Jump to content

Висша Лига 2020/21

Recommended Posts

Здравейте колеги. Може ли някой да даде съвет за стийминг сайтове достъпни през операторите в ЮК. Livesport365.ws и liveru.sex за съжаление не са достъпни поне за мен. Уточнявам че съм с data sim Lycamobile. Да не спасим темата може да пишете на лично

Мерси

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

И на мен ми беше жал, докато не се подсетих как заедно с Тери и Дрогба гонеха треньорите, които не им бяха симпатични. Как направиха за смях Вияш Боаш и после Лампард каза с усмивка в интервю, че "явн

Абе Клоп бая ни поразглези. Преди не толкова много години назад във времето дербита като срещу Челси и Арснал ги посрещахме със свито сърце и загубата нямаше да се приеме като нещо необичайно. Точка

Ами това е да се опитваш да лапаш лъжица твърде голяма за твоята уста. В треньорската професия не можеш да прескачаш нива. Артета и той е клетник, ама днес му върза и се измъква временно от пързалката

Posted Images

Хуйзенхютел няма ли да се разреве? 9 гола го нашибаха миналия мач, сега пада от един от двата отбора в най-слаба форма в момента в Англия, при това цяло полувреме с човек повече, а последните 20 минути с 2-ма човека повече.

Беднарек с автогол в два поредни мача, това трябва да е рекорд, Карагър ще го гласи за Ливърпул лятото - и без това ни свързваха с Беднарек преди няколко месеца. Отменен червен срещу Манги, но и този мач можеше да получи червен.

И какво общо има това с тези "цикли" и "чистенета", за които се твърди в този пасквил?

Казах евентуална причина в конкретния случай, а не че има общо с тази теза.

Невероятно наистина, че този път не им върза

Дажи обратното този път. Оле направи смяна в 92 минута и пусна Таунзебе, за да печели време. Заради смяната съдията удължи добавеното време от 4 инути. Таунзебе влезе и единственото му действие беше да направи фала. В 95 минута Евертън биха фала и изравниха. Има снимки как Макугайър покрива засадата. Коментарите към снимката са - всеки път, когато феновете на Лестър гледат Макгуайър1 си умират от смях, че взеха 80 милиона за него.

Феновете на Манго се оплакват в социалните мрежи, че голът на Евертън за 3-3 дълбоко в добавеното време е трябвало да бъде отменен. Забравят какво им е на другите отбори, които са ощетени срещу тях. Най-мръсната сган са тези хора, абсолютна сволоч. :manchester:

1612615979[/url]' post='630230']

Такива доминации няма да има години наред, ще видите. Вече не е 2001 или дори 2010. Няма да има отбор, който да наложи такава доминация вътре +Европа. Аз и не очаквам такова нещо. Просто тоя сезон имахме добър шанс да дублираме титлата, щото другите слаби на куче в началото. Са обаче те се закрепиха, а ние сме слаби на куче...

Тая година е ако не на 100, то поне на 95%, че Сити ще са шампиони. Преди нашата титла имаха 3 поредни, сега ще станат 4 от 5 сезона, плюс 80% от домашните купи в тоя период. Ако това не е доминация, не знам. Ние от своя страна, постигнахме много, но изпуснахме да спечелим дваж повечеза последните 5-6 години, така, че като си даде равносметка човек ще види, че наистина пропуснахме уникална възмпжност за дубъл, каквато може да нямаме в близките години.

Тоз шведа на вратата им по-зле и от късите ръчички, с него сигурно щяха и да ги бият. Насрочили са им мача със сити за 17-ти този месец, ако пак е този ще си отнесат повече от обичайните 3.

Карагър с гениално изказване. ВАР не само, че не помагал на съдиите, но ги представял в лоша светлина. Значи те не са некадърни, прото едно видеоповторение им пречи да разкрият страхотните си съдийски качества и ги кара да изглеждат слаби.

Страхотна мисъл на Джейми, истинска легенда.

Тая година е ако не на 100, то поне на 95%, че Сити ще са шампиони. Преди нашата титла имаха 3 поредни, сега ще станат 4 от 5 сезона, плюс 80% от домашните купи в тоя период. Ако това не е доминация, не знам. Ние от своя страна, постигнахме много, но изпуснахме да спечелим дваж повечеза последните 5-6 години, така, че като си даде равносметка човек ще види, че наистина пропуснахме уникална възмпжност за дубъл, каквато може да нямаме в близките години.

Говоря за доминация domestic + Европа.

• Dacheff unpinned this topic