу които загубихме точки, все по бесен ставам...

Ами то си е за ядосване. Играхме срещу тях все едно се борим за оцеляване, а не за защита на титлата. Още не е късно да се събудим, но и конкуренцията набира скорост и ще е много трудно за напред.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk