Jump to content

Висша Лига 2020/21

Recommended Posts

Знам, че няма да ви се вярва, обаче в лигата нямаме загуба от 2 месеца. Формата ни е WWWDDW и в този период сме събрали повече точки от Сити и Челси. 
Друго - говори се, че феновете на Юнайтед готвят нов протест в четвъртък. Ако мачът се провали пак, би трябвало да ни дадат 3 точки служебно, защото вече няма къде да го местят. 
Мангалите са насрани копчета и нямат топките да направят подобно нещо, още повече когато това ще ни струва класиране за 4ката. Ще си легнат на лйестър и ще скочат на кръв четвъртък.
Да го духат фа и скай. Трябваше да сме с 3 точки отгоре вече и да четвъртък да си сипваме от скъпото.
Иначе вземем ли 4те мача съм сигурен, че ще хванем 4ката. И челси и лестър имат скапана програма. А те не са Сити от преди две години.

П. С. Формата не ни е никак зле, единствените драми бяха двете мозъчни пръдни в последните минути. И в двата мача доминирахме и беше логично да бием, но, нали е 2021... Събира се отбора лека полека. Ще им идва все повече самочувствието, победа над мангалите и класиране за 4та и съм сигурен, че следващата година ще се борим за титлата. Адски много ни подценяват всички. Такива условия като тази година няма да има скоро време - контузии(последните 4 сезона сме имали контузени най много 6 човека за един мач. Това е ставало 7 пъти. Този сезон над половината мачове сме имали 7 човека и повече, последния мач - 10 човека. Имаше и хубава графика, ще се опитам да я намеря) , липса на фенове, наказателни акции от съдиите (след като Клопата говори за тях преди нг, ако не се лъжа).

816c7d351f8cad0a19785a54afd40201.jpg

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

И на мен ми беше жал, докато не се подсетих как заедно с Тери и Дрогба гонеха треньорите, които не им бяха симпатични. Как направиха за смях Вияш Боаш и после Лампард каза с усмивка в интервю, че "явн

Абе Клоп бая ни поразглези. Преди не толкова много години назад във времето дербита като срещу Челси и Арснал ги посрещахме със свито сърце и загубата нямаше да се приеме като нещо необичайно. Точка

Ами това е да се опитваш да лапаш лъжица твърде голяма за твоята уста. В треньорската професия не можеш да прескачаш нива. Артета и той е клетник, ама днес му върза и се измъква временно от пързалката

Posted Images

Следващата година е нашата!

Е, случва се от време на време, последно време :D
Иначе за последните 6 мача - махни двете насирания и сме на 3 точки от третия с мач по малко. В този сезон.
Ще кажа нещо, което говорихме тук и преди три години. Нещата, които ни липсват са преодолими. Изчистихме ги преди време, вярвам, че и сега ще можем да ги изчистим. За разлика от периода около февруари, където не виждах как може да се измъкнем от фекалиите.

Интересно ми е, дали мангалите ще легнат на Лестър довечера? Тъпото Оле, вече анонсира, че вероятно ще пусне вторият отбор! Така че, може би трябва да им броим на лисиците +3 точки. Естествено, в четвъртък мангалите на нас ще ни скочат като на финал! Обаче, ако ги бием, си отваряме огромна възможност за четворката! Следват мачове : с УБА, които са вече отпаднали, с Бърнли, които пък са вече спасени със сигурност и накрая с Палас, които са твърдо в златната среда и без особени амбиции! Ако от тези четири мача, вземем 12 точки, на 99% сме в четворката!

Аве как ги смятате тия мачове и решавате, че се класираме за 4-ката ? Не ме разбирайте погрешно. И аз ще се радвам много да сме там, ама други отбори над нас няма ли ? Те няма ли да играят ? Смятахме челши да паднат от сити па то кво взе че стана. 
Стига с тия надежди. Догодина най-много ЛЕ и това е.

Е какви надежди? Лестър имат три мача до края. Гостуване на Манго и Челси, и домакинство на Тотнъм. Не могат да загубят 3 точки ли? Ако паднат в един от тези мача или направят 2Х, а ние си вземем мачовете до края ще сме пред тях , със сигурност. Головата ни разлика е само с 2 гола по-слаба от тяхната, така че не е толкова невъзможно.

8 minutes ago, Stivi_G said:

Лестър имат три мача до края. Гостуване на Манго и Челси, и домакинство на Тотнъм.

Довечера ще видим накъде духа вятъра. 3 победи, от които поне една с 3 гола разлика и равен може би ще са достатъчни за 4-тото място ако Лестър не си вземе мача днес.

1 minute ago, Stojkica said:

Лестър не си вземе мача днес.

Олето няма как да го каже в прав тест, ама в повече от едно негово интервю си загатва, че днес ще свалят гащите. За това и моят съвет е да не се пренавивате, невъзможно е днес МЮ да вземат точка или три.

2 minutes ago, Toshko_Afrikanski said:

Олето няма как да го каже в прав тест, ама в повече от едно негово интервю си загатва, че днес ще свалят гащите. За това и моят съвет е да не се пренавивате, невъзможно е днес МЮ да вземат точка или три.

Още миналата седмица писах, че очаквам точно това от него. В такъв случай и ние ще трябва да си вземем мача с тях.

Той все някъде трябва да свали гащите защото му се събраха 4 мача за 10 дена- естествено че няма да ги свали срещу нас да го изядат феновете...не знам довечера какво ще стане но ме съмнява ние да ги бием в четвъртък...така че Лестър трябва да загубят точки в 2 от оставащите си 3 мача

Ами, според мен, не е невъзможно Лестър да загубят точки в два от оставащите им три мача! Дори и да бият довечера, след това имат мачове с Челси и Тотнъм. Ако Челси, утре не успее да бие Арсенал, то си мисля, че със сигурност ще се хвърлят здраво на Лестър! Тотнъм също имат мотивация, защото до края ще имат шансове за класиране в Лига Европа. Вярно е, че има много "ако".. И много въртележки трябва да се случат, така както на нас ни се иска! Но, не е невъзможно да се случат точно така нещата! Но! Първо, е ние да си вземем мачовете до края.

Съвсем очаквано МЮ се надупи на Лестър и с това убиха шансовете ни за Топ4.

Естествено виновните сме си само ние след като цял сезон губехме идиотски точки от селски отборчета.

Лига Европа здравей!

Не ни трябва никаква ЛЕ, по-добре да не играем никъде и да се концентрираме в първенството, както Клоп вече го е правил...😜

Очакваното се случи. За всичко това отговорността е на Ливърпул ФК ! Това което сам си направиш и най-големия ти враг не може да ти го направи. Като се вземе в предвид че договорът на Клоп е до 2024 и Хенри няма да продава в следващите 3 сезона любимият ни клуб ще флуктуира между 5 и 8 място. Няма хепи дейс!

Съвсем очаквано мангустите си свалиха гащите, друго и не съм очаквал, както се казва "на вълка, вратът му е дебел, щото си върши работата сам" и в тая връзка жалко, че дори не си направиха устата за служебна победа, с което индиректно предизвикаха и този развой, ама няма нищо, вие се радвайте на трансферните гимнастики на Едуардс важното е на Хенри да му е пълен джоба и да излизат балансите, пък наесен на кого му пука, че ще гоним овцете по поляните в Украйна и Азербайджан или ще ритаме топка от събота на събота с Бърнли, Брайтън и тия новите от Чемпиъншит.

Напълно нормален развой на мача Манго - Лестър, не съм очаквал и друго, Лестър може би ще са най-слабият отбор класирал се в Топ4 през годините на ВЛ. Абсолютен фарс се оказва Висшата Лига, след такива мачове между Манго и Лестър, трябва да последва наказание, но не Олето ще бъде обявен за тактически гений от хора като Диари Невил.

Независимо от развоя на мача Манго-Лестър ние сме си виновни за Топ4 още след загубата от Бърнли далеч през Януари, загубата от Брайтън на Анфийлд, загубата от Фулъм на Анфийлд, равния с Лийдс на Елънд Роуд, равния с Нюкасъл на Анфийлд.

И какво толкова, ако догодина евроучастието е в ЛЕ? Все е евротурнир. Пък и този турнир под това име, не е печелен. В далечната вече 2001ва когато го спечелиха, все още се казваше купа на Уефа.

Добре де няма ли да има наказание за тез мангали? Когато ние излизахме с резерви срещу Вила, ФА и медиите ревнаха срещу нас, сега нищо.

Е какво наказание? Имат 4 мача за 7 дни, все в някой трябва да направят ротации. Срещу нас ли трябва да пуснат резерви и юноши. И ние да бяхме в тази ситуация щяхме да направим абсолютно същото. Ще играеме по селата (въпреки, че лично аз предпочитам да не играем в Европа, ако не е в ШЛ) и това е. Имахме безброй шансове да избегнем тази щуротия, не се възползвахме. Никой друг не ни е виновен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Нищо изненадващо не се случи снощи.. Абсолютен театър, правеха се че играят. И доста си личеше, че не се влагат особено! Пълна имитация от страна на мангалите! При това, не особено убедително. Няма как да очакваме, че ще скочат на Лестър, а пък срещу нас : каквото стане! Може би, на тяхно място и нашите щяха да постъпят по подобен начин. Ами, така е! Сами сме си виновни. Ако утре не бием мангалите, край на надеждата за четворката. Лошото вече е, че не зависят от нас нещата. Защото дори и да бием до края, най-вероятно, пак няма да влезем в топ четири. 

Не че някой ни е виновен но едно е ротация да смениш 5-6 играча, друго е да пуснеш 10 резерви...не е честно спрямо другите отбори, не само спрямо нас. Това не е е БГ лига все пак...

7 minutes ago, Kimi said:

Абе, преди доста години Джерард даде една асистенция на Дрогба, която реши титлата, така че...

Той и на Анри даде 2 асистенции - едната на Хайбъри, другата на някакво европейско май беше.

• Dacheff unpinned this topic