Jump to content

Висша Лига 2020/21

Recommended Posts

Чета червен картон на някакъв Янковиц. Пускам диема и връщам да видя фала, като очаквам някакъв сръбски главорез, а то се оказа някакво копие на Айоби, черен с дредове и тъпа физиономия :sarcastic:/>. Имаше си червен.

Хаха, и аз така си помислих. А тоя даже е швейцарец.

Смятай, сърбин опънал черна перла в Швейцария

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

И на мен ми беше жал, докато не се подсетих как заедно с Тери и Дрогба гонеха треньорите, които не им бяха симпатични. Как направиха за смях Вияш Боаш и после Лампард каза с усмивка в интервю, че "явн

Абе Клоп бая ни поразглези. Преди не толкова много години назад във времето дербита като срещу Челси и Арснал ги посрещахме със свито сърце и загубата нямаше да се приеме като нещо необичайно. Точка

Ами това е да се опитваш да лапаш лъжица твърде голяма за твоята уста. В треньорската професия не можеш да прескачаш нива. Артета и той е клетник, ама днес му върза и се измъква временно от пързалката

Posted Images

2 мача днес и 4 червени картона 🤔 ии поредният скандално отменен гол, не че щеше да промени мача, но тия които гледат ВАРа.... просто нямам думи

Лестър и те миналия сезон вкараха 9 гола на Саутхямптън и после плакаха накрая на сезона ...Пожелавам същото и на Манго.А, и следващите шест мача гол да не вкарат...

Гледам, мангала с най-доброто нападение във ВЛ, даже ни изравниха и по голова разлика :ppp6:. Ебаси пародията се получава тоя сезон...

Да.. Пълна пародия, наистина. Ама, така е! Мангалите ги бутаха яко, точно в нужният момент, когато не бяха във форма и играеха ганкиното! А нас, по същото това време ни режеха безсрамно. И ето, резултата е налице!

Вар-а пак се е доказал вчера в мача на манго, а? :manchester: Отменен гол за светците и несъществуваща дузпа, без показване на жълт картон за симулация. То съдбата си връща, но това е прекалено. Тези англичани не разбират ли, че се излагат в цял свят. Почти съм убеден, че и политика се замесва в тези неща.

Тоя тъпунгер от Саутхемптън може ли за няма минута и половина да го направи това нещо? Аз ако съм повече няма да го пусна в игра никога. Просто защото е тъп.

Колкото до червения картон на онзи увеселител Луис. Не промениха ли правилата, че ако действието не е умишлено, когато има дузпа, то картонът трябва да е жълт? В случая нарушение има, вътре в наказателното поле е, но няма умишлено посягане нито шпагат.

Тоя пък Солскаяер казал “трябва да се насладим на мига”, да унижиш съперник с 10 човека , съдията пак да те бута с измислени варове и дузпи на Пенандес и да кажеш, че си се насладил, хаха жалък

Never-именно!

Не смятам, че е повод за наслада да риташ паднал човек.

Добре вкара ли сте-вкарали, подпирали са ви-подпирали,трай си.

Абе какъвто отбора-такива им и играчи и треньори-мишоци!!!

Последните години отпадаха от шампионска лига още преди да е започнала от знайни и незнайни отбори-сега на умряло куче нож!

Тоя пък Солскаяер казал "трябва да се насладим на мига", да унижиш съперник с 10 човека , съдията пак да те бута с измислени варове и дузпи на Пенандес и да кажеш, че си се насладил, хаха жалък

Норвежки тъпанар. На умряло куче нож извадиха. Саутхямптън имат 9 човека контузени. Младокът прегоря и си изкара червения картон. После дузпата вече нямаше значение, но Оуен е написал в туитър, че щом това е дузпа, футболът вече го няма.

Норвежки тъпанар. На умряло куче нож извадиха.

В случая обаче повечето отбори на тяхно място ще го извадят. Във Висшата Лига головата разлика не е без значение, а направо е със статута на една точка, а накрая точките се броят. Че е тъпо, тъпо е, ама обстоятелствата са такива.

И обикновено съдиите при такъв разгром свирят края без добавено време, обаче оня тапир, до края давай да е унижениетп, че и измислена дузпа в края

В случая обаче повечето отбори на тяхно място ще го извадят. Във Висшата Лига головата разлика не е без значение, а направо е със статута на една точка, а накрая точките се броят. Че е тъпо, тъпо е, ама обстоятелствата са такива.

Не казвам да не гонят голова разлика, а Оле да не се изхвърля след мача. Понеже слушах интервюто с Рашфорд, той поне каза нещо в смисъл - жалко за светците, мачът се разви лошо за тях.

За мен проява на неуважение в такива мачове е, ако нарочно нищо не играеш, за да не им напълниш кошницата. Обидно е някакво в стил...айде тия бедняци ще ги съжалим.

Така че в резултата няма нищо лошо, падне ли ти - бой.

Долното е след това да злорадстваш.

На какъв момент да се насладят?? Клоп когато бихме Палас да не би да каза, че трябвало да се наслаждаваме.

Когато си слаб и нямаш класа, говоренето е стил Оле.

В пробит клуб, пробито говорене.

Май останах грешно разбран, головете, къде поради обстоятелства при противника, къде съдията те подпирал-вкарал си ги ок.

Тва което не ми е Ок са думите и отношението към противника от страна на треньора на манчо.

Ник Поуп срещу нас направи мача на живота си, днес за първия гол се изложи много.

Няма да е тази година - всичко и всички са срещу нас. Като изключим контузиите, късмета и съдиите, дори и ние си го "набихме" сами в мачовете срещу слабаците, не си направихме услуга.

Не виждам Сити как ще бъдат спряни оттук до края, много зависи от директния мач срещу тях.

• Dacheff unpinned this topic