Jump to content

Висша Лига 2020/21

Recommended Posts

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

И на мен ми беше жал, докато не се подсетих как заедно с Тери и Дрогба гонеха треньорите, които не им бяха симпатични. Как направиха за смях Вияш Боаш и после Лампард каза с усмивка в интервю, че "явн

Абе Клоп бая ни поразглези. Преди не толкова много години назад във времето дербита като срещу Челси и Арснал ги посрещахме със свито сърце и загубата нямаше да се приеме като нещо необичайно. Точка

Ами това е да се опитваш да лапаш лъжица твърде голяма за твоята уста. В треньорската професия не можеш да прескачаш нива. Артета и той е клетник, ама днес му върза и се измъква временно от пързалката

Posted Images

Те и от Фулъм така паднаха, имат проблеми да си взимат такива домакинства. По нищп не излеждаше, че ще загубят след първото, ама така е във футбола, не винаги по-добрият побеждава.

Този кръг си беше добър за нас. Ние си спечелихме мача, а почти всички около нас загубиха точки. Единствено, ако и Сити бяха се издънили, щеше да е перфектно, но и това ще стане.

Тоя пудел (треньора на манчо), призовал футболистите си да изразяват открито несъгласието си със съдиите ,когато "несправедливо отсъждат във вреда на манчо." WTF?

Ко???

Значи, на нас в продължение на месеци, всеки мач ни убиват от грешни отсъждания,при което нашият Тренер бива грижливо подсещан да не се обажда много много, щото ще го накажат ....а тва "ако "с бебешко лице -в прав текст казва на маймуните си: разправяйте се със съдиите, когато отсъждат с/у вас.

Е мама му.............,нерви и здраве не ни останаха от тоя двоен стандарт...

Хубавото е, че са толкоз слаби, че дори с тези аванти пак не им е сигурно топ4, акакво остава да са реален претендент за титлата. А този съдийски "толеранс" Дъвката, щеше да е с поне 7-8 точки напред от сегашната им позиция.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Тоя Пепе се спъна 3 пъти в топката и вкара гол. :sarcastic:

На Улвс им трябва някой като Рафата. С тия пари, които харчат, ще ги направи претендент за топ 6.

Ползвам едно приложение на тела Soccerstand на което гледам резултати и подобни, преди на него имаше възможност веднага след гол да видиш клипче с гола, или примерно за червен картон...качваха клип една две минути след ситуацията. Обаче вече тая опция я няма. Някой има ли идея за нещо подобно къде може да се гледа?

Опа, Топчетата пак са отворили цирка. :sarcastic:

Веднага отивам да чета форума им и ще чакам с интерес интервютата по AFTV. :997:

Ползвам едно приложение на тела Soccerstand на което гледам резултати и подобни, преди на него имаше възможност веднага след гол да видиш клипче с гола, или примерно за червен картон...качваха клип една две минути след ситуацията. Обаче вече тая опция я няма. Някой има ли идея за нещо подобно къде може да се гледа?

Преди използвах SoffaScore итам малко след головете веднага качваха клипчета със ситуацията.

Ама вълчетата и те пълна скръб! С 2-ма човека повече на терена и им треперят краката! За малко нещастниците на Артета да изравнят няколко минути преди края. :ppp6:

Аз отбор, който да се самосаботира като Арсенал не съм виждал. :sarcastic: :ppp6:

И аз съм го мислил това. Неслучайно се водят идиотите на Европа. Мислех си че е заради феновете им, сред които особено в Бг има такива които са родом от места където, кръвосмешението се толелира с данъчни облекчения, но май не е само заради това. Имат си неква харизма, отвътре им идва. Такъв дебил не можеш да станеш, такъв се раждаш.

Аз съм с приложение на тела Forza и съм доста доволен. Има всичко, което трябва, като програма, класиране, предстоящи мачове, напомняния и известия. Има клипове на голове и по-важни неща. Ако искаш го пробвай, може да ти хареса.

"Съдията еба майката на мача супер грозно, лайнар. Нашите си бяха идеални, но няма как след такова рязане да не излязат объркани второто."

Ето го доказателството ве и това не е нашият любим анимационен герой Кошчелни, тва е некав друг олигос от техните. Тези са за освидетелстване. До един.

• Dacheff unpinned this topic